Siemka OFicjalnie robię sobie przerwę do końca lutego !!!!!!!!!!!! Chyba że napisze w połowie możliwe :)
Papaapapa <333
czwartek, 3 lutego 2011
Opowiadanie.15 Jak Miley Cyrus normalnie .
Jołłłłłł < 3 Sorki że nie pisałam a raczej przepraszam Natale bo ona tylko to czyta ;/ więc sorry Natalie :* < 3
________________________________________________________________________________________
Obudziłam się rano a raczej raniutko o 7.50 . Jeszcze tylko dwa dni i wyjeżdżamy z Bahamów do Kanady . Pomyślałam że zejdę na dół i zrobię śniadanie . Tak jak i powiedziałam tak też zrobiłam . Zeszłam na dół po cichutku na paluszkach aby nikogo nie obudzić . Podeszłam do kuchennego blatu wyjęłam z drugiej szafki od góry płatki Fitness Bo muszę się odchudzać bo ostatnio przytyłam trochę a przecież mam chłopaka to muszę przy nim jakoś wyglądać . Wyjęłam płatki , miskę i mleko i gotowe . Wchłonęłam posiłek w 2 minutki i włożyłam miskę do zmywarki . Potem wyjęłam z szafy szarą tuniką z taką dziewczyną i tygrysem czarne leginsy i fioletowe trampki . Po chwili byłam ubrana i poszłam do łazienki . Wzięłam prysznic 20 minutowy . Wyszłam z wanny wytarłam się ręcznikiem znowu się ubrałam w tamte ubrania . Podeszłam do lustra i wyjęłam z szafki znajdującej się pod lustrem wyciągnęłam kosmetyczkę . Z kosmetyczki wyjęłam mój błyszczyk o smaku maliny wyjęłam tusz do rzęs , puder i cienie do powiek . Zrobiłam sobie makijaż jak Miley Cyrus normalnie . Bardzo lubię Miley ale nie kocham ;// Zeszłam na dół do salonu pooglądać coś w TV . Włączylam na Vive i leciała Miley Cyrus Can't Be tamed Moja ulubiona piosenka Miley <3 Posłuchałam piosenki i wyłaczyłam TV . Potem poszłam na górę i zobaczyłam że mój książe się zbudził . Podeszłam do niego :
- No już wstawaj z tego łóżka !!.
- Już wstaje wstaje .
- Ehe już to widzę ! Podeszłam do niego i pocałowałam go w usta a on od razu oprzytomniał i stanął na rowne nogi i zaczął mnie całować . Potem polazł na śniadanie a potem do łazienki aż w końcu położył się koło mnie na łóżku a ja spytałam :
- To co masz dzisiaj zamiar przeleżeć calutki dzień w domu ?
- Nie .
- To jakie masz plany na dzisiaj ?
- No nie wiem a ty ?
- Hymm . może noc filmowa ale tylko we dwoje ?
- Chętnie a co będzie z Justinem i Natalie ?
- Nie mam pojęcia będą u siebie oglądać w pokoju a my u siebie Ok ?
- Ok . To ja niedługo idę do sklepu a może przez ten czas pójdziemy do nas nad basen ?
-Jasne to za 15 minut się spotkamy nad basenem tylko idź powiedz Justinowi i Natalie zeby szli też .
- Ok .
Christian zapukał w drzwi od pokoju pani Bieber i pana Biebera hah ! I zapytał :
- Mogę ?
- Wchodź wchodź .
Justin otworzył mu dzrzwi i wszedł do pokoju i oznajmił:
- Za 15 minut idziemy z Olą nad basenem idziecie z nami ?
- Ok za 15 minut tak ?
