czwartek, 3 lutego 2011

PRZERWA !!!!

Siemka OFicjalnie robię sobie przerwę do końca lutego !!!!!!!!!!!! Chyba że napisze w połowie możliwe :)
 Papaapapa <333

Opowiadanie.15 Jak Miley Cyrus normalnie .

Jołłłłłł < 3 Sorki że nie pisałam a raczej przepraszam Natale bo ona tylko to czyta ;/ więc sorry Natalie :* < 3
 ________________________________________________________________________________________

Obudziłam się rano a raczej raniutko o 7.50 . Jeszcze tylko dwa dni i wyjeżdżamy z Bahamów do Kanady . Pomyślałam że zejdę na dół i zrobię śniadanie . Tak jak i powiedziałam tak też zrobiłam . Zeszłam na dół po cichutku na paluszkach aby nikogo nie obudzić . Podeszłam do kuchennego blatu wyjęłam z drugiej szafki od góry płatki Fitness Bo  muszę się odchudzać bo ostatnio przytyłam trochę a przecież mam chłopaka to muszę przy nim jakoś wyglądać . Wyjęłam płatki , miskę i mleko i gotowe . Wchłonęłam posiłek w 2 minutki i włożyłam miskę do zmywarki . Potem wyjęłam z szafy  szarą tuniką z taką dziewczyną i tygrysem czarne leginsy i fioletowe trampki . Po chwili byłam ubrana i poszłam do łazienki . Wzięłam prysznic 20 minutowy . Wyszłam z wanny wytarłam się ręcznikiem znowu się ubrałam w tamte ubrania . Podeszłam do lustra i wyjęłam z szafki znajdującej się pod lustrem wyciągnęłam kosmetyczkę . Z kosmetyczki wyjęłam  mój błyszczyk o smaku maliny wyjęłam tusz do rzęs , puder i cienie do powiek . Zrobiłam sobie makijaż jak Miley Cyrus normalnie . Bardzo lubię Miley ale nie kocham ;//  Zeszłam na dół do salonu pooglądać coś w TV . Włączylam na Vive i leciała Miley Cyrus Can't Be tamed Moja ulubiona piosenka Miley <3  Posłuchałam piosenki i wyłaczyłam TV . Potem poszłam na górę i zobaczyłam że mój książe się zbudził . Podeszłam do niego :

- No już wstawaj z tego łóżka !!.
 - Już wstaje wstaje .
 - Ehe już to widzę ! Podeszłam do niego i pocałowałam go w usta a on od razu oprzytomniał i stanął na rowne nogi i zaczął mnie całować . Potem polazł na śniadanie a potem do łazienki aż w końcu położył się koło mnie na łóżku  a ja spytałam :
 - To co masz dzisiaj zamiar przeleżeć calutki dzień w domu ?

- Nie  .

- To jakie masz plany na dzisiaj ? 
- No nie wiem a ty ?

- Hymm . może noc filmowa ale tylko we dwoje ?

- Chętnie a co będzie z Justinem i Natalie ?
 - Nie mam pojęcia będą u siebie oglądać w pokoju a my u siebie Ok ?

- Ok . To ja niedługo idę do sklepu a może przez ten czas pójdziemy do nas nad basen ? 
 -Jasne to za 15 minut się spotkamy nad basenem tylko idź powiedz Justinowi i Natalie zeby szli też .

- Ok . 

Christian zapukał w drzwi od pokoju pani Bieber i pana Biebera hah ! I zapytał :

- Mogę ?

