poniedziałek, 31 stycznia 2011

Opowiadanie . 14 Chora:(( .

Obudziłam się rano  i poczułam że ktoś na mnie leży otworzyłam moje oczy i zobaczyłam oczywiście Christian Hah . :D Powiedziałam : 
- Christian Kochanie mógłbyś ze mnie zejść ??? 
 - A czemu ?
 - Brzuch mnie boli :((  
- Ok już schodze . Położył się lekko na brzuchu i pocałował .  
- Kocham cięe < 3 Powiedziałam  
- Ale wiesz że ja ciebie bardziejj ♥  
- Nie bo ja !  
- Ja ! dobra nie kłóćmy się  .
Odkryłam kołdrę nałożyłam kapcie i szlafrok zeszłam na dół gdy nagle jak schodziłam po schodach wywróciłam się nagle Christian mnie podniósł i spytał czy wszystko gra Pokiwałam głowę na tak . 
Zeszłam do kuchni zrobiłam sobie  a właściwie nic bo głowa mnie bolała i nie miałam ochoty nic jeść wypiłam tylko herbate . Po wypiciu herbaty muliło mnie pobiegłam szybko do łazienki i nagle Bum zwymiotowałam .. :(  
Nagle Zobaczyłam że Natalie podeszła do mnie i spytała : 
- Ola wymiotowałaś spytałam przestraszona . 
- Tak jak widać coś mi słabo i wogóle w głowie się kręci  
- Aha . Może pojde po chłopaków . 
 - Jak chcesz
- Ok zaczekaj tu zaraz przyjde . 
- Ok 
 Po 3 minutach zjawiła się Natalie z chłopakami nagle spostrzegłam biegnącego do mnie Christiana który mocno mnie przytulił i  martwił się strasznie Justin podszedł do Natalie obejmując ją jakby chyba tez się martwił ... 
  
        
  

Christian zapytał może zadzwonie po lekarza ?
 - Nie nie trzeba . po tym co powiedziałam pobiegłam szybko do łazienki i znowu puściłam pawia !  
- Właśnie widze dzwonię i już - odpowiedział Christian  
- No dobra niech będzie 
Poszłam na górę położyłam się do łożka i czekałam na zbawienie nagle do moich dzrzwi Był to Justin i powiedział : 
- Lekarz już jest .Po tym lekarz wszedł do mojego pokoju i kazał wszystkim wyjść  
Doktorek pytał co mi dolega : 
- Strasznie boli mnie głowa i brzuch i do tego wymiotuje . 
- hyym dotknał mojego czoła to zdecydowanie gorączka odpowiedział  
- aha . a jakie leki pan zaleca ? 
Doktorek podał mi receptę i powiedział żebym brała te leki i żebym przez tydzień nie ruszała się z domu .Później doktor wyszedł i weszli moi przyjaciele . I usiedli na łóżku i pytali się co mi dolega  
- No mam gorączke i musze brać te leki wskazałam na receptę . Kto mi pójdzie do apteki spytałam  
- Ja pójdę odezwał się Christian  ]
- Ok dziękuje ♥ Kochany jesteś i cmoknęłam go  w policzek   . Christian ubrał się i wyszedł do apteki i do sklepu . Christian wszedł do sklepu prosiłam go żeby wziął mi podpaski bo miałam w tym czasie miesiączke . Podszedł do pani i mówi :  
- Poproszę podpapki bella . 
- To dla ciebie ? 
- Nie to dla mojej dziewczyny !
- Aaa chyba ze tak 
Skasowała mu podpaski i mówi  
- Płacisz 3 zł 20 groszy  
- Proszę dowidzenia i wyszedł po drodze zaszedł do apteki po leki
Wziął antybiotyk , witaminy syrop i Apap . Poszedł do kasy pani wsyztsko podliczyła i powiedziałą : 
- 20 zl 25 groszy  
- Proszę dowidzenia 
 I wyszedł z apteki wrócił do domu po 5 minutach . Podszedł do mnie i oznajmił : 
- Zaraz dam ci lekarstwa masz je brać przez cały tydzień ! v 
- Aha Ok . 
- A i zaoopiekuje się tobą przyrzekam  
- Awww.♥ Dziekuje kochanie
- Nie ma za co dziekować robie to dla ciebie 
- Fajnie kupiłeś te podpaski ? 
- Tak i wyjął je z torby i podał
 - Dziekuje a teraz przepraszam ale idę do toalety . Wzięłam podpaski w dłoń i poszłam do łazienki usiadłam na kibelku zrobiłam siusiu i włożyłam sobie podpaske . Po tym wyszłam z łazienki i poszłam leżeć tak jak mi kazał lekarz . Gdy leżałam usłyszałam rozmowe Christiana z kimś tam a ta rozmowa brzmiała tak :
- Siema  
- No jOŁŁ co tam ? 
- A nic mam sprawe podpiszesz kontrakt ? 
- Sory ale dzisiaj nie mogę moja dziewczyna jest chora ale może przełożymy to na za tydzień ?
 - Spoko to  Cześć
- Cześć . 
Odłożył słuchawkę i podszedł do mnie podał mi O fuu ten ochydny antybiotyk  a potem apap . 
Zmierzył mi temperaturę miałam nie całe 39 . Położyłam sobie okład i zasnęłam . Obudziłam się w nocy zerknęłam na wyświetlacz telefonu była 22 .00. Wow ! dość długo spałam od 15.00. Zeszłam na dół nikogo nie było weszłam na górę do pokoju Natalie a oni coś tam po cichu rozmawiali : 
spytalam : 
-Czyżbyście miel przede mną jakąś tajemnicę ??
 - Niee . odpowiedzieli chórem 
- To co tak cicho gadacie ?
 - Bo nie chcieliśmy cię obudzić . 
- Ehe . Rozumiem spoko i poszłam do pokoju i weszłam na laptopa Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . Poodpowiadałam na kilkanaście pytań napisałam na Twitterze że jestem chora i wogóle . A po 2 minutach napisałam jeszcze z 4 wpisy na Twittera na You tube włączyłam Piosenki : Miley Cyrus Who Owns my heart , Justin Bieber Eenie meenie , Christian Beadles Yes i can i Black eyed pease Boom boom pow . Po posłuchaniu muzyki wyłączyłam laptopa i odłożyłam go i wtedy do pokoju wkroczył Christian we własnej osobie Hah ^^  
I powiedział : 
- Obraziłaś się ? 
- Niee a za co?
- No że rozmawialiśmy >
- Nie no spoko wiem że nie chcieliście mnie obudzić :)
- No i położył się koło mnie pytając jak się czujesz ?
- Źle :( 
- ojj biedactwo przyciagnął mnie do siebie i pocałował w usta  a potem w czoło  a ja powiedziałam : 
- Christian bo się zarazisz !
 - Nie bój się nie zarażę się
 - Napewno ? 
- Napewno ! '
Powiedziałam że idę spać wtuliłam się mocno w Christiana i usnęłam a Natalie wtuliła się w Justina i powiedziała :
- Dobranoc mężuniu ♥
- Dobranoc żono ♥
Christian powiedzial:
-Dobranoc Pani Beadles ! ♥ Kocham cie i pocałował mnie    
- Dobranoc Kochanie ♥ Też cię kocham ♥  








 Rano obudziłam się i zobaczyłam że Christian widocznie nie śpi nadal bylo mi nie dobrze i wsyztko mnie bolało powiedziałam do Christiana : 
- Dziękuje za wczoraj ♥ Kocham cię najmocniej na świecie !! 
- Nie ma sprawy ja ciebie też kochamm < 3
Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam juz .................. 


                                                                     *** 
Rozdział by Naatalie mojaa <3 Przeczytaj wiem że głupi i krótki ale głowa mnie boli i nie mogłam nic lepszego wymyslic tylko mnie nie bij proszee !! <3 KOcham cię Natalie ♥  
Rozdział pisany przy : Miley Cyrus Who owns my heart , Cheryl cole Parachute .

niedziela, 30 stycznia 2011

Bohaterowie ♥

Chrisian Beadles . Piętnastolatek . Lubi jazde na deskorolce . Jego przyjaciółmi są : Ola , Justin i Natalie .
Justin Bieber  ma 16 lat . Kanadyjski piosenkarz uwielbiany przez miliona dziewczyn ! Aktualnie nie miał dziewczyny ale potem poznał . Ma siostrę Jazmyn . Jego przyjaciółmi są Ola , Christian i Natalie .  
 
Natalie Bieber .  Szalona dziewczyna . Uwielbia imprezować i oglądać filmy . Lubi także spacery . Jej przyjaciółmi są :Justin , Christian i Ola .

.

Ola Beadles . Mieszkała w Polsce ale wyprowadziła się do kanady ! . Lubi imprezy horrory i kocha chłopaków jest szaloną nastolatką . Ma 14 lat . Jej przyjaciółmi są : Karolina , Christian , Natalie i Justin       Karolina  Zielińska . Jest wyluzowaną 14 latką . Lubi jeść pizze . Kocha śpiewać i tańczyć . Jej przyjaciółmi są: Ola i Dominik .  To tyle co do bohaterów ! ♥                                                      

Opowiadanie. 13 Chcem być z tobą do końca życia.