- Tak . to przyjdźcie nad basen . Narka
- nom Narazie
Christian wyszedł od państwa ,, Bieberów '' Hah ^^ I wszedł do nas . Byłam juz ubrana w strój jedno częściowy i powiedziałam żeby CHristian poszedł sie przebrać w stroj kąpielowy . I poszedł zamknął dzrzwi od łazienki i wyszedł . Ja przez ten czas postanowiłam dodać wpis do pamiętnika a brzmiał on tak :
Drogi Pamiętniku !C
Drogi pamietniku dzisiaj jest czwartek nie wiem którego ale wiem że sierpnia . Dzisiaj mam zamiar z moim chłoapakiem i przyjaciółmi iść na basen a potem z Christianem obejrzeć film . Teraz się zanudzam i czekam aż Christian wyjdzie z lazienki ubrany w strój kąpielowy . No to moze tyle żegnaj pamiętniku !
Odłożyłam długopis i pamiętnik i nagle przyszło moje zbawienie czyli Christian i powiedział ze możemy juz iść zabralam MP 4 , telefon balsam do opalania , okulary przeciw słoneczne I RĘCZnik i wyszliśmy .
Nad basenem chlapali się już Justin i Natalie jak małe dzieci ! Postanowiliśmy do nich dołączyć . Odłożylismy wszystko i wzięliśmy wielki zamach i skoczyliśmy do basenu . Base prawie cały się wylał od tego skoku . Usiadłam Christianowi na barana a Natalie Justinowi i tak się chlapaliśmy . Potem postanowiłyśmy trochę popływać . Po pływaniu ja z Natalie położyłyśmy się na leżakach i opalałyśmy się . Włączyłam MP 4 i słcuam muzyki opalając się przy tym . po jakieś godzinie . Natalie zapytała :
- Może idziemy do basenu ?
- Oki . i wskoczyłyśmy a chłopacy już wyszli bo mieli sine usta. Popływałyśmy sobie troche i potem podeszłyśmy do chłopaków którzy leżeli na leżakach i czytali jakieś gazety usiadłam na kolanach i powiedziałam :
- Kocham cię :**** <3 Najbardziej na świecie
- Awww. ja ciebie też rzekł Christian
- Jak mnie kochasz to pocałuj ! c
-Ok . Jestem twój < 3
- Mrauu ! ;) I zaczęłam całować się z CHrsitianem gdy zauważyłam że Nie ma Natalie i Justina . Pewnie nie mogli patrzec jak się całujemy i poszli do pokoju . Po pocałunku przytuliłam się do Chrisiana i wtuliłam jak najmocniej i powiedziałam:
- Jesteś najlepszym chłopakiem <3
- A ty najlepszą dziewczyną !
- Awww.♥
- Już jest 20.00.
- A o której ogladmay film /
- o 22 .
- to może idź już do sklepu .
-Ok .Wstał z leżaka i udał się w stronę sklepu a ja poszłam do pokoju . Rozebrałam strój kąpielowy i przebrałam się w krótką koszulkę i krótkie spodenki . Po 3 minutach przyszedł Christian z 3 popcornami i 4 tigerami a no i żelki xDD . Postanowiłam wejść na laptopa i dodałam wpis na twittera a brzmial on tak :
- Jesteś najcudowniejszym chłopakiem na bożym świecie nigdy cię nie opuszczę Obiecuję <3
po dodaniu wpisu posłuchałam sobie : Black Eyed peas boom boom pow , Miley Cyrus Can't Be tamed , Miley Cyrus Who owns my heart i Justin Bieber Pray . Po słuchaniu muzyki odłożyłam laptopa i leżałam na łożku nudząc się . Po kilku minutach dosiadł się CHristian i zapytał czy możemy obejrzeć horror .
Kiwnęłam głową na tak a wtedy Christian przytulił mnie mocno prawie mnie dusząc i powiedział ;
- Kocham cię <33 c
- Ja ciebie też <3 Cały czas gadamy kochaam cie i tak caly czas
- No nie dziwie się bo się kochamy :)
- Noom .
- Już jest 21. Może zaraz bedziesz robic popcorn i przaygotować wszystko .