- Wchodź wchodź .
  Justin otworzył mu dzrzwi i wszedł do pokoju i oznajmił:
 - Za 15 minut idziemy z Olą nad basenem idziecie z nami ?
 - Ok za 15 minut tak ?
 - Tak . to przyjdźcie nad basen . Narka 
 - nom Narazie
 Christian  wyszedł od państwa ,, Bieberów '' Hah ^^ I wszedł do nas . Byłam juz ubrana w strój jedno częściowy i powiedziałam żeby CHristian poszedł sie przebrać w stroj kąpielowy . I poszedł zamknął dzrzwi od łazienki i wyszedł . Ja przez ten czas postanowiłam  dodać wpis do pamiętnika a brzmiał on tak :
                                                                   Drogi Pamiętniku !C 
Drogi pamietniku dzisiaj jest czwartek nie wiem którego ale wiem że sierpnia . Dzisiaj mam zamiar z moim chłoapakiem i przyjaciółmi iść na basen a potem z Christianem obejrzeć film . Teraz się zanudzam i czekam aż Christian wyjdzie z lazienki ubrany w strój kąpielowy . No to moze tyle żegnaj pamiętniku !  
 Odłożyłam długopis i pamiętnik i nagle przyszło moje zbawienie czyli Christian i powiedział ze możemy juz iść zabralam MP 4 , telefon balsam do opalania , okulary przeciw słoneczne I RĘCZnik i wyszliśmy . 
 Nad basenem chlapali się już Justin i Natalie jak małe dzieci ! Postanowiliśmy do nich dołączyć . Odłożylismy wszystko i  wzięliśmy wielki zamach i skoczyliśmy do basenu . Base prawie cały się wylał od tego skoku . Usiadłam Christianowi na barana a Natalie Justinowi i tak się chlapaliśmy . Potem postanowiłyśmy trochę popływać . Po pływaniu ja z Natalie położyłyśmy się na leżakach i opalałyśmy się . Włączyłam MP 4 i słcuam muzyki opalając się przy tym . po jakieś godzinie . Natalie zapytała : 
- Może idziemy do basenu ? 
- Oki . i wskoczyłyśmy a chłopacy już wyszli bo mieli sine usta. Popływałyśmy sobie troche i potem podeszłyśmy do chłopaków którzy leżeli na leżakach i czytali jakieś gazety usiadłam na kolanach i powiedziałam : 
 - Kocham cię :**** <3 Najbardziej na świecie 
 - Awww. ja ciebie też rzekł Christian  
 - Jak mnie kochasz to pocałuj !  c
-Ok . Jestem twój < 3
 - Mrauu ! ;) I zaczęłam całować się z CHrsitianem gdy zauważyłam że Nie ma Natalie i Justina . Pewnie nie mogli patrzec jak się całujemy i poszli  do pokoju . Po pocałunku przytuliłam się do Chrisiana i wtuliłam jak najmocniej i powiedziałam:
 - Jesteś najlepszym chłopakiem <3 
 - A ty najlepszą dziewczyną ! 
 - Awww.♥
 - Już jest 20.00. 
 - A o której ogladmay film /
 - o 22 .
 - to może idź już do sklepu . 
-Ok .Wstał z leżaka i udał się w stronę sklepu a ja poszłam do pokoju . Rozebrałam  strój kąpielowy i przebrałam się w krótką koszulkę i krótkie spodenki . Po  3 minutach przyszedł Christian z 3 popcornami i 4 tigerami a no i żelki xDD . Postanowiłam wejść na laptopa i dodałam wpis na twittera a brzmial on tak :
 - Jesteś najcudowniejszym chłopakiem na bożym świecie nigdy cię nie opuszczę Obiecuję <3
 po dodaniu wpisu posłuchałam sobie : Black Eyed peas boom boom pow , Miley Cyrus Can't Be tamed , Miley Cyrus Who owns my heart i Justin Bieber Pray . Po słuchaniu muzyki odłożyłam laptopa i leżałam na łożku nudząc się . Po kilku minutach dosiadł się CHristian i zapytał czy możemy obejrzeć horror .
  Kiwnęłam głową na tak a wtedy Christian przytulił mnie mocno prawie mnie dusząc i powiedział ;
 - Kocham cię <33  c
- Ja ciebie też <3 Cały czas gadamy kochaam cie i tak caly czas
 - No nie dziwie się bo się kochamy :)
  - Noom .
 - Już jest 21. Może zaraz bedziesz robic popcorn i przaygotować wszystko . 
 - Ok . pocałował mnie w policzek i zeszedł na dół robił popcorn wziął tigery7 i nasypał do miski dużą paczkę żelków . Wszystko zaniósł na górę . Zostało tylko przygotować nam śpiwory i gotowe . Rozłożyliśmy śpiwory i zaczął  się horror . Wogóle nie zrozumiałam o co w nim chodzi  bo byłam zamyślona o tym że mam wspaniałego chłopaka .
 W pewnym momencie Christian objął mnie i przytulił do siebie a ja wtuliłam się w niego mocno . Po filmie od razu postanowiłam  zasnąć bo byłam mega padnięta a była już 2.00 Około . Gdy miałam się położyć spać  usiadłam  na CHristianie to znaczy na jego brzuchu xd i zaczęłam go całować . a potem on mnie i powiedziałam :
  - DObranocc Najśliczniejszy i najukochańszy chłopaku na ziemi !
 - DObranoc ślicznotko tylko moja Paaa pa
 - Paapa bede tesknic :* 
 - Hah ja teżż :D 
 ____________________________________________________________________________________
 THE END !!!!!!!!! wiem że baznadziejny ale nie miaałam co napisac i powstało takie cośs ! Rozdział by Nat <3 nie wiem czy się jej spodoba bo prawie nie ma jej w rozdziale ale trudno . ;// Byee dobranoc<33


 

poniedziałek, 31 stycznia 2011

Opowiadanie . 14 Chora:(( .