Obudziłam się rano i przypomniało mi się o tym że Christian chce za mnie wyjść ! A i mam iść dzisiaj z Justinem na plaże? Tak na plaże . Wstałam z łóżka  wzięłam do ręki telefon aby zobaczyć która jest godzina była dopiero 10:00 coraz wcześniej wstaje ! Brawa dla mnie ! Zeszłam na dół i w kuchni jak zwykle ujrzałam Justina coś tam robiącego . I spytałam go :
- To co o której idziemy na plaże . - spytałam  
- Możemy iść o 18 ? Pasuje ci ? - spytał Justin .
- Pewnie .   
- To super do zobaczenia powiedziawszy to udał się na górę . W pewnym momencie zauważyłam jak Christian zmierza w moją stronę . Gdy był w kuchni zapytał :
 - O czym gadałaś z Justinem ?  
 - A no bo idę z nim na spacer o 18 nie obrazisz się chyba ? 
 - Obrażę się . I zrobił focha.
Pocałowałam go w usta a on na to:
 - Dobra już się nie gniewam ale mnie kochasz spytał Christian  
 - Jeszcze się pytasz oczywiście że tak .  
 - Aha .  
- Może chcesz coś do jedzenia ? 
- Pewnie a co proponujesz ? 
 - Hymmm . Może naleśniki ? 
- Ok . To ja idę na górę się ubrać i zaraz przyjdę . 
- Ok . 
 Wyciągnęłam potrzebne składniki i zrobiłam naleśniki . Wyciągnęłam jeszcze tylko syrop klonowy i naleśniki były gotowe . Po chwili słyszałam jak ktoś zbiegał po schodach byli to Christian , Natalie i Justin . Gdy nakładała im naleśniki widziałam jak im ślina leci . Wszyscy polali naleśniki syropem klonowym i wchłonęliśmy posiłek w ciągu 2 minut . Po posiłku poszłam na górę do łazienki umyć się i ogarnąć . Polokowałam włosy lokówką  zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Zostało mi tylko się ubrać poszłam do szafy i wyciągnęłam z niej   niebieską bluzką na krótki rękaw z bolerkiem i ciemne jeansy . Postanowiłam wejść na laptopa. Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . 
 Posłuchałam trochę piosenek poodpowiadałam na pytania i poklikałam se na twitterze . Potem zeszłam z laptopa . Gdy nagle dosiadł się do mnie Mój kochany Christian . I spytał :  
- Może obejrzymy dzisiaj film jakiś horror ? 
-Wiesz nie wiem zobaczymy
-Ok .

- Ok






 Już 17:30 ? What ? za niedługo idę z Justinem pogadać Muszę się powoli ubierać . Podeszłam i otworzyłam szafe z której wyjęłam moją ulubioną bluzę wzięłam torebkę a do niej wrzuciłam Oczywiście Mp 4 , telefon , błyszczyk i lusterko . Poszłam do pokoju Justina I Natalie .i spytałam :
 - Gotowy ???  
 - Pewnie chodźmy Papa Natalie kocham cię ♥ odpowiedział Justin a Natalie na to
- Papa tez cie kocham ♥
- Dobra nie moge już znieść tych waszych czułości 
- A ty jak z Christianem tak gadacie to jest dobrze .
 - Hah tak dobra chodź już .  
- Ok.
Wyszliśmy  z domu przerwałam cisze : 
- A gdzie jest Christian ? 
- A mówił że musi iść się dotlenić . 
- Aha okay. 
Akurat doszliśmy na plaże i nagle Justin powiedział że musi iść się odlać wiec poczekałam . Nagle zza krzaka wyszedł Justin ? Nie to był Christian co on tu robi tak się o mnie martwi ?
 - Hej Skarbie powiedział  
- Hej kocie a co ty tu robisz ?  
 - Przyszedłem żeby ci to dać . Uklęknął przede mną wręczając mi pierścionek zaręczynowy i spytał :
- Ola wyjdziesz za mnie .? Proooszęę .  
 - Chwilka pomyślę po 3 minutach myślenia zgodziłam się . Christian założył mi piękny pierścionek zaręczynowy i powiedział : 
- Dziękuję Pani Beadles ♥ a ja tylko się szeroko uśmiechnęłam i pocałowałam Christiana . Wtedy Jb przyszedł i cieszył się razem z nami . Poczłapaliśmy do domu i powiedzieliśmy o wszystkim Natalie a ta skakała ze mną ze szczęścia przy okazji gratulując mi :) Po tych zaręczynach hah ! Położyliśmy się spać Ja z Christianem a Natalie z Justinem. Justin pocałował na dobranoc Natalie w czoło i powiedział  :
- Dobranoc Żono ♥ 
- DObranoc mężu ♥  
Christian objął mnie w pasie i powiedział : 
- Dobranoc pani Beadles !  
- Dobranoc < 3  
I usnęłam na Christianie <3 
Rano obudził mnie dźwięk dzwonka telefonu i było napisane że to jest miesiąc chodzenia z Christianem  a bo zapisałam ta datę dopiero sobie przypomniałam .Szybko pobiegłam do przyjaciółki pokoju i powiedziałam Natalie dzisiaj jest miesiąc chodzenia 
    - Oo to trzeba to uczcić powiedziała przyjaciółka  
- No pewnie. Tylko jak ? 
- Juz ja coś wykombinuje z Justinem .  
- Ok dziękuje <3 kochana jesteś ♥
- Tak tak wiem  
 -Pa ide na śniadanie
-Pa
Zeszłam na dół na śniadanie i opowiedziałam mu o rocznicy i  że zaczęłam . A on mówił że się spyta Christiana czy wie jakie dzisiaj święto a jak nie będzie wiedział to że  Justin ma mu powiedzieć .  Justin poszedł do pokoju Christiana i powiedział stary wiesz jaki dzisiaj dzień ? 
- Um piątek  . 
 - Ta tyle to ja też wiem ale dzisiaj jest rocznica
- Czyja?
- Twoja i Oli głobię c 
- O jezu zapomniałem co by jej kupić ? 
 - Hah ona kiedyś mówiła że ona by chciała na rocznice obejrzeć jakiś horror z toba tylko Cii nie mów ze ci mowilem .
- Ok .Ale i tak jej kupie sukienkę i piękny łańcuszek z literką ,,C''  
- Świetny pomysł . 
- Tak wiem .
A teraz idę do sklepu i poszedł . 

 o 18 zaczęliśmy impreze . tańczyliśmy i wogóle Najpierw podszedł Christian i wręczył mi sukienkę którą chciałam taką piękną zieloną i nasyzjnik z literą ,,C,, Awww ♥
- Dziękuje ♥ I pocałowałam go  . Potem ja dałam Christianowi naszyjnik z literą ,,O'' i kupiłam mu piłkę do nogi podpisaną przez Christiano Ronaldo jego ulubionego piłkarza . Natalie dała mi Mi piękne buty na obcasie i naszyjnik z literą ,,N''. A christianowi dała jakiegoś misia z bardzo cię lubię hah . Justin dał mi i Christianowi zdjęcie nie którym się całujemy było obrobione w serduszkową ramkę . Oboje powiedzieliśmy - Awww♥ . Po imprezie obejrzeliśmy horror ja wtulałam się w Christiana a Natalie w Justina . Po filmnie poszliśmy spać przed  snem Christian powiedział -Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy kochanie<3
- Nawzajem skarbie :*
- Dobranoc Kociee <3 
- DObranoc ŚLICNZOTKO :)  
Wtuliłma się w Christiana i zasnęłam . ♥ To jak ? Do następnego rozdział By Natt <3  
 

Opowiadanie . 12 Ślub .

Wstałam rano wzięłam telefon do ręki i patrzę a tu 11 ? Nawet wcześnie wstałam . Christian sobie pięknie spał . Postanowiłam zejść na dół . Dostrzegłam że Justin I Natalie już nie śpią podeszłam wyjęłam z lodówki mleko i wsypałam do niej moje ulubione płatki . Zjadłam szybko wstawiłam miskę do zmywarki i poszłam do mojego pokoju . Patrzę a Christian się obudził WOW ! Powiedziałam tylko  :
 - Heej  Kochanie < 3
 - Hej skarbie odpowiedział Christian .
 Przyciągnął mnie do siebie i powiedział : - Hah teraz mi nie uciekniesz mam cię !
  - Sorki kocie ale muszę iść się ubrać .   Christian spuścił głowe więc podeszłam i pocałowałam go namiętnie po tym pocałunku weszłam do łazienki wykąpałam się w gorącej wodzie . Wyszłam  z wanny wytarłam się ręcznikiem  ubrała się podeszłam do lustra zrobiłam lekki makijaż  spięłam włosy w kucyka i gotowe ! .  Schodząc na dół postrzegłam Jak Justin klęczy przed Natalie z pierścionkiem zaręczynowym WOW . 
 Popatrzyłam się na nich i posłuchałam troche rozmowy . :
 - Wyjdziesz za mnie ? Spytał Justin z iskierkami w oczach .
 - Justin to dzieje się tak szybko .
 - Proszę błagam ja chcem być z tobą do końca życia .
 - Napewno ?
 - Tak . 
 - Umm . No dobra . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie gdy nagle do akcji wkroczyłam ja i powiedziałam :
  - Gratuluję :) 
 - Olaa podsłuchiwałaś zapytała Natalie zabijając mnie wzrokiem .
 - Nie no dobra troszeczke . Hah  no dobra podsłuchiwałam Kiedy ślub ?
 - Jeszcze nie wiemy odpowiedział Justin 
 - Aha ide po Christiana a wy tu zaczekajcie !
  - Ok . Odpowiedzieli równocześnie .
 Pobiegłam szybko do pokoju i powiedziałam :
 - Christian szybko schodzimy na dół ! 
 - A co się stało ?
 - Natalie i Justin się zaręczyli !  .