- Ok . pocałował mnie w policzek i zeszedł na dół robił popcorn wziął tigery7 i nasypał do miski dużą paczkę żelków . Wszystko zaniósł na górę . Zostało tylko przygotować nam śpiwory i gotowe . Rozłożyliśmy śpiwory i zaczął się horror . Wogóle nie zrozumiałam o co w nim chodzi bo byłam zamyślona o tym że mam wspaniałego chłopaka .
W pewnym momencie Christian objął mnie i przytulił do siebie a ja wtuliłam się w niego mocno . Po filmie od razu postanowiłam zasnąć bo byłam mega padnięta a była już 2.00 Około . Gdy miałam się położyć spać usiadłam na CHristianie to znaczy na jego brzuchu xd i zaczęłam go całować . a potem on mnie i powiedziałam :
- DObranocc Najśliczniejszy i najukochańszy chłopaku na ziemi !
- DObranoc ślicznotko tylko moja Paaa pa
- Paapa bede tesknic :*
- Hah ja teżż :D
____________________________________________________________________________________
THE END !!!!!!!!! wiem że baznadziejny ale nie miaałam co napisac i powstało takie cośs ! Rozdział by Nat <3 nie wiem czy się jej spodoba bo prawie nie ma jej w rozdziale ale trudno . ;// Byee dobranoc<33
________________________________________________________________________________________
Obudziłam się rano a raczej raniutko o 7.50 . Jeszcze tylko dwa dni i wyjeżdżamy z Bahamów do Kanady . Pomyślałam że zejdę na dół i zrobię śniadanie . Tak jak i powiedziałam tak też zrobiłam . Zeszłam na dół po cichutku na paluszkach aby nikogo nie obudzić . Podeszłam do kuchennego blatu wyjęłam z drugiej szafki od góry płatki Fitness Bo muszę się odchudzać bo ostatnio przytyłam trochę a przecież mam chłopaka to muszę przy nim jakoś wyglądać . Wyjęłam płatki , miskę i mleko i gotowe . Wchłonęłam posiłek w 2 minutki i włożyłam miskę do zmywarki . Potem wyjęłam z szafy szarą tuniką z taką dziewczyną i tygrysem czarne leginsy i fioletowe trampki . Po chwili byłam ubrana i poszłam do łazienki . Wzięłam prysznic 20 minutowy . Wyszłam z wanny wytarłam się ręcznikiem znowu się ubrałam w tamte ubrania . Podeszłam do lustra i wyjęłam z szafki znajdującej się pod lustrem wyciągnęłam kosmetyczkę . Z kosmetyczki wyjęłam mój błyszczyk o smaku maliny wyjęłam tusz do rzęs , puder i cienie do powiek . Zrobiłam sobie makijaż jak Miley Cyrus normalnie . Bardzo lubię Miley ale nie kocham ;// Zeszłam na dół do salonu pooglądać coś w TV . Włączylam na Vive i leciała Miley Cyrus Can't Be tamed Moja ulubiona piosenka Miley <3 Posłuchałam piosenki i wyłaczyłam TV . Potem poszłam na górę i zobaczyłam że mój książe się zbudził . Podeszłam do niego :
- No już wstawaj z tego łóżka !!.
- Już wstaje wstaje .
- Ehe już to widzę ! Podeszłam do niego i pocałowałam go w usta a on od razu oprzytomniał i stanął na rowne nogi i zaczął mnie całować . Potem polazł na śniadanie a potem do łazienki aż w końcu położył się koło mnie na łóżku a ja spytałam :
- To co masz dzisiaj zamiar przeleżeć calutki dzień w domu ?
- Nie .
- To jakie masz plany na dzisiaj ?
- No nie wiem a ty ?
- Hymm . może noc filmowa ale tylko we dwoje ?
- Chętnie a co będzie z Justinem i Natalie ?
- Nie mam pojęcia będą u siebie oglądać w pokoju a my u siebie Ok ?
- Ok . To ja niedługo idę do sklepu a może przez ten czas pójdziemy do nas nad basen ?