Obudziłam się rano  i poczułam że ktoś na mnie leży otworzyłam moje oczy i zobaczyłam oczywiście Christian Hah . :D Powiedziałam : 
- Christian Kochanie mógłbyś ze mnie zejść ??? 
 - A czemu ?
 - Brzuch mnie boli :((  
- Ok już schodze . Położył się lekko na brzuchu i pocałował .  
- Kocham cięe < 3 Powiedziałam  
- Ale wiesz że ja ciebie bardziejj ♥  
- Nie bo ja !  
- Ja ! dobra nie kłóćmy się  .
Odkryłam kołdrę nałożyłam kapcie i szlafrok zeszłam na dół gdy nagle jak schodziłam po schodach wywróciłam się nagle Christian mnie podniósł i spytał czy wszystko gra Pokiwałam głowę na tak . 
Zeszłam do kuchni zrobiłam sobie  a właściwie nic bo głowa mnie bolała i nie miałam ochoty nic jeść wypiłam tylko herbate . Po wypiciu herbaty muliło mnie pobiegłam szybko do łazienki i nagle Bum zwymiotowałam .. :(  
Nagle Zobaczyłam że Natalie podeszła do mnie i spytała : 
- Ola wymiotowałaś spytałam przestraszona . 
- Tak jak widać coś mi słabo i wogóle w głowie się kręci  
- Aha . Może pojde po chłopaków . 
 - Jak chcesz
- Ok zaczekaj tu zaraz przyjde . 
- Ok 
 Po 3 minutach zjawiła się Natalie z chłopakami nagle spostrzegłam biegnącego do mnie Christiana który mocno mnie przytulił i  martwił się strasznie Justin podszedł do Natalie obejmując ją jakby chyba tez się martwił ... 
  
        
  

Christian zapytał może zadzwonie po lekarza ?
 - Nie nie trzeba . po tym co powiedziałam pobiegłam szybko do łazienki i znowu puściłam pawia !  
- Właśnie widze dzwonię i już - odpowiedział Christian  
- No dobra niech będzie 
Poszłam na górę położyłam się do łożka i czekałam na zbawienie nagle do moich dzrzwi Był to Justin i powiedział : 
- Lekarz już jest .Po tym lekarz wszedł do mojego pokoju i kazał wszystkim wyjść  
Doktorek pytał co mi dolega : 
- Strasznie boli mnie głowa i brzuch i do tego wymiotuje . 
- hyym dotknał mojego czoła to zdecydowanie gorączka odpowiedział  
- aha . a jakie leki pan zaleca ? 
Doktorek podał mi receptę i powiedział żebym brała te leki i żebym przez tydzień nie ruszała się z domu .Później doktor wyszedł i weszli moi przyjaciele . I usiedli na łóżku i pytali się co mi dolega  
- No mam gorączke i musze brać te leki wskazałam na receptę . Kto mi pójdzie do apteki spytałam  
- Ja pójdę odezwał się Christian  ]
- Ok dziękuje ♥ Kochany jesteś i cmoknęłam go  w policzek   . Christian ubrał się i wyszedł do apteki i do sklepu . Christian wszedł do sklepu prosiłam go żeby wziął mi podpaski bo miałam w tym czasie miesiączke . Podszedł do pani i mówi :  
- Poproszę podpapki bella . 
- To dla ciebie ? 
- Nie to dla mojej dziewczyny !
- Aaa chyba ze tak 
Skasowała mu podpaski i mówi  
- Płacisz 3 zł 20 groszy  
- Proszę dowidzenia i wyszedł po drodze zaszedł do apteki po leki
Wziął antybiotyk , witaminy syrop i Apap . Poszedł do kasy pani wsyztsko podliczyła i powiedziałą : 
- 20 zl 25 groszy  
- Proszę dowidzenia 
 I wyszedł z apteki wrócił do domu po 5 minutach . Podszedł do mnie i oznajmił : 
- Zaraz dam ci lekarstwa masz je brać przez cały tydzień ! v 
- Aha Ok . 
- A i zaoopiekuje się tobą przyrzekam  
- Awww.♥ Dziekuje kochanie
- Nie ma za co dziekować robie to dla ciebie 
- Fajnie kupiłeś te podpaski ? 
- Tak i wyjął je z torby i podał
 - Dziekuje a teraz przepraszam ale idę do toalety . Wzięłam podpaski w dłoń i poszłam do łazienki usiadłam na kibelku zrobiłam siusiu i włożyłam sobie podpaske . Po tym wyszłam z łazienki i poszłam leżeć tak jak mi kazał lekarz . Gdy leżałam usłyszałam rozmowe Christiana z kimś tam a ta rozmowa brzmiała tak :
- Siema  
- No jOŁŁ co tam ? 
- A nic mam sprawe podpiszesz kontrakt ? 
- Sory ale dzisiaj nie mogę moja dziewczyna jest chora ale może przełożymy to na za tydzień ?
 - Spoko to  Cześć
- Cześć . 
Odłożył słuchawkę i podszedł do mnie podał mi O fuu ten ochydny antybiotyk  a potem apap . 
Zmierzył mi temperaturę miałam nie całe 39 . Położyłam sobie okład i zasnęłam . Obudziłam się w nocy zerknęłam na wyświetlacz telefonu była 22 .00. Wow ! dość długo spałam od 15.00. Zeszłam na dół nikogo nie było weszłam na górę do pokoju Natalie a oni coś tam po cichu rozmawiali : 
spytalam : 
-Czyżbyście miel przede mną jakąś tajemnicę ??
 - Niee . odpowiedzieli chórem 
- To co tak cicho gadacie ?
 - Bo nie chcieliśmy cię obudzić . 
- Ehe . Rozumiem spoko i poszłam do pokoju i weszłam na laptopa Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . Poodpowiadałam na kilkanaście pytań napisałam na Twitterze że jestem chora i wogóle . A po 2 minutach napisałam jeszcze z 4 wpisy na Twittera na You tube włączyłam Piosenki : Miley Cyrus Who Owns my heart , Justin Bieber Eenie meenie , Christian Beadles Yes i can i Black eyed pease Boom boom pow . Po posłuchaniu muzyki wyłączyłam laptopa i odłożyłam go i wtedy do pokoju wkroczył Christian we własnej osobie Hah ^^  
I powiedział : 
- Obraziłaś się ? 
- Niee a za co?
- No że rozmawialiśmy >
- Nie no spoko wiem że nie chcieliście mnie obudzić :)
- No i położył się koło mnie pytając jak się czujesz ?
- Źle :( 
- ojj biedactwo przyciagnął mnie do siebie i pocałował w usta  a potem w czoło  a ja powiedziałam : 
- Christian bo się zarazisz !
 - Nie bój się nie zarażę się
 - Napewno ? 
- Napewno ! '
Powiedziałam że idę spać wtuliłam się mocno w Christiana i usnęłam a Natalie wtuliła się w Justina i powiedziała :
- Dobranoc mężuniu ♥
- Dobranoc żono ♥
Christian powiedzial:
-Dobranoc Pani Beadles ! ♥ Kocham cie i pocałował mnie    
- Dobranoc Kochanie ♥ Też cię kocham ♥  