- już ?
 - Tak chodź szybko ! 
 - DObra . Pociągnęłam Christiana za rękę i pobiegliśmy na dół złożyć gratulacje .
 Po tym wszystkim poszłam na górę z Christianem a on się spytał :
 - A kiedy czas na nasze zaręczyny spytał .
 - Oh nie wiem kocie .
 - Ahaa :( 
 - Może wkrótce powiedziałam z nadzieją
 A Christian się tylko uśmiechnął .  Natalie wpadła do nas do domu i powiedziała że jutro jest ślub razem z Natalie skakałyśmy z radości . Potem Natalie wyszła z mojego pokoju i gdzieś poszła .  Christian oznajmił mi że idziesz pogadać do Justina . Zostałam sama weszłam na Twittera i coś tam pisałam potem słuchałam muzyki gdy nagle do pokoju wpadł Justin i powiedział :
 - Ola mam prośbe .
 - No jaką ?
 - Christian chce sie z toba zareczyć .
 - Wiem o tym . 
 - Aha .  Pogadamy jeszcze jutro dobra ?
 - Ehe dobra .
 - Pa
  - Pa
 Nie wiem ale zaraz po tym zasnęłam było wcześnie ale chciało mi się spać . Obudziłam się następnego dnia o 8.00? Miałam zamiar jeszcze iść spać ale nie chciało mi się. Zdjęłam ze mnie kołdrę nakryłam Christiana nią bo był bez kołdry . Poszłam na dół zjeść sobie coś . Schodzę patrzę a tam Justin  już na dole się szlaja a ja do niego :
 - Co ty już wstałeś ?
 - Tak musimy dokończyć naszą rozmowę . 
 - No dobra więc co chciałeś ?
 - Może jutro spotkamy się na plaży wszystko ci wytłumaczę i będziesz mieć niespodziankę .
 - No dobra ale Natalie się nie obrazi ?
 - Nie nie . Już ją poinformowałem o tym wczoraj jak zasnęłaś .
 - Aha .
 Zrobiłam sobie kanapki  z masłem orzechowym zjadłam i pobiegłam na górę . Wzięłam ubrania z  szafy i poczłapałam szybko do łazienki . Umyłam się pod prysznicem ubrałam się . Podkręciłam włosy lokówką i zrobiłam lekki makijaż i już . Wyszłam z łazienki poczłapałam na dół do kuchni i spytałam Justina :
 - A o której jest ślub ?
 - O 16 na plaży .
 - Awww. ale romantyczne powiedziałam
  - Wiem wiem mój pomysł
 - Nom fajnie ja idę się gdzieś przejść. Pa
 - Pa.
 Wziełam moja torebkę a do niej spakowałam : Mp 4 , telefon , błyszczyk , portfel  i lusterko . Wyszłam z domu poszłam do pobliskiego parku i usiadłam na ławce na której po raz pierwszy spotkałam Christiana . Myślałam o   tamtym wydarzeniu . Gdy nagle moje myśli przerwał dzwonek w telefonie odebrałam .
 -Halo?
 - Hej skarbie tu Christian gdzie jesteś ? 
 - Na spacerze sama zaraz wrócę odpowiedziałam i rozłączyłam sie .
 Zaraz po rozmowie poszłam do domu i uwaliłam się w salonie na kanapie coś tam oglądając chyba usnęłam nagle Natalie obudziła mnie i powiedziała :
 - Ola wstawaj wstawaj ! za 1 godzinę i 30 minut mój ślub powiedziała Natalie .
 Szybko zerwałam się z kanapy i poszłam na górę . Wyciągnełam z garderoby fioletową sukienkę w cekiny tą co miałam na urodzinach Natalie . Ubrałam ją i poszłam do łazienki zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy znowu  polokowałam włosy i zeszłam na dół . Wszyscy na mnie czekali zostało 30 minut do ślubu ale już musieliśmy jechać żeby Justin wszystko przygotował . Natalie kazaliśmy zostać w domu bo Justin po nia przyjedzie . Wszystko było pięknie udekorowane . Było brak tylko panny młodej Justin szybko pojechał po Natalie i przywiózł ją . Ślub się zaczął ja szłam jako druhna Natalie a Christian trzymał obrączki na miękkiej poduszce . Szłam trzymając Natalie za welon . I była ta muzyczka tam tam tarar ta ta i tak dalej hah . Wkońcu ksiądz powiedział żeby wymienili się obrączkami Christian podał Justinowi obrączki a Justin włożył Obrączkę na palec Natalie a Natalie na palec Justina ,a potem się pocałowali i tak skończyła się ta uroczystość . Po ślubie  była imprez kiedy Natalie rzucała kwiaty złapałam je ja ! WOW ! Christian miał zaciesza i podszedł do mnie kiedy ślub ?  A ja na to Nie wiem . Po imprezie poszliśmy do domu Natalie i jstin mieli noc poślubną hah . A Christian cały czas wypytywał o ślub a ja tylko nie wiem nie wiem . Potem wtuliłam się w Christiana i usnęłam . koniec Rozdział By Nat <3 Moje kochanie :* ♥ 
                                                                      ***

Opowiadanie . 11 Kłótnia

Obudziłam się patrzę a Christian patrzy coś na laptopie pytam się go 
 - Kotku co patrzysz ?
- Umm Natalie nie bedzie zadowolona .
 - ale co się stało zobaczyłam na laptopa  ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine tą suką !   
 - No właśnie i co my powiemy Natalie odpowiedział Christian .
 - Wiesz to moja przyjaciółka nie moge jej okłamywać ale nie moge jej zrobić przykrości .
 - Nom masz racje Odpowiedział Christian . Zeszłam na dół na śniadanie i ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine zrobiłam im zdjęcie przez telefon dobrze że mnie nie zauważyli pobiegłam szybko do pokoju Natalie i obudziłam ją i pokazałam jej zdjęcie . A ona na to :
 - Jak on mógł . Zaczęłam pocieszać przyjaciółke zaraz do pokoju wpadł Christian i pocieszał razem ze mną Natalie. Po 2 godzinach wyszliśmy z jej pokoju bo zobaczyłam że do pokoju Zmierza Justin zostawiliśmy ich samych .
- Co się stało że płaczesz kochanie spytał Justin 
 - Domyśl się . Trzeba było się zastanowić przed tym jak zacząłeś całować Jasmie ty zboczeńcu pewnie tak z każdą robisz a myślałam że tylko mnie kochasz myliłam się co do ciebie .
 - Ale o co ci chodzi powiedział Justin
 - Oto . Natalie pokazała Justinowi zdjęcie odemnie z telefonu jak się całuje z tą Debilką .
 - Yy ? Ale to było dawno odpowiedział Justin .
 - Taa yhym to było dzisiaj w naszej kuchni wiem o tym ! Spierdalaj ! 
 - Nara ! \ 
Natalie zaczęła płakać przybiegłam do niej i znowu pocieszałam . Obiecałam jej że pogadam  z Justinem więc zeszłam na dół  i powiedziałam :
  - Justin mogę cię prosić na chwile
 - Ehe .
 - Dlaczego zdradzasz Natalie z tą idiotką ?!?!
 - No bo bo ja nie chciałem spuścił głowę .
 - Justin ! to mi tego nie mów tylko Natalie ! powiedziałam
 - No dobra ale jak ona nie chce ze mną gadać ! 
 - Mam pomysł. Dzisiaj pójdę z nią na plaże i ty będziesz   tam wcześniej ale gdzieś się schowasz ja założe jej chuste na oczy i wtedy ty ją pocałujesz ona zdejmie i ją przeprosisz jasne ?   
  - Spoko . odpowiedział i odszedł . Ja pobiegłam na górę do przyjaciółki i zapytałam pukając Moge wejść ?
 - Tak.
 - Natalie może wybrałybyśmy się na plaże wieczorem same porozmawiały co ?
  - No pewnie może mi ta rozmowa pomoże otarłam łzy przyjaciółki napływające jej z oczu przytuliłam ją i wyszłam .  Powoli będe się przygotowywać poszłam do łazienki wzięłam prysznic wyszłam z łazienki zawinięta w ręczniku wzięłam ubrania i poczłapałam do łazienki . Zrobiłam lekki makijaż pokręciłam włosy lokówką i gotowe . Wyszłam z łazienki poszłam do przyjaciółki i spytałam .
 - I co gotowa ? 
 - Nie do końca za 15 minut przyjdź po mnie . Ok?
 - Ok . i wyszłam
  Zbiegłam szybko na dół i powiedziałam żeby JB już szedł na plaże szybko wybiegł z domu i poszedł na plażę.  Usiadłam na kanapie i oglądam 4 Fun tv . Leciało chyba z 4 albo 5 piosenek i moja przyjaciółka zeszła na dół i oznajmiła że możemy iść . Więc ruszyłyśmy  za 15 minut dotarłyśmy na plaże usiadłyśmy na piasku i rozmawiałyśmy i pocieszałam ją gdy nagle  związałam chustką oczy Natalie i powiedziałam żeby nie ściągała jej dopóki jej nie powiem przyjaciółka kiwnęła głową a ja poszła szybko po JB . JB podszedł do Natalie i złapał ją za ręce wtedy powiedziałam już możesz ściągnąć chuste Natalie szybko ściągnęła chuste i ujrzała JB i spytała go .
 - Czego chcesz łamaczu serc . 
- Natalie wiem że cię to boli przepraszam  :( Odrzekł JB 
 - Myślisz że wystarczy tylko jedno słowo i wszystko w porządku ?
 - Nie ale ja nie chciałem tego przepraszam że do tego doszło ja naprawde bym chciał siebie zabić za to obiecuje nigdy ci tego nie zrobić a jak zrobię to już nigdy się do mnie nie odezwiesz .
 - Hyymm .
 - Może tak uda mi się ciebie przekonać . Justin wziął Natalie za podbródek przyciągnął do siebie i całował ją namiętnie nagle Natalie oderwała się od Justina i powiedziała :
 - Wybaczam ci i przytuliła się do niego ze łzami w oczach .
 - Dziękuje ♥
- Obiecujesz że już nigdy mnie nie zranisz zapytała Natalie .
 - Obiecuje aż do końca śmierci powiedział Justin  .  Ruszyliśmy do domu i opowiedzieliśmy wszystko Christianowi on się cieszył razem ze mną . Była dopiero 23 ? Wow poszłam na górę wzięłam laptopa i razem z CHristianem pisaliśmy do siebie z dwóch laptopów . O 1:00. Uzaliśmy że pójdziemy spać . Przykryłam się kołdrą Christian przyciągnął mnie do siebie i pocałował . i potem jeszcze raz pocałował tym razemw  czoło i powiedział :