-Jasne to za 15 minut się spotkamy nad basenem tylko idź powiedz Justinowi i Natalie zeby szli też .
- Ok .
Christian zapukał w drzwi od pokoju pani Bieber i pana Biebera hah ! I zapytał :
- Mogę ?
- Wchodź wchodź .
Justin otworzył mu dzrzwi i wszedł do pokoju i oznajmił:
- Za 15 minut idziemy z Olą nad basenem idziecie z nami ?
- Ok za 15 minut tak ?
- Tak . to przyjdźcie nad basen . Narka
- nom Narazie
Christian wyszedł od państwa ,, Bieberów '' Hah ^^ I wszedł do nas . Byłam juz ubrana w strój jedno częściowy i powiedziałam żeby CHristian poszedł sie przebrać w stroj kąpielowy . I poszedł zamknął dzrzwi od łazienki i wyszedł . Ja przez ten czas postanowiłam dodać wpis do pamiętnika a brzmiał on tak :
Drogi Pamiętniku !C
Drogi pamietniku dzisiaj jest czwartek nie wiem którego ale wiem że sierpnia . Dzisiaj mam zamiar z moim chłoapakiem i przyjaciółmi iść na basen a potem z Christianem obejrzeć film . Teraz się zanudzam i czekam aż Christian wyjdzie z lazienki ubrany w strój kąpielowy . No to moze tyle żegnaj pamiętniku !
Odłożyłam długopis i pamiętnik i nagle przyszło moje zbawienie czyli Christian i powiedział ze możemy juz iść zabralam MP 4 , telefon balsam do opalania , okulary przeciw słoneczne I RĘCZnik i wyszliśmy .
Nad basenem chlapali się już Justin i Natalie jak małe dzieci ! Postanowiliśmy do nich dołączyć . Odłożylismy wszystko i wzięliśmy wielki zamach i skoczyliśmy do basenu . Base prawie cały się wylał od tego skoku . Usiadłam Christianowi na barana a Natalie Justinowi i tak się chlapaliśmy . Potem postanowiłyśmy trochę popływać . Po pływaniu ja z Natalie położyłyśmy się na leżakach i opalałyśmy się . Włączyłam MP 4 i słcuam muzyki opalając się przy tym . po jakieś godzinie . Natalie zapytała :
- Może idziemy do basenu ?
- Oki . i wskoczyłyśmy a chłopacy już wyszli bo mieli sine usta. Popływałyśmy sobie troche i potem podeszłyśmy do chłopaków którzy leżeli na leżakach i czytali jakieś gazety usiadłam na kolanach i powiedziałam :
- Kocham cię :**** <3 Najbardziej na świecie
- Awww. ja ciebie też rzekł Christian
- Jak mnie kochasz to pocałuj ! c
-Ok . Jestem twój < 3
- Mrauu ! ;) I zaczęłam całować się z CHrsitianem gdy zauważyłam że Nie ma Natalie i Justina . Pewnie nie mogli patrzec jak się całujemy i poszli do pokoju . Po pocałunku przytuliłam się do Chrisiana i wtuliłam jak najmocniej i powiedziałam:
- Jesteś najlepszym chłopakiem <3
- A ty najlepszą dziewczyną !
- Awww.♥
- Już jest 20.00.
- A o której ogladmay film /
- o 22 .
- to może idź już do sklepu .
-Ok .Wstał z leżaka i udał się w stronę sklepu a ja poszłam do pokoju . Rozebrałam strój kąpielowy i przebrałam się w krótką koszulkę i krótkie spodenki . Po 3 minutach przyszedł Christian z 3 popcornami i 4 tigerami a no i żelki xDD . Postanowiłam wejść na laptopa i dodałam wpis na twittera a brzmial on tak :
- Jesteś najcudowniejszym chłopakiem na bożym świecie nigdy cię nie opuszczę Obiecuję <3
po dodaniu wpisu posłuchałam sobie : Black Eyed peas boom boom pow , Miley Cyrus Can't Be tamed , Miley Cyrus Who owns my heart i Justin Bieber Pray . Po słuchaniu muzyki odłożyłam laptopa i leżałam na łożku nudząc się . Po kilku minutach dosiadł się CHristian i zapytał czy możemy obejrzeć horror .