 Rano obudziłam się i zobaczyłam że Christian widocznie nie śpi nadal bylo mi nie dobrze i wsyztko mnie bolało powiedziałam do Christiana : 
- Dziękuje za wczoraj ♥ Kocham cię najmocniej na świecie !! 
- Nie ma sprawy ja ciebie też kochamm < 3
Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam juz .................. 


                                                                     *** 
Rozdział by Naatalie mojaa <3 Przeczytaj wiem że głupi i krótki ale głowa mnie boli i nie mogłam nic lepszego wymyslic tylko mnie nie bij proszee !! <3 KOcham cię Natalie ♥  
Rozdział pisany przy : Miley Cyrus Who owns my heart , Cheryl cole Parachute .

niedziela, 30 stycznia 2011

Bohaterowie ♥

Chrisian Beadles . Piętnastolatek . Lubi jazde na deskorolce . Jego przyjaciółmi są : Ola , Justin i Natalie .
Justin Bieber  ma 16 lat . Kanadyjski piosenkarz uwielbiany przez miliona dziewczyn ! Aktualnie nie miał dziewczyny ale potem poznał . Ma siostrę Jazmyn . Jego przyjaciółmi są Ola , Christian i Natalie .  
 
Natalie Bieber .  Szalona dziewczyna . Uwielbia imprezować i oglądać filmy . Lubi także spacery . Jej przyjaciółmi są :Justin , Christian i Ola .

.

Ola Beadles . Mieszkała w Polsce ale wyprowadziła się do kanady ! . Lubi imprezy horrory i kocha chłopaków jest szaloną nastolatką . Ma 14 lat . Jej przyjaciółmi są : Karolina , Christian , Natalie i Justin       Karolina  Zielińska . Jest wyluzowaną 14 latką . Lubi jeść pizze . Kocha śpiewać i tańczyć . Jej przyjaciółmi są: Ola i Dominik .  To tyle co do bohaterów ! ♥                                                      

Opowiadanie. 13 Chcem być z tobą do końca życia.

Obudziłam się rano i przypomniało mi się o tym że Christian chce za mnie wyjść ! A i mam iść dzisiaj z Justinem na plaże? Tak na plaże . Wstałam z łóżka  wzięłam do ręki telefon aby zobaczyć która jest godzina była dopiero 10:00 coraz wcześniej wstaje ! Brawa dla mnie ! Zeszłam na dół i w kuchni jak zwykle ujrzałam Justina coś tam robiącego . I spytałam go :
- To co o której idziemy na plaże . - spytałam  
- Możemy iść o 18 ? Pasuje ci ? - spytał Justin .
- Pewnie .   
- To super do zobaczenia powiedziawszy to udał się na górę . W pewnym momencie zauważyłam jak Christian zmierza w moją stronę . Gdy był w kuchni zapytał :
 - O czym gadałaś z Justinem ?  
 - A no bo idę z nim na spacer o 18 nie obrazisz się chyba ? 
 - Obrażę się . I zrobił focha.
Pocałowałam go w usta a on na to:
 - Dobra już się nie gniewam ale mnie kochasz spytał Christian  
 - Jeszcze się pytasz oczywiście że tak .  
 - Aha .  
- Może chcesz coś do jedzenia ? 
- Pewnie a co proponujesz ? 
 - Hymmm . Może naleśniki ? 
- Ok . To ja idę na górę się ubrać i zaraz przyjdę . 
- Ok . 
 Wyciągnęłam potrzebne składniki i zrobiłam naleśniki . Wyciągnęłam jeszcze tylko syrop klonowy i naleśniki były gotowe . Po chwili słyszałam jak ktoś zbiegał po schodach byli to Christian , Natalie i Justin . Gdy nakładała im naleśniki widziałam jak im ślina leci . Wszyscy polali naleśniki syropem klonowym i wchłonęliśmy posiłek w ciągu 2 minut . Po posiłku poszłam na górę do łazienki umyć się i ogarnąć . Polokowałam włosy lokówką  zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Zostało mi tylko się ubrać poszłam do szafy i wyciągnęłam z niej   niebieską bluzką na krótki rękaw z bolerkiem i ciemne jeansy . Postanowiłam wejść na laptopa. Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . 
 Posłuchałam trochę piosenek poodpowiadałam na pytania i poklikałam se na twitterze . Potem zeszłam z laptopa . Gdy nagle dosiadł się do mnie Mój kochany Christian . I spytał :  
- Może obejrzymy dzisiaj film jakiś horror ? 
-Wiesz nie wiem zobaczymy
-Ok .