 -Dobranoc najważniejsza osobo w moim życiu < 3< 3
- Awww.♥ Ty też jesteś moją najważniejszą osobą w życiu dobranoc Christian :* 
 - Dobrano Ola :*
 Wtuliłam się w Christian i usnęłam . 
 Oczywiście rozdział By Nat <3 Kocham ją ! Do następnego < 3
                                                             ***

Opowiadanie.10 Urodziny Natalie na Bahamach

Obudziłam się rano u mojego boku leżał słodki Christian . Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam godzina 10.00. to nic dziwnego że Christian pomyślałam że zejdę na dół zrobić sobie śniadanko tylko po cichu żeby nikogo nie obudzić . Schodzę na dół a tam Justin z Natalie już w kuchni pochłaniają śniadanie .Zapytałam :

- A co wy kurwa jeszcze nie śpicie ?

- Nie . odpowiedzieli równocześnie .
 - Aha . Jak zwykle ja się budziłam ostatnia a teraz Christian odziedziczył to po mnie zaśmiałam się do siebie .- Haha nom zaczęli śmiać Justin i Natalie.
 - Co chcesz do jedzenia spytał Justin .
 - Hymm mam ochotę na jajecznicę odpowiedziałam .
 - Ok.To my z Natalie zrobimy a ty idź się ubierz .ZA 15 minut będzie gotowa odpowiedział chłopak mojej przyjaciółki .
 Poszłąm na górę wzięłam ubrania i chciałam iść do łazienki ale najpierw cmoknęłam Christiana w policzek a on przyciągnął mnie do siebie .
 - A co ty już nie śpisz zapytałam chichocząc.
 - Nie obudziłem się z 10 minut temu powiedział .
 - Aha dobra ja muszę iść się ubrać . A i zejdź za jakieś 10 minut na śniadanie Ok?
 - Ok skarbie < 3
  Weszłam do łazienki ubrałam się w moją letnią przewiewną sukienkę w kwiaty uczęsałam włosy  w kitkę zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Poszłam po Christiana żebyśmy zeszli na śniadanie .Christian wziął mnie za rękę i ruszyliśmy na dół do kuchni na śniadanie jajecznica była gotowa . Z  Christianem wchłoneliśmy ją w 1 minute napiliśmy się herbaty i poszliśmy na górę . Pomyślałam że dawno nie byłam na laptopie więc położyłam się na łóżku i położyłam laptopa na kolana . Weszłam na Twitter i zobaczyłam że na twitterze siedzi moja przyjaciółka Natalie . Dobra wiem że mieszka z 4 pokoje odemnie ale i tak do niej napisze :
 - Heej < 3  
 - Heej <3
 - Jaki masz plan na dzisiejszy dzień spytałam przyjaciółkę .
 - Hyym nie wiem a ty masz jakiś ?
 - No jasne że mam . Możemy o 19 pójść na plaże podobno piękna plaża i oczywiście zachód słońca taki romantyczny .
 - Ok ale idziemy z chłopakami ?
 - No pewnie . 
 - Ok ja muszę już schodzić z twittera . napisała mi Natalie .
 -No Ok to Papa < 3 I♥U ! 
 - Papa Oluś < 3 I love you too . 
 Po Tej rozmowie powiedziałam Christianowi czy by nie mogli już iść na plaże wszystkiego  przygotować bo zostały 4 godziny do 19 .
Ja  nie mogłam iść z nimi musiałam pilnować Natalie czy by jej nie wpadło iść na plaże bo wtedy by zobaczyła co się szykuje . 
 Pomyślałam że jak już poszli chłopacy zapukałam do Natalie pokoju i spytałam Mogę wejść ?
  - No jasne odpowiedziała .
 weszłam i spytałam : - Może dzisiaj przez cały dzień będziemy opalać się i pływać w basenie i odpowczywać w jacuzzi ?
 - Ok. to za 20 minut nad basenem ?
  - Ok  to ja idę się przebrać .
 - Ok.
  Weszłam do pokoju poszłam po mój stroj dwu częściowy ubrałam go poszłam do łazienki zmyć makijaż bo pomyślałam że jak będe się kąpać w basenie to mi się rozmaże po 20 minutach byłam gotowa wzięłam tylko ręcznik , Mp 4 i Balsam do opalania . No i wyszłam  poszłam nad basen i moja Przyjaciółka już się opalała pomyślałam że też ułoże się na leżak i usnęłam poprostu . Obudziłam mnie Natalie  i powiedziała że jest 17:30 zerwałam się szybko z leżaka i pociągnełam ją na górę Powiedziałam jej tylko że ma się jakoś ładnie ubrać .
 Weszłam do swojego pokoju ubrałam fioletową sukienkę z cekinami na nogi buty na lekkim opcasie .
  Poszłam do łazienki  zrobiłam lekki makijaż podkręciłam włosy lokówką i gotowe . Wzięłam tylko moją torbę w zielone błyszczące ciekiny . Weszłam do pokoju   przyjaciółki a ona była ubrana WOW! Była ubrana w  zieloną sukienkę do kolan z dekoldem i była pięknie umalowana a włosy miała podkręcona jak ja .Powiedziałam jej tylko 
 - WOW ! Pięknie wygladzasz przyjaciółko .
 - Ty też wyglądasz WOW Bosko przyjaciółko śmiałyśmy się przez chwile i wyruszyliśmy na plażę zobaczyłam na wyświetlacz komórki była za 18.45 No akurat dojdziemy w 15 minut pomyślałam .
 Byłysmy juz na plaży Natalie spytała a gdzie chłopacy ?
 - Tu jesteśmy wyskoczyli krzycząc wszystkiego najlepszego . '