Kiwnęłam głową na tak a wtedy Christian przytulił mnie mocno prawie mnie dusząc i powiedział ;
- Kocham cię <33 c
- Ja ciebie też <3 Cały czas gadamy kochaam cie i tak caly czas
- No nie dziwie się bo się kochamy :)
- Noom .
- Już jest 21. Może zaraz bedziesz robic popcorn i przaygotować wszystko .
- Ok . pocałował mnie w policzek i zeszedł na dół robił popcorn wziął tigery7 i nasypał do miski dużą paczkę żelków . Wszystko zaniósł na górę . Zostało tylko przygotować nam śpiwory i gotowe . Rozłożyliśmy śpiwory i zaczął się horror . Wogóle nie zrozumiałam o co w nim chodzi bo byłam zamyślona o tym że mam wspaniałego chłopaka .
W pewnym momencie Christian objął mnie i przytulił do siebie a ja wtuliłam się w niego mocno . Po filmie od razu postanowiłam zasnąć bo byłam mega padnięta a była już 2.00 Około . Gdy miałam się położyć spać usiadłam na CHristianie to znaczy na jego brzuchu xd i zaczęłam go całować . a potem on mnie i powiedziałam :
- DObranocc Najśliczniejszy i najukochańszy chłopaku na ziemi !
- DObranoc ślicznotko tylko moja Paaa pa
- Paapa bede tesknic :*
- Hah ja teżż :D
____________________________________________________________________________________
THE END !!!!!!!!! wiem że baznadziejny ale nie miaałam co napisac i powstało takie cośs ! Rozdział by Nat <3 nie wiem czy się jej spodoba bo prawie nie ma jej w rozdziale ale trudno . ;// Byee dobranoc<33
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Opowiadanie . 14 Chora:(( .
Obudziłam się rano i poczułam że ktoś na mnie leży otworzyłam moje oczy i zobaczyłam oczywiście Christian Hah . :D Powiedziałam :
- Christian Kochanie mógłbyś ze mnie zejść ???
- A czemu ?
- Brzuch mnie boli :((
- Ok już schodze . Położył się lekko na brzuchu i pocałował .
- Kocham cięe < 3 Powiedziałam
- Ale wiesz że ja ciebie bardziejj ♥
- Nie bo ja !
- Ja ! dobra nie kłóćmy się .
Odkryłam kołdrę nałożyłam kapcie i szlafrok zeszłam na dół gdy nagle jak schodziłam po schodach wywróciłam się nagle Christian mnie podniósł i spytał czy wszystko gra Pokiwałam głowę na tak .
Zeszłam do kuchni zrobiłam sobie a właściwie nic bo głowa mnie bolała i nie miałam ochoty nic jeść wypiłam tylko herbate . Po wypiciu herbaty muliło mnie pobiegłam szybko do łazienki i nagle Bum zwymiotowałam .. :(
Nagle Zobaczyłam że Natalie podeszła do mnie i spytała :
- Ola wymiotowałaś spytałam przestraszona .
- Tak jak widać coś mi słabo i wogóle w głowie się kręci
- Aha . Może pojde po chłopaków .
- Jak chcesz
- Ok zaczekaj tu zaraz przyjde .
- Ok
Po 3 minutach zjawiła się Natalie z chłopakami nagle spostrzegłam biegnącego do mnie Christiana który mocno mnie przytulił i martwił się strasznie Justin podszedł do Natalie obejmując ją jakby chyba tez się martwił ...
Christian zapytał może zadzwonie po lekarza ?
- Nie nie trzeba . po tym co powiedziałam pobiegłam szybko do łazienki i znowu puściłam pawia !