- Ok






 Już 17:30 ? What ? za niedługo idę z Justinem pogadać Muszę się powoli ubierać . Podeszłam i otworzyłam szafe z której wyjęłam moją ulubioną bluzę wzięłam torebkę a do niej wrzuciłam Oczywiście Mp 4 , telefon , błyszczyk i lusterko . Poszłam do pokoju Justina I Natalie .i spytałam :
 - Gotowy ???  
 - Pewnie chodźmy Papa Natalie kocham cię ♥ odpowiedział Justin a Natalie na to
- Papa tez cie kocham ♥
- Dobra nie moge już znieść tych waszych czułości 
- A ty jak z Christianem tak gadacie to jest dobrze .
 - Hah tak dobra chodź już .  
- Ok.
Wyszliśmy  z domu przerwałam cisze : 
- A gdzie jest Christian ? 
- A mówił że musi iść się dotlenić . 
- Aha okay. 
Akurat doszliśmy na plaże i nagle Justin powiedział że musi iść się odlać wiec poczekałam . Nagle zza krzaka wyszedł Justin ? Nie to był Christian co on tu robi tak się o mnie martwi ?
 - Hej Skarbie powiedział  
- Hej kocie a co ty tu robisz ?  
 - Przyszedłem żeby ci to dać . Uklęknął przede mną wręczając mi pierścionek zaręczynowy i spytał :
- Ola wyjdziesz za mnie .? Proooszęę .  
 - Chwilka pomyślę po 3 minutach myślenia zgodziłam się . Christian założył mi piękny pierścionek zaręczynowy i powiedział : 
- Dziękuję Pani Beadles ♥ a ja tylko się szeroko uśmiechnęłam i pocałowałam Christiana . Wtedy Jb przyszedł i cieszył się razem z nami . Poczłapaliśmy do domu i powiedzieliśmy o wszystkim Natalie a ta skakała ze mną ze szczęścia przy okazji gratulując mi :) Po tych zaręczynach hah ! Położyliśmy się spać Ja z Christianem a Natalie z Justinem. Justin pocałował na dobranoc Natalie w czoło i powiedział  :
- Dobranoc Żono ♥ 
- DObranoc mężu ♥  
Christian objął mnie w pasie i powiedział : 
- Dobranoc pani Beadles !  
- Dobranoc < 3  
I usnęłam na Christianie <3 
Rano obudził mnie dźwięk dzwonka telefonu i było napisane że to jest miesiąc chodzenia z Christianem  a bo zapisałam ta datę dopiero sobie przypomniałam .Szybko pobiegłam do przyjaciółki pokoju i powiedziałam Natalie dzisiaj jest miesiąc chodzenia 
    - Oo to trzeba to uczcić powiedziała przyjaciółka  
- No pewnie. Tylko jak ? 
- Juz ja coś wykombinuje z Justinem .  
- Ok dziękuje <3 kochana jesteś ♥
- Tak tak wiem  
 -Pa ide na śniadanie
-Pa
Zeszłam na dół na śniadanie i opowiedziałam mu o rocznicy i  że zaczęłam . A on mówił że się spyta Christiana czy wie jakie dzisiaj święto a jak nie będzie wiedział to że  Justin ma mu powiedzieć .  Justin poszedł do pokoju Christiana i powiedział stary wiesz jaki dzisiaj dzień ? 
- Um piątek  . 
 - Ta tyle to ja też wiem ale dzisiaj jest rocznica
- Czyja?
- Twoja i Oli głobię c 
- O jezu zapomniałem co by jej kupić ? 
 - Hah ona kiedyś mówiła że ona by chciała na rocznice obejrzeć jakiś horror z toba tylko Cii nie mów ze ci mowilem .
- Ok .Ale i tak jej kupie sukienkę i piękny łańcuszek z literką ,,C''  
- Świetny pomysł . 
- Tak wiem .
A teraz idę do sklepu i poszedł . 