- Sto lat Natalie powiedziałam   
 - Dziekuje kochani jesteście spojrzała na telefon 6 sierpnia ? Nawet nie wiedziałam że już są moje urodziny !
 - Pierwszy podszedł Justin wręczył jej  piękny i drogi  pierścionek . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie w usta a ja zrobiłam im zdjęcie . Potem podeszłam ja wręczyłam Natalie naszyjnik z jedną połówką serca a druga była dla mnie na znak Naszej Przyjaźni . Cmoknęłam Natalie wpoliczek i powiedziałam wszytskiego naj . I ostanio podszedł Christian który wręczył Natalie  śliczną sukienkę i buty . Natalie podziękowała Christianowi i uścisnęła go a ja zrobiłam zdjecie . a JB powiedział :
 - Christian masz ją leciutko przytulać bo będe zazdrosny ! 
 - JUSTIN NIE przesadzaj odrzekła Natalie przecież wiesz że jestem twoja . potem Christian podszedł do mnie i zaczął całować . Impra odbyła się dość długo piliśmy szampan tańczyliśmy i siedzieliśmy na molo i gadaliśmy potem patrze 23.00. Postanowiliśmy ruszyć do domu Natalie szła pierwsza z Justinem za ręke a ja Z CHristianem szliśmy za nimi też za rękę . Weszliśmy do domu Natalie wszystkich wycałowała i powiedziała że to jej najlepsze urodizny . Cieszyłam się że przyjaciółka cieszy się z urodzin . Poszłam z CHristianem na górę przebrałam się w piżame usnęłam w jego objęciach a on Powiedział :
 - Dobranoc kochanie <3
 - Dobranoc Kotku odrzekłam . 
 i usnęłam w jego objęciach a Natalie całowała się z Justinem i dziękowała za najwspanialsze urodziny w życiu  powiedziała że chce być z Justinem do końca życia On cmoknął ją w policzek a ona wtuliła się w niego a on powiedział :
 - Dobranoc solenizantko < 3
 - Dobranoc mój ty książe < 3
 Usnęliśmy wsyzscy szybko i z uśmiechami na twarzy . ROZDZIAŁ by Nat <3 bo to jej urodzinki :* Kocham cię Skarbie Natalie

sobota, 29 stycznia 2011

Opowiadanie.9 Wakacje

Gdy się obudziłam u mojego boku leżał Christian <333 Ale on słodki jest i wogóle tak słodki śpi on jest Hot <3 Hah .Patrze na zegarek a tam 8.00. Dopiero ? Idę spać a co tam. Po kilku godzinach obudziłam się i zobaczyłam że Christian już nie śpi i widzę że chodzi z jednego końca pokoju do drugiego. Nagle spytałam : 
 - Co ty tak chodzisz z jednej do drugiej strony pokoju spytałam .
 - A no bo muszę ci coś powiedzieć ...
 - Taak ?
- No bo ja, ty , Justin i Natalie jedziemy dzisiaj na Bahamy .

 - Że co Kur**? Ale ja kasy coraz mniej mam dopiero czekam aż rodzice przyjadą .
 - To ja zapłace za ciebie .

- Ok ale jak moi rodzice przyjadą oddam ci te pieniądze .

- Nie nie oddawaj po co? ja zapłacę proszę <zrobił minę kota ze shreka> 
 - No dobra. Odpowiedziałam
- Yeaahh ! Jak się cieszę dziekuje odpowiedzial Christian

- Proszę cmoknęłam go lekko w polika i powiedziałam pomożesz mi się spakować ? 
 - No pewnie ruszajmy .
 - Po 3 godzinach byłam spakowana. Poszłam do salonu i usiadłam na kanapie włączyłam Vive a na vivie leciała piosneka Rihanna What's my name  gdy się skończyła Natalie dosiadłą się do mnie i spytała :
 - I jak gotowa na Bahamy ?
- No pewnie a o której mamy samolot ?
 - O 16 . Idź się już szykować .
- Ok pa .
 -Pa.
 Poszłam na górę wziąść szybki prysznic podkręciłam włosy moją lokówką i zrobiłam lekki makijaż i gotowe ! .Byłma już gotowa zeszłam na dół i spostrezgłam już moich przyjaciół zawsze na mnie czekali . Ruszyliśmy w drogę włożyliśmy bagażę do taksówki . Kiedy jechaliśmy taksówką słucham na MP 4 kilkanaście piosenke Justina aż w końcu dojechaliśmy . Poczekaliśmy z 5 minut i nasz samolot właśnie podlatiwał . Więc  wzięliśmy bagaże w dłonie i ruszyliśmy do samolotu. Zajeliśmy miejsca i oczywiście ja i Natalie usnęłyśmy . Obudzili nas chłopacy i powiedzieli że do lądowania jeszcze zostało 5 minut . Poczekałyśmy wytrwale 5 minut wzięłyśmy bagaże i ruszyliśmy do nowego domu . Dom mieliśmy dla naszej czwórki to była willa z basenem i jaccuzzji były 3 łazienki kuchnia itp. Mój pokój był podobny do tamtego . Rozpakowanie zajęło nam sporo czasu gdy się rozpakowaliśmy wszyscy byli padnieci i zmęczeni że poszliśmy spać Na dobranoc Christian cmoknął mnie w usta a Justin cmoknął Natalie w usta !. Rozdział by Natt < 3
                                                                            ***

Opowiadanie . 8 Zakupy

Ale wczoraj było Zajebiscie mam nową zajebistą przyjaciółkę i cudownego chłopaka no i jeszcze jednego przyjaciela Justina . O maj gat spojrzałam na wyświetlacz telefonu już 13.29? ale mi się pospało no trudno zaraz mam zamiar zadzwonić do przyjaciółki i zaproponować jej wypad na zakupy . Ale najpierw zejdę na śniadanko
. Zbiegłam szybko po schodach i zrobiłam sobie kanapki z Nutellą i Cappucino wchłonelam to szybko jak zwykle poszłam do góry ubrałam się i ogarnęłam się zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Teraz tylko zadzwonie do przyjaciółki .   
 - Hej Natalie mam do ciebie pytanie .
 - Hej Oluś nom jakie masz pytanie słucham .
 - Może wybrałybyśmy się na zakupy za 15 minut jak masz czas .

- Ok wpadne po ciebie zaraz i oczywiście że mam czas dla najlepszej przyjaciółki < 33 
 - Ok Pa Skarbie <3 Powiedziałam 
 - Pa Słoneczko < 3   PO chwili Natalie zadzwoniła do dzrzwi otworzyłam jej i powiedziałam żeby weszła do salonu i poczekała na mnie . Poczłapałam szybko na góre do mojego pokoju wziełam swoją niebieska bluzę zapiełam się i zeszłam na dół do torebki spakowałam jak zwykle : Mp 4 , telefon , lusterko , pieniądze i błyszczyk . I wyszłyśmy chodziłyśmy po 50 sklepach . Natalie wszędzie mnie ciągneła w  końcu miałam dość !  Zaproponowałam żebyśmy już wracały przyjaciółka tylko kiwnęła głową i wyszłyśmy . Po drodze spotkałyśmy Christiana i Justina jak zawzięcie o czymś gadali więc podeszłyśmy i spytałaśmy o czym rozmawiają powiedzieli że tylko mi powiedzą więc poszłam i zaczęli mówić .
- Za tydzień są urodziny Natalie oznajmił Justin .
  - O ja pierdole i co zrobimy ?
 - Jeszcze nie wiemy właśnie coś kombinujemy .
 - Możemy zrobić tą imprezkę u mnie bo moi starzy wyjechali do końca wakacji Do Egiptu więc Chata wolna .

Oni powiedzieli że świetnie musiłam już odejść bo nie moge zostawić przyjaciółki . Natali oczywiście wypytawała a co oni od ciebie chcieli ? a po kim mówili ? a o co chodzi ? Itp itp. Powiedziałam że ich wogóel nie sluchalam i nie wiem co gadali przyjaciółka mi uwiezryłą i dała mi spokój .Po chwili ruszyłam do swojego domu a Przyjaciółka do swojego . Zadzowniłam do Christiana :   

- Hej christian moge cie o coś prosić ?
- No pewnie o co chodzi ?
- Chcem dzisiaj zrobić noc filmową z Tobą , Justinem i Natalie zgadzasz się mi pomóc?
 - No penwie to o której ?    
 - Przyjdź o 21 .30 bo film się zacznie o 22 tylko ich sie spytaj czy chcą przyjść .  
 -Ok .
 - A i kup 8 popcornów 3 duże cole 4 tigery  2 paczki dużych chipsów a i żelki bo my z Natalie bez nbich nie wytrzymamy Dziękuję . 
 -Ok Nie ma za co Papa < 3  
- Papa :*  
  Cały ten wieczór siedziałam w domu przy kompie i przed telewizorem i tak cały czas nagle słysze dzwonek dzowni do dzrzwi patrze a tu Christian . JUż przyszedł mi pomóc ! cały był obładowany colami popcornami żelkami i chipsami itp. wszytko zaniósł do kuchni i zaczelismy rozpakowywać wszytsko i nasypywać do misek i lać picie do szklanek . Nagle Christian zapytał:  
 - Ola Minął już tydzień pamietasz moja propozycję ?  
 - Nom pamietam zastanawiałam się nad tym i jestem na tak :D
 - Christian się wyszczerzył i zaczął namiętnie całować po szyji a potem wpił się w moje usta gdy nagle przeszkodzili na Justin i Natalie wpadli do domu i zobaczyl mne i Christiania Jb powiedział : 
 - Niby się przyjaźnicie Hah i t ma być przyjaźń .
  My z Christianem powiedzieliśmy My nie jesteśmy juz Przyjaciółmi jesteśmy parą .. Justin i Natalie zrobili to swoje Awww. i wtedy zaczeło się  znowu horror ! Ja siedziełam na kolanach u Christiana a Natalie u JB . Gdy byłomi zimno i Christian mnie przytulał czułam jak biło od niego ciepło więc wtuliłam się zauważyłam ze Natalie też czuje ciepło ale od Justina . Gdy film się skończył zaproponował Justinowi i Natalie żeby u mnie spali zgodzili się oni spali na dole w salonie a my na górze w moim pokoju .  Przebrałam się w piżdżame i położyłam się do łóżka z Christianem ten zaczął mnie całować aż po chwil zachciało mi sie pić zeszłam na dół . A tam Justin siedział na Natalie i całował ją po szyji . J atylko powiedziałam Uuu a Jb NO co ? A ja nic nic .
Napiłam się i poszłam na górę do Christiana i znowu zaczęliśmy sie całować potem tylko pocałował mnie w policzek i powiedział Miłych snów Księżniczkoo <3<3 Dobranoc Księciu <33 odpowiedziałam objął mnie w pasie i zasnęłam . No i jest kolejny rozdział dla Natt <3 bo bardzo chciała :* Kocham cię < 3 Moja ty

Opowiadanie .7 Mam nową przyjaciólke !