- Właśnie widze dzwonię i już - odpowiedział Christian
- No dobra niech będzie
Poszłam na górę położyłam się do łożka i czekałam na zbawienie nagle do moich dzrzwi Był to Justin i powiedział :
- Lekarz już jest .Po tym lekarz wszedł do mojego pokoju i kazał wszystkim wyjść
Doktorek pytał co mi dolega :
- Strasznie boli mnie głowa i brzuch i do tego wymiotuje .
- hyym dotknał mojego czoła to zdecydowanie gorączka odpowiedział
- aha . a jakie leki pan zaleca ?
Doktorek podał mi receptę i powiedział żebym brała te leki i żebym przez tydzień nie ruszała się z domu .Później doktor wyszedł i weszli moi przyjaciele . I usiedli na łóżku i pytali się co mi dolega
- No mam gorączke i musze brać te leki wskazałam na receptę . Kto mi pójdzie do apteki spytałam
- Ja pójdę odezwał się Christian ]
- Ok dziękuje ♥ Kochany jesteś i cmoknęłam go w policzek . Christian ubrał się i wyszedł do apteki i do sklepu . Christian wszedł do sklepu prosiłam go żeby wziął mi podpaski bo miałam w tym czasie miesiączke . Podszedł do pani i mówi :
- Poproszę podpapki bella .
- To dla ciebie ?
- Nie to dla mojej dziewczyny !
- Aaa chyba ze tak
Skasowała mu podpaski i mówi
- Płacisz 3 zł 20 groszy
- Proszę dowidzenia i wyszedł po drodze zaszedł do apteki po leki
Wziął antybiotyk , witaminy syrop i Apap . Poszedł do kasy pani wsyztsko podliczyła i powiedziałą :
- 20 zl 25 groszy
- Proszę dowidzenia
I wyszedł z apteki wrócił do domu po 5 minutach . Podszedł do mnie i oznajmił :
- Zaraz dam ci lekarstwa masz je brać przez cały tydzień ! v
- Aha Ok .
- A i zaoopiekuje się tobą przyrzekam
- Awww.♥ Dziekuje kochanie
- Nie ma za co dziekować robie to dla ciebie
- Fajnie kupiłeś te podpaski ?
- Tak i wyjął je z torby i podał
- Dziekuje a teraz przepraszam ale idę do toalety . Wzięłam podpaski w dłoń i poszłam do łazienki usiadłam na kibelku zrobiłam siusiu i włożyłam sobie podpaske . Po tym wyszłam z łazienki i poszłam leżeć tak jak mi kazał lekarz . Gdy leżałam usłyszałam rozmowe Christiana z kimś tam a ta rozmowa brzmiała tak :
- Siema
- No jOŁŁ co tam ?
- A nic mam sprawe podpiszesz kontrakt ?
- Sory ale dzisiaj nie mogę moja dziewczyna jest chora ale może przełożymy to na za tydzień ?
- Spoko to Cześć
- Cześć .
Odłożył słuchawkę i podszedł do mnie podał mi O fuu ten ochydny antybiotyk a potem apap .
Zmierzył mi temperaturę miałam nie całe 39 . Położyłam sobie okład i zasnęłam . Obudziłam się w nocy zerknęłam na wyświetlacz telefonu była 22 .00. Wow ! dość długo spałam od 15.00. Zeszłam na dół nikogo nie było weszłam na górę do pokoju Natalie a oni coś tam po cichu rozmawiali :
spytalam :
-Czyżbyście miel przede mną jakąś tajemnicę ??
- Niee . odpowiedzieli chórem
- To co tak cicho gadacie ?
- Bo nie chcieliśmy cię obudzić .