 o 18 zaczęliśmy impreze . tańczyliśmy i wogóle Najpierw podszedł Christian i wręczył mi sukienkę którą chciałam taką piękną zieloną i nasyzjnik z literą ,,C,, Awww ♥
- Dziękuje ♥ I pocałowałam go  . Potem ja dałam Christianowi naszyjnik z literą ,,O'' i kupiłam mu piłkę do nogi podpisaną przez Christiano Ronaldo jego ulubionego piłkarza . Natalie dała mi Mi piękne buty na obcasie i naszyjnik z literą ,,N''. A christianowi dała jakiegoś misia z bardzo cię lubię hah . Justin dał mi i Christianowi zdjęcie nie którym się całujemy było obrobione w serduszkową ramkę . Oboje powiedzieliśmy - Awww♥ . Po imprezie obejrzeliśmy horror ja wtulałam się w Christiana a Natalie w Justina . Po filmnie poszliśmy spać przed  snem Christian powiedział -Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy kochanie<3
- Nawzajem skarbie :*
- Dobranoc Kociee <3 
- DObranoc ŚLICNZOTKO :)  
Wtuliłma się w Christiana i zasnęłam . ♥ To jak ? Do następnego rozdział By Natt <3  
 

Opowiadanie . 12 Ślub .

Wstałam rano wzięłam telefon do ręki i patrzę a tu 11 ? Nawet wcześnie wstałam . Christian sobie pięknie spał . Postanowiłam zejść na dół . Dostrzegłam że Justin I Natalie już nie śpią podeszłam wyjęłam z lodówki mleko i wsypałam do niej moje ulubione płatki . Zjadłam szybko wstawiłam miskę do zmywarki i poszłam do mojego pokoju . Patrzę a Christian się obudził WOW ! Powiedziałam tylko  :
 - Heej  Kochanie < 3
 - Hej skarbie odpowiedział Christian .
 Przyciągnął mnie do siebie i powiedział : - Hah teraz mi nie uciekniesz mam cię !
  - Sorki kocie ale muszę iść się ubrać .   Christian spuścił głowe więc podeszłam i pocałowałam go namiętnie po tym pocałunku weszłam do łazienki wykąpałam się w gorącej wodzie . Wyszłam  z wanny wytarłam się ręcznikiem  ubrała się podeszłam do lustra zrobiłam lekki makijaż  spięłam włosy w kucyka i gotowe ! .  Schodząc na dół postrzegłam Jak Justin klęczy przed Natalie z pierścionkiem zaręczynowym WOW . 
 Popatrzyłam się na nich i posłuchałam troche rozmowy . :
 - Wyjdziesz za mnie ? Spytał Justin z iskierkami w oczach .
 - Justin to dzieje się tak szybko .
 - Proszę błagam ja chcem być z tobą do końca życia .
 - Napewno ?
 - Tak . 
 - Umm . No dobra . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie gdy nagle do akcji wkroczyłam ja i powiedziałam :
  - Gratuluję :) 
 - Olaa podsłuchiwałaś zapytała Natalie zabijając mnie wzrokiem .
 - Nie no dobra troszeczke . Hah  no dobra podsłuchiwałam Kiedy ślub ?
 - Jeszcze nie wiemy odpowiedział Justin 
 - Aha ide po Christiana a wy tu zaczekajcie !
  - Ok . Odpowiedzieli równocześnie .
 Pobiegłam szybko do pokoju i powiedziałam :
 - Christian szybko schodzimy na dół ! 
 - A co się stało ?
 - Natalie i Justin się zaręczyli !  .