Byłam strasznie zmęczona po tej nocy pisanai z Christianem ! :) Obudziłam się rano a właściwe obudził mnie dźwięk mojego dzwonka telefonu Odebrałam .
 - Halo ? spytalam zaspana 
 - No hej Ola to ja Christian Obudziłem cię ?
 - Nie no spoko .a właściwe dzwonisz ponieważ?
- Mam taką znajomą Natalie  sie nazywa chciałem żebyście się poznały to jak ?
- No ok a o której gdzieś tak ?
- No bo jest 12 to gdzieś tak o 13 ci pasuje ?
 - No spoko to przyjdź z nią po mnie .  
- Ok to pa .
 - Pa.
 Zeszłam na dół zrobiłam sobie jajecznicę i pochłonełam ją dosłownie w kilka sekund  i poszłam na górę  wykąpać się po kąpieli związał włosy w warkocz  zrobiłam lekki makijaż . Zeszłam na dół pooglądać Tv . Szczerze mówiąc  dawno już nie oglądałam tv . Właczylam na  4 fun tv  ! A tam JB ! Szczerze nie kocham go ale bardzo lubie ale nie przebije Christiana! Oczywiście leciało ,,Pray'' skończyła sie piosenka wyłączyłam TV i poszłam do kuchni się napić . Po chwili słysze dzwonek do dzrzwi a tam Christian stoi z Taką laską chyba Natalie o mój boże jaka ona ładna  gadałam sobie sama ze sobą w myślach . Natalie  wystawiła dłoń i powiedziała .
 - No hej laska co tam ?  
- Hej a nic a tam . 
 - Spoko to gdzie idziemy zapytała Natalie .
- Może pójdziemy do Restauracji zaproponował Christian .
 - Obie równocześnie powiedziałyśmy Ok.
 Szłam koło Christiania gdy nagle Natalie weszła mi w droge i odepchnęła mnie i wzięła Christiana pod rękę . Pomyślałam że podoba jej się Christian . Aaa czyli ten Beadles mnie okłamał że mu się podobam i wogóle no wiedziałam że tak będzie !  Wtedy powiedziałam do Christiana i Natalie :
 - Sory muszę iść bo coś mi się przypmniało powiedziałam  
 Wtedy odbiegłam od nich ze łzami w oczach z myślą jak on mógł ?  Czułam że ktoś łapie mnie za rękę nie chciałam się odwracać ponieważ wiedziałam że to Jest Christian ten Kłamca ! ale i tak się odwróciłam i spytałam : 
- Czego chcesz ?
 - Co się stało Ola ? czemu placzesz ?
 - Bo temu nie powinnienś iść do swojej Natalie ?
 - ona nie jest moja ! 
 zaraz Przybiegłą do nas Natalie i mówi jestem twoja  i wtedy już bez wahania odbiegłam do domu szybko wbiegłam na górę i oklapłam na łóżko wylałam z milion łez i pobrudziłam przy okazji poduszkę moim tuszem do rzęs . Po chwili zobaczyłam jak wpada do moejgo pokoju Christian i Natalie . Natalie oznajmiła :
 - Przepraszam :( nie wiedziałam że Christian ci się podoba podeszła do mnie i mnie przytuliła 
 Później Christian podszedł do mnie i objął mnie i  obiecał że to się już nigdy nie zdarzy .  Nagle do pokoju wpadł Justin Bieber ? Że co ? co on robi u mnie na chacie ? Wtedu Jb powiedział :
 - Siema Christian twoja mama powiedziała gdzie jesteś to przyszłem się przywitać i wtedy podszedł do Natalie i spytał : 
 - A ty jesteś ?  
 - Natalie .  

- Piękne imię odpowiedział wpatrując się w ocz Natalie . Natalie odpłynęła w oczah JB . Wtedy z Christianem zaczęliśmy się śmiać xD nie wiem z czego . Później chłopacy nas zostawili i spytałąm się Natalie :
 - Natalie może sie zaprzyjaźnimy ?
 - No pewnie może się lepiej poznamy ?
- Ok podasz mi swój numer telefonu ?
 - Ok . Wymieniłyśmy się numerami i zeszłyśmy na dół do chłopaków i planowaliśmy wypad do kina o 18.30  na horror pod tytułem Piła . aż mi ciarki pzechodziły ale cóż . Nie wiem jak ale jakoś zminął mi ten dzień byłyśmy z Natalie troche u mnie troche u niej . Nadszedł wieczór ubrałam się w niebieską sukienkę  . Do mojego domu wparowali Justin , Christian i Natalie . Wyszliśmy do kina . No i się zaczęło najgorze horror ! Christian zobaczył że sie boję i przytulił mnie do siebie a Justin przytulił Natalie . No i się skończyło . zapalili światła i wyszliśmy po wyjściu z kina planowaliśmy wspólny spacer we czwórkę na plaże
. Poszliśmy na molo ja usiadłam z Christianem a Natalie z JB . Ja pzytulałam sie do Christiana a na Natlie do Jb i pożyczyli nawet nam swoje bluzy i sie całowaliśmy namiętnie heh . I odtąd mam nową przyjaciółkę powierzam jej wszytskie sekrety ona mi także ufamy sobie i się szanujemy kochamy sie jak siostry ale To nie znaczy że karolina nie jets moją przyjaciółką . Opowiadanie z dedykiem dla Natt < 3






















 

Opowiadanie .6 Spacer po mieście

Gdy skończyłam rozmawiać z Karoliną  to nadal skakałam ze szczęścia ! Potem się uspokoiłam i pomyślałam ze zobacze która godzina bo nie chcem się spóźnić . Patrzę na mojej komórce dochodziła 17.00 . więc zdjęłam tamte ubrania co miałam po poludniu i nałożyłam też tunikę tylko że niebieską i w kratkę , założyłam buty na lekkim obcasie i czarne opcisłe rurki . Byłam juz ubrana wystarczyło tylko żeby się ogarnąć .Po chwili weszłam do łazienki spiełam włosy w kucyka  zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy .  Wyszłam z łazienki chciałam właśnie nacisnąć klamkę od mojego pokoju gdy nagle usłyszałam że dzwoni dzwonek do dzrzwi zbiegłam szybko na dół i ujrzałam w nich Christiana z różą ? Że jak ? Już tak szybko ? No trudno..  Christian  powiedział . 
- Hej Ola . To dla ciebie .
- Ohh dziekuje jesteś kochany powiedziałam włozyłam różę do wazonu i powiedziałam żeby Christian został w salonie . poszłam na góre po moją ulubioną fioletową bluzę założyłam ją na siebie i zeszłam na dół wyszłam z Christianem na miasto . Gdy szliśmy dłuszą chwilkę spytałam :
- Po co mi dałeś tą różę zapytałam
- No bo bo bo nie wiem jak to powiedzieć podobasz mi sie wiem że jestem głupi bo znam cię zaledwie 2 godziny . Ale poprostu chciałem zrobić wrażenie  na tobie . Uśmiechnął się do mnie wystawiająć swój słodki aparacik .
- Awww. Ale słodki i kochany jesteś nie musiałeś ale serio ci się podobam spytałam .
 - No pewnie . I wtedy spytał chcesz ze mną chodzić ?
- Yy CHristian wiem że sie we mnie zakochałeś jetsme twoją fanką i marzę o tym aby być z tobą ale należy się lepiej poznać co ty na to ?