- Ehe . Rozumiem spoko i poszłam do pokoju i weszłam na laptopa Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . Poodpowiadałam na kilkanaście pytań napisałam na Twitterze że jestem chora i wogóle . A po 2 minutach napisałam jeszcze z 4 wpisy na Twittera na You tube włączyłam Piosenki : Miley Cyrus Who Owns my heart , Justin Bieber Eenie meenie , Christian Beadles Yes i can i Black eyed pease Boom boom pow . Po posłuchaniu muzyki wyłączyłam laptopa i odłożyłam go i wtedy do pokoju wkroczył Christian we własnej osobie Hah ^^
I powiedział :
- Obraziłaś się ?
- Niee a za co?
- No że rozmawialiśmy >
- Nie no spoko wiem że nie chcieliście mnie obudzić :)
- No i położył się koło mnie pytając jak się czujesz ?
- Źle :(
- ojj biedactwo przyciagnął mnie do siebie i pocałował w usta a potem w czoło a ja powiedziałam :
- Christian bo się zarazisz !
- Nie bój się nie zarażę się!
- Napewno ?
- Napewno ! '
Powiedziałam że idę spać wtuliłam się mocno w Christiana i usnęłam a Natalie wtuliła się w Justina i powiedziała :
- Dobranoc mężuniu ♥
- Dobranoc żono ♥
Christian powiedzial:
-Dobranoc Pani Beadles ! ♥ Kocham cie i pocałował mnie
- Dobranoc Kochanie ♥ Też cię kocham ♥
Rano obudziłam się i zobaczyłam że Christian widocznie nie śpi nadal bylo mi nie dobrze i wsyztko mnie bolało powiedziałam do Christiana :
- Dziękuje za wczoraj ♥ Kocham cię najmocniej na świecie !!
- Nie ma sprawy ja ciebie też kochamm < 3
Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam juz ..................
***
Rozdział by Naatalie mojaa <3 Przeczytaj wiem że głupi i krótki ale głowa mnie boli i nie mogłam nic lepszego wymyslic tylko mnie nie bij proszee !! <3 KOcham cię Natalie ♥
Rozdział pisany przy : Miley Cyrus Who owns my heart , Cheryl cole Parachute .
- Christian Kochanie mógłbyś ze mnie zejść ???
- A czemu ?
- Brzuch mnie boli :((
- Ok już schodze . Położył się lekko na brzuchu i pocałował .
- Kocham cięe < 3 Powiedziałam
- Ale wiesz że ja ciebie bardziejj ♥
- Nie bo ja !
- Ja ! dobra nie kłóćmy się .
Odkryłam kołdrę nałożyłam kapcie i szlafrok zeszłam na dół gdy nagle jak schodziłam po schodach wywróciłam się nagle Christian mnie podniósł i spytał czy wszystko gra Pokiwałam głowę na tak .
Zeszłam do kuchni zrobiłam sobie a właściwie nic bo głowa mnie bolała i nie miałam ochoty nic jeść wypiłam tylko herbate . Po wypiciu herbaty muliło mnie pobiegłam szybko do łazienki i nagle Bum zwymiotowałam .. :(
Nagle Zobaczyłam że Natalie podeszła do mnie i spytała :
- Ola wymiotowałaś spytałam przestraszona .
- Tak jak widać coś mi słabo i wogóle w głowie się kręci
- Aha . Może pojde po chłopaków .
- Jak chcesz
- Ok zaczekaj tu zaraz przyjde .
- Ok
Po 3 minutach zjawiła się Natalie z chłopakami nagle spostrzegłam biegnącego do mnie Christiana który mocno mnie przytulił i martwił się strasznie Justin podszedł do Natalie obejmując ją jakby chyba tez się martwił ...
Christian zapytał może zadzwonie po lekarza ?
- Nie nie trzeba . po tym co powiedziałam pobiegłam szybko do łazienki i znowu puściłam pawia !
- Właśnie widze dzwonię i już - odpowiedział Christian
- No dobra niech będzie
Poszłam na górę położyłam się do łożka i czekałam na zbawienie nagle do moich dzrzwi Był to Justin i powiedział :
- Lekarz już jest .Po tym lekarz wszedł do mojego pokoju i kazał wszystkim wyjść
Doktorek pytał co mi dolega :
- Strasznie boli mnie głowa i brzuch i do tego wymiotuje .