- już ?
 - Tak chodź szybko ! 
 - DObra . Pociągnęłam Christiana za rękę i pobiegliśmy na dół złożyć gratulacje .
 Po tym wszystkim poszłam na górę z Christianem a on się spytał :
 - A kiedy czas na nasze zaręczyny spytał .
 - Oh nie wiem kocie .
 - Ahaa :( 
 - Może wkrótce powiedziałam z nadzieją
 A Christian się tylko uśmiechnął .  Natalie wpadła do nas do domu i powiedziała że jutro jest ślub razem z Natalie skakałyśmy z radości . Potem Natalie wyszła z mojego pokoju i gdzieś poszła .  Christian oznajmił mi że idziesz pogadać do Justina . Zostałam sama weszłam na Twittera i coś tam pisałam potem słuchałam muzyki gdy nagle do pokoju wpadł Justin i powiedział :
 - Ola mam prośbe .
 - No jaką ?
 - Christian chce sie z toba zareczyć .
 - Wiem o tym . 
 - Aha .  Pogadamy jeszcze jutro dobra ?
 - Ehe dobra .
 - Pa
  - Pa
 Nie wiem ale zaraz po tym zasnęłam było wcześnie ale chciało mi się spać . Obudziłam się następnego dnia o 8.00? Miałam zamiar jeszcze iść spać ale nie chciało mi się. Zdjęłam ze mnie kołdrę nakryłam Christiana nią bo był bez kołdry . Poszłam na dół zjeść sobie coś . Schodzę patrzę a tam Justin  już na dole się szlaja a ja do niego :
 - Co ty już wstałeś ?
 - Tak musimy dokończyć naszą rozmowę . 
 - No dobra więc co chciałeś ?
 - Może jutro spotkamy się na plaży wszystko ci wytłumaczę i będziesz mieć niespodziankę .
 - No dobra ale Natalie się nie obrazi ?
 - Nie nie . Już ją poinformowałem o tym wczoraj jak zasnęłaś .
 - Aha .
 Zrobiłam sobie kanapki  z masłem orzechowym zjadłam i pobiegłam na górę . Wzięłam ubrania z  szafy i poczłapałam szybko do łazienki . Umyłam się pod prysznicem ubrałam się . Podkręciłam włosy lokówką i zrobiłam lekki makijaż i już . Wyszłam z łazienki poczłapałam na dół do kuchni i spytałam Justina :
 - A o której jest ślub ?
 - O 16 na plaży .
 - Awww. ale romantyczne powiedziałam
  - Wiem wiem mój pomysł
 - Nom fajnie ja idę się gdzieś przejść. Pa
 - Pa.
 Wziełam moja torebkę a do niej spakowałam : Mp 4 , telefon , błyszczyk , portfel  i lusterko . Wyszłam z domu poszłam do pobliskiego parku i usiadłam na ławce na której po raz pierwszy spotkałam Christiana . Myślałam o   tamtym wydarzeniu . Gdy nagle moje myśli przerwał dzwonek w telefonie odebrałam .
 -Halo?
 - Hej skarbie tu Christian gdzie jesteś ? 
 - Na spacerze sama zaraz wrócę odpowiedziałam i rozłączyłam sie .
 Zaraz po rozmowie poszłam do domu i uwaliłam się w salonie na kanapie coś tam oglądając chyba usnęłam nagle Natalie obudziła mnie i powiedziała :
 - Ola wstawaj wstawaj ! za 1 godzinę i 30 minut mój ślub powiedziała Natalie .
 Szybko zerwałam się z kanapy i poszłam na górę . Wyciągnełam z garderoby fioletową sukienkę w cekiny tą co miałam na urodzinach Natalie . Ubrałam ją i poszłam do łazienki zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy znowu  polokowałam włosy i zeszłam na dół . Wszyscy na mnie czekali zostało 30 minut do ślubu ale już musieliśmy jechać żeby Justin wszystko przygotował . Natalie kazaliśmy zostać w domu bo Justin po nia przyjedzie . Wszystko było pięknie udekorowane . Było brak tylko panny młodej Justin szybko pojechał po Natalie i przywiózł ją . Ślub się zaczął ja szłam jako druhna Natalie a Christian trzymał obrączki na miękkiej poduszce . Szłam trzymając Natalie za welon . I była ta muzyczka tam tam tarar ta ta i tak dalej hah . Wkońcu ksiądz powiedział żeby wymienili się obrączkami Christian podał Justinowi obrączki a Justin włożył Obrączkę na palec Natalie a Natalie na palec Justina ,a potem się pocałowali i tak skończyła się ta uroczystość . Po ślubie  była imprez kiedy Natalie rzucała kwiaty złapałam je ja ! WOW ! Christian miał zaciesza i podszedł do mnie kiedy ślub ?  A ja na to Nie wiem . Po imprezie poszliśmy do domu Natalie i jstin mieli noc poślubną hah . A Christian cały czas wypytywał o ślub a ja tylko nie wiem nie wiem . Potem wtuliłam się w Christiana i usnęłam . koniec Rozdział By Nat <3 Moje kochanie :* ♥ 
                                                                      ***