 - Masz rację uśmiechnąl się to może dam ci jeszcze tydzień na przemyślenie tej propozycji zapytał .
 - No pewnie . A teraz może gdzieś pójdziemy przynajmniej kilka miejsc mi pokażesz jakiś ?
 - No dobra to może pójdziemy do Restauracji potem na nasz ogromny rynek  i do parku co ty na to ?
 - No dobra . A to jest randka ?
- Mi pasuje a tobie?
- Mi też odpowiedziałam .
 Ruszyliśmy do pobliskiej restauracji usiedliśmyprzy stoliku 23 i czekaliśmy aż kelner przyjdzie po zamówienie .  Po chwili zjawił sie kelner i spytyał co podać ?
 - Dla mnie poproszę Spaghetti .  odpowiedziałam 
- Dla mnie to samo poproszę .
Czekaliśmy ja na swoje spaghetti i Christian na swoje . Wtedy Christian zapytał 
- Ola ja ci się podobam ? Wyjąkał.
- No oczywiście że tak podobasz mi się już od 10 miesięcy bo poznałam cię dzięki mojej przyjaciółce która lUBI jUSTINA i popatrzyłam  sobie twoje filmiki na YT i tak cię poznałam :)
- Masz twittera?
- Tak mam a co ?
- A zaprosiłabyś mnie na Twitterze ?  
- Już to zrobiłam 2 miesiące temu odpowiedziałam
 - Aha to dzisiaj cię follnę Ok?
- OK .  Akurat skończyliśmy rozmawiać z Christianem i kelner przyszedł z spagetti . Zaczęłam z Christianem wchłaniać je w ciągu 5  minut . Napiliśmy sie coli  i wyszliśmy z reastauracji teraz mieliśmy iść na ich duży rynek . Szliśmy i szliśmy po 5 minutach Christian złapał mnie za rękę . Uśmiechnęłam się do siebie . I postanowiłam napisać esa do Karoliny a brzmiał on tak :
 ,, Christian właśnie oprowadza mnie po mieście i pytał się czy zechcem z nim chodzić a teraz złapał mnie za reke udany dzień !! Jak tam Dominik ? .
  Na tym skończyłam mojego smsa i doszliśmy z Christianem do tego rynku . siedzieliśmy na ławce i spoglodaliśmy co chwile na fontanne albo na samych siebie aż w końcu wybuchliśmy śmiechem . Postanowiliśmy wyruszyć do parku . W parku dostałam smsa od Karoliny więc szybko go odczytałam a brzmiał on tak :
,, Oo ! co ten Christian się tak śpieszy ? Nie moja sprawa :)  Życzę szczęscia A Dominik dobrze całowałam się z nim 2 razy doba muszę kończyć Papa słońce < 33 ;* tęsknię :(
Odpisałam jej tak :
 Nom dziękuje tobie też szczęścia z Dominikiem papa kochanie < 333 :* ja też tęsknię:(  Wtedy Christian spytał : 
- Co robisz ?
 - a pisałam smsa do mojej przyjaciółki chyba się nie obrazisz spytałam .
- Nie no coś ty może się już zbieramy spytał .
 - Ok odpowiedziałam .    Gdy byliśmy przy moim domie Christian cmoknął mnie delikatnie ale namietnie w usta . I wtedy powiedziałam do niego :
- Papa Christian :* jak coś to dzwoń
- Ok to papa odpowiedział :*
Weszłam do domu rodziców nadal nie było patrzę na zegarek 21 mam jeszcze dwie godziny bez rodziców !
 Weszłam do mojego pokoju i usłyszałam że mój telefon dzwoni odebrałam i był to Christian
 - Tak ? 
- No hej Ola masz teraz czas żeby wejść na Twittera?
 - Nom mam zaraz wejde odpowiedziałam 
 -Pa . < 3
 - Pa :*

Opowiadanie. 5 Poznałam go !

Obudziłam się  rano o godzinie 12.30 ? Tak dokładne 12:30 . Poleżałam z 5 minut i rozmyślałam o Moim przyszłym  mężu hah żartuje o moim idolu Christianie Beadlesie . Po 5 minutach zeszłam na dół na śniadanko do kuchni patrze mamy nie ma hymm ? wzruszyłam ramionami . Nagle spostrzegłam na stole jakąś kartkę podeszłam i otworzyłam , a na niej  Było napisane : Córciu jak się obudzisz i zejdziesz do kuchni zrób sobie tosty przygotowałam ci ser chleb tostowy i herbate więc zrób tosty wrócimy z tatą o 23 z pracy całuje mama .''
Extraa pomyślałam ciekawe co ja będe robić przez ten czas ?  Nagle na blacie kuchennym spostrzegłam że mój telefon wibruje czyli że ktoś dzwoni patrzę na wyświetlaczu Mama . Obieram i mówię :
- Cześć mamuś .
- Cześć córuś  napisałam ci kartkę że wrócimy o 23 przez ten czas radzę tobie pochodzić trochę po mieście może znajdzie paru znajomych ,a potem oczywiśćie kolacja i spać .
- Dobrze Mamo ! To idę się ubrać . O jezuu ! Wystraszyłam się.
- Co się stało zapytała mnie mama .
- Zapomniałam że miałam zadzwonić do Karoliny .
- To idź szybko się ubierz i idź na miasto i oczywiście zadzwoń do Karoliny pozdrów ją odemnie i od taty .
-Ok . Pa mamo !
-Pa córuś kocham cię .
- Ja ciebie też mamo .
 Postanowiłam wybrać się na miasto tak jak mi mama doradziła . Błyskawicznie pobiegłam na górę Ubrałam Moją nowiutką tunikę , czarne leginsy , trampki i Czarne okulary . Po chwili weszłam do łazienki zrobić lekki makijaż i się ogarnąć . Po 15 minutach byłam gotowa tylko jeszcze muszę spakować do torebki: Mp 4 , telefon , pieniądze i Lusterko . Gdy wykonałam czynność wyszłam z domu zamknęłam je na klucz i poszłam na miasto . Po drodze zobaczyłam na godzine byłą 15 ? Że co ? To ile ja się szykowałam ? Mniejsza o to postanowiłam zadzownić do mojej przyjaciółki Karoliny u nich to gdzieś jest godzina około 9 lub 10 to napewno nie śpi bo o 8 wstaje zazwyczaj wybrałam numer po 4 sygnałach odebrała moja przyjaciółka .
- Ola?
-Nom co tam Karolina ?
- a no spoko jakoś wytrzymuje bez ciebie a u ciebie ?
- a u mnie wporząku właśnie chodzę sobie po mieście .
- a to fajnie i co poznałaś już Christiana ?
- Nie no co ty dopiero wczoraj czy tam 2 dni temu przyjechałam i nie miałam jeszcze okazji go poznać .
- Ahaa mam nadzieje że fo niedługo ponzasz ! Życzę szczęścia
- Nom dzięki tobie też a bym zapomniała moi rodzice każą cię pozdrowić .
- Dziękuję bardzo i nawzajem .
- Dobra musze kończyć papa Karolina tęsknię:(
-Pa Oluś JA TEŻ tęsknię :(  Gdy już tak sobie szłam dobre 15 minut postanowiłam usiąść na ławke jak powiedziałam to tak zrobiłam zaraz jak usiadłam do mnie przysiadł się jakiś chłopak . Chłopak ten był brunetem , miał czekoladowe oczy i malinowe usta . Był dosyć wysoki i przystojny .  Gdy tajemniczy chłopak się przysiadł zdjął okulary i powiedział :
-Hej . Jestem Christian a ty jesteś ?
- Hej jestem Ola wydukałam z podniecenia że to on
-   To ty jesteś Christian Beadles ?
- Tak tak to ja  ruszył brwiami
- A co cię do mnie sprowadza spytałam zaciekawiona
- A no nic poprostu widzę cię tu pierwszy  raz jesteś nowa ?
- Tak  . Przyjechałam tu z Polski z rodzicami bo dostali tu pracę . 
- Aha . to super . Może chcesz żebym oprowadził cię po mieście ?
- No jasne odpowiedziałam
Spojrzałam na wyświetlacz telefonu była 16 . powiedziałam do Christiana tak :
 - To może o 18 ? 
- No spoko a ty mieszkasz tutaj zaraz za tym dużym czerwonym domem pokazał .
- Tak a skąd wiedziałeś ?
- Nie wiem zgadywałem chyba poruszył brwiami  i spytał o numer telefonu  . Wymieniliśmy się numerami telefonów . I wtedy Christian zaproponował.
-Mogę cię odprowadzić pod dom spytał
- No jasne . odpowiedziałam
 Gdy byliśmy pod domem Christian powiedział że było bardzo miło i że nie może doczekać się o 18 powiedziawszy to Christian cmoknął mnie lekko w mój policzek i odszedł co chwile mi machając.
 Wparowałam do domu jak opętana rzuciłam torebkę do salonu na kanapie i pobiegłam na górę do mojego pokoju . Walnęłam się na łóżko i zaczęłam skakać po łóżku i wydzierać się i potem pomyślałam że jestem największą szczęściarą . O przypomniałam sobie Muszę zadzwonić do Karoliny choć już dzwoniłam ale muszę opowiedzieć jej o mnie i o Christiane . Wybrałam numer . Czekałam i po 2 sygnałach odebrałą Karolina . 
 - Hej Karolina nie uwierzysz .
- No hej Ola to ty nie uwierzysz jak ci coś powiem .
 - Dobra ty pierwsza powiedziałam
- Ok . wiesz co chodzę z Dominikiem i zaczęła mi sie drzeć do ucha

- Oo to szczęścia  ale następnym razem proszę cię żebyś mi nie darła się do ucha .  

 - Ok ok  a tak wogóle co chciałaś mi powiedzieć ???
 - No bo wiesz dzisiaj spotkałam Christiana we własnej osobie i pytał się mnie czy chcem żeby on mnie oprowadził po mieście o 18 no i się zgodziłam odprowadził mnie pod dom  i cmoknął mnie lekko w policzek i cały czas mi machał jak szedł !!
 - To extraa ! razem z przyjaciółką  cieszyłyśmy się  że ona chodzi z Dominikiem i że ja poznałam moejgo idola Christian Beadlesa .

 - Muszę już kończyć bo zaraz mam iść się spotkać z Dominikiem . Powiedziała Karolina
 - No to leć tam szczęścia i pozdrów go Papa słońce . tęsknię :(( 
- Papa Ola ! Ja też tęsknie kochanie :(         
                                                                    ***       





































.

Opowiadanie .4 Kanado witaj !

Dochodziła godzina 12.30  zaczelismy wszystko pakować do taksówki która po ans podjechała a równo o 12.30 wyjechaliśmy na lotnisko . Gdy jechaliśmy taksówką wyjełam mój telefon i włożyłam słuchawki do uszy Słuchałam piosenki Christian Beadles Yes i Can , Justin Bieber Never Let you go , Alex Gaudion I'm in love (I wanna do it ) , Ewa farna Ewakuacja i jeszcze kilku jakiś piosenek nagle taksówka zatrzymała się i wychodziliśmy z taksówki wyciągneliśmy tylko nasze bagaże i ruszyliśmy na lotnisko . czekaliśmy dosłownie 3 minuty i wtedy zjawił się nasz samolot wsiedlismy do niego i zaraz miał odbyć się nasz lot do Kanady . Więc znowu włożyłam słuchawki do uszy i zaczełam słuchać muzy . po 4 godzinach znudziło mi się to wieć wyjełam moją ulubioną książke i zaczełam czytać a potem po 1 godzinie weszłam na twittera i dodałam  nowy wpis :  
 ,, Żegnaj Polsko :(( ,a Kanado witaj ! :) Tęsknie za wami i za Karoliną kocham was i polskę ale musze lecieć do kanady napewno będzie fajnie PaPa:* . '' .  Po tym wpisie na Twitterze wyłączyłam Twitter i weszłam na gg na 10 minut nikogo nie było trudno wyłączyłam laptopa i usnęłam chyba a racezj napewno .  
Śniło mi się jak to bedzie fajnie w Kanadzie i że poznam tam Chrisa i będzie to mój .. Nagle mój piękny sen przerwała mama  Obudziła mnie i powiedziała
 -Córciu za 10 minut lądujemy . 
- Dobrze dobrze już wstaję . Wstałam zjadłam moje kochane żelki i grałam jeszcze na komórce .  
Minęło 10 minut wylądowaliśmy . Szybko wzięliśmy nasz bagaże i rusyzliśmy do nowego domu . Po 20 minitach dotarliśmy przed dom . Dom był jak willa ale troche mniejszy niż willa był koloru białego . Miałam wileki ogródek a w nim Basen i jacuzzi . Wnętrze domu składało się z kuchni , sypialni , salonu itp. Tak jak mój  stary dom  w Polsce . W końcu weszłam do swojego pokoju WOW ! Kolory  ścian oczywiście niebieskie miałam wielie łóżko dwuosobowe szafe swoją własną łazienkę  miałam także biurko . Zaczęłam skakać po łóżku ze szczęścia  i darłam się na całą chatę  potem pomodliłam się przed snem do Boga i dziękowałam mu za to wszytsko . Patrze na wyświetlacz telefonu  2.00 O jejju! Poszłam więc spać żeby jutro wcześniej wstać . 
                                                               ***

Opowiadanie .3 Lotnisko .

Sory że krótkie ale dopiero zaczynam :(

* 2 dni później ...
Dzisiaj ten dzień na który zawsze czekałam !! Dzisiaj wyjeżdżam do Kanady a raczej wylatuję .
Na lotnisku z rodzicami muszę być o 13.00 a  jest 10.00 rano . Postanowiłam zejść na dół i zjeść śniadanie jak zawsze . Na dole mama już robiła mi pyszne śniadanko . Dzisiaj były Omlety.. Mm pycha . Wchodząc  do kuchni nie mogłam dojść do kuchni przez walizki i różne pakunki wkońcu jakoś się poczłapałam podeszłam do mamy dałam buziaka w polika i pochłonełam moje 4 omlety widać  że głodna byłam . Gdy skończyłam śniadanie pobiegłam do mojego pokoju wziąśc ubrania i pójść do łazienki . Ubrałam się  Wyprostowałam włosy i zrobiłam lekki makijaż . Poszłam do pokoju spakować jeszcze kilka moich drobiazków kiedy zadzwonił telefon to Karolina ! Odebrałam
 - No hej  co tam .
- Hej  Ola    wiesz co musisz być o 13 na lotniksu więc chciałam sie zapytać czy moge do ciebie wpadnąć się pożegnać ? .
- No jasne Karolina .
- Ok. Już idę Papa .
- Papa .  Po rozmowie z Karoliną spakowłam mojego laptopa , książke , kosmetyki  miałam jeszcze spakować kołdry i poduszki gdy nagle usłyszałam dzwonek zbiegłam syzbciutko na dół . Ujrzałam w drzwiach moją zapłakaną przyjaciółkę Karolinę . Powiedziałam
-No hej karolina co się stało ?  

  - No bo wyjeżdżaszz . wydukała przyjaciółka .   

- Ojj . Nie  płacz już słoneczko pocieszałam przyjaciółke przytulając ją  ona uśmiechnęła się po chwili .   
 - No dobra już nie płacze otarła łzy napływające jej z oczów . Ale pamiętaj zawsze jesteśmy razem i masz dzwonić codziennie .
- Tak tak pamiętam a może tak wejdziesz ?
-Pewnie . 
Na powitanie przywitała nas moja mama z omletami ale że ja już zjadłam to dałam Karolinie ta w ciągu 2 sekund pochłoneła 3 omlety . Haha. Poszłyśmy do mnie na górę .
- Karolina pomożesz mi się spakować spytałam przyjaciółkę .
 -Jasne . a co zostało do spakowania ?
- W zasadzie tylko kołdry i poduszki .
- Ok to nie mamy czasu do stracenia .
Wtedy do mojej walizki spakowałyśmy kołdry a do drugiej poduszki . Zobaczyłam na zegarek w telefonie no kurde czemu aj cały czas na godzinę w telefonie się patrze? mniejsza o to była 12 . Za pół godziny muszę wyjechać na lotnisko żeby dotrzeć tam na 13.00.
Z przyjaciółką cmoknełyśmy sie  w policzek i przytulałyśmy i płakałyśmy aż w konću poszła . Powiedziałam tylko
-Papa trzymaj się Karolina .
-Papapa ty też się trzymaj Ola . 

                                                                   *** 
























 
  
















 

Opowiadanie . 2 Wyjeżdżam

Po tej rozmowie z Karoliną poszłam do łazienki się ogarnąć i ubrać . O! Nagle zadzwonił dzwonek do moich dzwi jak najszybciej zbiegłam na dół . Ujrzałam w nich oczywiście moją przyjaciółkę Karolinę .
- Hej .
- Hej to o czym chciałaś mi powiedzieć ?
- Dowiesz się w swoim czasie . Powiedziawszy to ruszałam moimi seksownymi brwami .  Spakowałam Mp4 , Telefon , błyszczyk i lusterko do torebki i ruszyłyśmy . po 15 minutach doszłyśmy do Skate parku.
Usiadłyśmy na ławce i zaczęlam mowić przyjaciółce o wyjeździe .
-No  ja chciałam ci powiedzieć że ja wyjeżdżam do Kanady .
- Że co ?? Kiedy ? Jak i gdzie? Nie wytrzymam bez ciebie .
-Wyjeżdzam za 2 dni . Wyjeżdzam , bo mój tata dostał tam prace i lepiej zarobi i wyjeżdzam do Ontario . Tam gdzie mieszka CHRISTIAN BEADLES !!
-aha . To jedź ciesze sie ze wyjeżdżasz ale będe tesknić :( Masz dzwonić codziennie !
- Wiedziałam że się nie obrazisz ! Będe dzwonić codziennie obiecuje .  Gdy skończyliśmy rozmawiać spojrzałam na wyświetlacz telefoni i powiedziłam -WOW ! już 16:30 ?  Muszę już iść do domu  wejdź na twittera . -Pa cmoknęłam przyjaciółkę w policzek -Pa :*

Opowiadanie . 1 Do Kanady?

Gdu obudziłam się rano spojrzałąm na zegarek  . Wydarłam się na cały dom -Że co Kurwa 14.00? Tak długo spałam ? Trudno szybko wstałam z łóżka zeszłam na dół na śniadanie nikogo nie było więc postanowiłam zrobić sobie płatki . Nagle słysze ktoś dzwoni patrze na wyświetlaczu moejgo telefonu Mama . Odebrałam                   - Halo ?
-O cześć córuś  mam dla ciebie ważną wiadomość .
- Tak ?
-Za 2 dni   chcemy z ojcem wyprowadzić się do Kanady .
-Do Kanady ?
-Tak myślę że cię to cieszy może poznasz tego swojego idola .
 - Mam nadzieję dziękuje mamo . Musze kończyć Kocham cię .
- Papa córuś też cię kocham .  Koniec rozmowy z mamą .
Gdy już skończyłam rozmawiać z moją najukochańszą mamą na świecie postanowiłam się przebrać i zadzwonić do mojej najlepszej przyjaciółki  Karoliny  Tak jak powiedziałam tak też zrobiłam .
-Hej SłOońce < 3
-Hej kochanie mam prośbę do ciebie .
-Nom?
-Pójdziemy dziś do skate parku ? Muszę ci coś opowiedzieć ..
- Ok . Przyjdę po ciebie za pół godziny Papa:*
-Ok. Pa Karolina .

                                                               ***