Opowiadanie . 11 Kłótnia

Obudziłam się patrzę a Christian patrzy coś na laptopie pytam się go 
 - Kotku co patrzysz ?
- Umm Natalie nie bedzie zadowolona .
 - ale co się stało zobaczyłam na laptopa  ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine tą suką !   
 - No właśnie i co my powiemy Natalie odpowiedział Christian .
 - Wiesz to moja przyjaciółka nie moge jej okłamywać ale nie moge jej zrobić przykrości .
 - Nom masz racje Odpowiedział Christian . Zeszłam na dół na śniadanie i ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine zrobiłam im zdjęcie przez telefon dobrze że mnie nie zauważyli pobiegłam szybko do pokoju Natalie i obudziłam ją i pokazałam jej zdjęcie . A ona na to :
 - Jak on mógł . Zaczęłam pocieszać przyjaciółke zaraz do pokoju wpadł Christian i pocieszał razem ze mną Natalie. Po 2 godzinach wyszliśmy z jej pokoju bo zobaczyłam że do pokoju Zmierza Justin zostawiliśmy ich samych .
- Co się stało że płaczesz kochanie spytał Justin 
 - Domyśl się . Trzeba było się zastanowić przed tym jak zacząłeś całować Jasmie ty zboczeńcu pewnie tak z każdą robisz a myślałam że tylko mnie kochasz myliłam się co do ciebie .
 - Ale o co ci chodzi powiedział Justin
 - Oto . Natalie pokazała Justinowi zdjęcie odemnie z telefonu jak się całuje z tą Debilką .
 - Yy ? Ale to było dawno odpowiedział Justin .
 - Taa yhym to było dzisiaj w naszej kuchni wiem o tym ! Spierdalaj ! 
 - Nara ! \ 
Natalie zaczęła płakać przybiegłam do niej i znowu pocieszałam . Obiecałam jej że pogadam  z Justinem więc zeszłam na dół  i powiedziałam :
  - Justin mogę cię prosić na chwile
 - Ehe .
 - Dlaczego zdradzasz Natalie z tą idiotką ?!?!
 - No bo bo ja nie chciałem spuścił głowę .
 - Justin ! to mi tego nie mów tylko Natalie ! powiedziałam
 - No dobra ale jak ona nie chce ze mną gadać ! 
 - Mam pomysł. Dzisiaj pójdę z nią na plaże i ty będziesz   tam wcześniej ale gdzieś się schowasz ja założe jej chuste na oczy i wtedy ty ją pocałujesz ona zdejmie i ją przeprosisz jasne ?   
  - Spoko . odpowiedział i odszedł . Ja pobiegłam na górę do przyjaciółki i zapytałam pukając Moge wejść ?
 - Tak.
 - Natalie może wybrałybyśmy się na plaże wieczorem same porozmawiały co ?
  - No pewnie może mi ta rozmowa pomoże otarłam łzy przyjaciółki napływające jej z oczu przytuliłam ją i wyszłam .  Powoli będe się przygotowywać poszłam do łazienki wzięłam prysznic wyszłam z łazienki zawinięta w ręczniku wzięłam ubrania i poczłapałam do łazienki . Zrobiłam lekki makijaż pokręciłam włosy lokówką i gotowe . Wyszłam z łazienki poszłam do przyjaciółki i spytałam .
 - I co gotowa ? 
 - Nie do końca za 15 minut przyjdź po mnie . Ok?
 - Ok . i wyszłam
  Zbiegłam szybko na dół i powiedziałam żeby JB już szedł na plaże szybko wybiegł z domu i poszedł na plażę.  Usiadłam na kanapie i oglądam 4 Fun tv . Leciało chyba z 4 albo 5 piosenek i moja przyjaciółka zeszła na dół i oznajmiła że możemy iść . Więc ruszyłyśmy  za 15 minut dotarłyśmy na plaże usiadłyśmy na piasku i rozmawiałyśmy i pocieszałam ją gdy nagle  związałam chustką oczy Natalie i powiedziałam żeby nie ściągała jej dopóki jej nie powiem przyjaciółka kiwnęła głową a ja poszła szybko po JB . JB podszedł do Natalie i złapał ją za ręce wtedy powiedziałam już możesz ściągnąć chuste Natalie szybko ściągnęła chuste i ujrzała JB i spytała go .
 - Czego chcesz łamaczu serc . 
- Natalie wiem że cię to boli przepraszam  :( Odrzekł JB 
 - Myślisz że wystarczy tylko jedno słowo i wszystko w porządku ?
 - Nie ale ja nie chciałem tego przepraszam że do tego doszło ja naprawde bym chciał siebie zabić za to obiecuje nigdy ci tego nie zrobić a jak zrobię to już nigdy się do mnie nie odezwiesz .
 - Hyymm .
 - Może tak uda mi się ciebie przekonać . Justin wziął Natalie za podbródek przyciągnął do siebie i całował ją namiętnie nagle Natalie oderwała się od Justina i powiedziała :
 - Wybaczam ci i przytuliła się do niego ze łzami w oczach .
 - Dziękuje ♥
- Obiecujesz że już nigdy mnie nie zranisz zapytała Natalie .
 - Obiecuje aż do końca śmierci powiedział Justin  .  Ruszyliśmy do domu i opowiedzieliśmy wszystko Christianowi on się cieszył razem ze mną . Była dopiero 23 ? Wow poszłam na górę wzięłam laptopa i razem z CHristianem pisaliśmy do siebie z dwóch laptopów . O 1:00. Uzaliśmy że pójdziemy spać . Przykryłam się kołdrą Christian przyciągnął mnie do siebie i pocałował . i potem jeszcze raz pocałował tym razemw  czoło i powiedział :

 -Dobranoc najważniejsza osobo w moim życiu < 3< 3
- Awww.♥ Ty też jesteś moją najważniejszą osobą w życiu dobranoc Christian :* 
 - Dobrano Ola :*
 Wtuliłam się w Christian i usnęłam . 
 Oczywiście rozdział By Nat <3 Kocham ją ! Do następnego < 3
                                                             ***