- hyym dotknał mojego czoła to zdecydowanie gorączka odpowiedział
- aha . a jakie leki pan zaleca ?
Doktorek podał mi receptę i powiedział żebym brała te leki i żebym przez tydzień nie ruszała się z domu .Później doktor wyszedł i weszli moi przyjaciele . I usiedli na łóżku i pytali się co mi dolega
- No mam gorączke i musze brać te leki wskazałam na receptę . Kto mi pójdzie do apteki spytałam
- Ja pójdę odezwał się Christian ]
- Ok dziękuje ♥ Kochany jesteś i cmoknęłam go w policzek . Christian ubrał się i wyszedł do apteki i do sklepu . Christian wszedł do sklepu prosiłam go żeby wziął mi podpaski bo miałam w tym czasie miesiączke . Podszedł do pani i mówi :
- Poproszę podpapki bella .
- To dla ciebie ?
- Nie to dla mojej dziewczyny !
- Aaa chyba ze tak
Skasowała mu podpaski i mówi
- Płacisz 3 zł 20 groszy
- Proszę dowidzenia i wyszedł po drodze zaszedł do apteki po leki
Wziął antybiotyk , witaminy syrop i Apap . Poszedł do kasy pani wsyztsko podliczyła i powiedziałą :
- 20 zl 25 groszy
- Proszę dowidzenia
I wyszedł z apteki wrócił do domu po 5 minutach . Podszedł do mnie i oznajmił :
- Zaraz dam ci lekarstwa masz je brać przez cały tydzień ! v
- Aha Ok .
- A i zaoopiekuje się tobą przyrzekam
- Awww.♥ Dziekuje kochanie
- Nie ma za co dziekować robie to dla ciebie
- Fajnie kupiłeś te podpaski ?
- Tak i wyjął je z torby i podał
- Dziekuje a teraz przepraszam ale idę do toalety . Wzięłam podpaski w dłoń i poszłam do łazienki usiadłam na kibelku zrobiłam siusiu i włożyłam sobie podpaske . Po tym wyszłam z łazienki i poszłam leżeć tak jak mi kazał lekarz . Gdy leżałam usłyszałam rozmowe Christiana z kimś tam a ta rozmowa brzmiała tak :
- Siema
- No jOŁŁ co tam ?
- A nic mam sprawe podpiszesz kontrakt ?
- Sory ale dzisiaj nie mogę moja dziewczyna jest chora ale może przełożymy to na za tydzień ?
- Spoko to Cześć
- Cześć .
Odłożył słuchawkę i podszedł do mnie podał mi O fuu ten ochydny antybiotyk a potem apap .
Zmierzył mi temperaturę miałam nie całe 39 . Położyłam sobie okład i zasnęłam . Obudziłam się w nocy zerknęłam na wyświetlacz telefonu była 22 .00. Wow ! dość długo spałam od 15.00. Zeszłam na dół nikogo nie było weszłam na górę do pokoju Natalie a oni coś tam po cichu rozmawiali :
spytalam :
-Czyżbyście miel przede mną jakąś tajemnicę ??
- Niee . odpowiedzieli chórem
- To co tak cicho gadacie ?
- Bo nie chcieliśmy cię obudzić .
- Ehe . Rozumiem spoko i poszłam do pokoju i weszłam na laptopa Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera . Poodpowiadałam na kilkanaście pytań napisałam na Twitterze że jestem chora i wogóle . A po 2 minutach napisałam jeszcze z 4 wpisy na Twittera na You tube włączyłam Piosenki : Miley Cyrus Who Owns my heart , Justin Bieber Eenie meenie , Christian Beadles Yes i can i Black eyed pease Boom boom pow . Po posłuchaniu muzyki wyłączyłam laptopa i odłożyłam go i wtedy do pokoju wkroczył Christian we własnej osobie Hah ^^
I powiedział :
- Obraziłaś się ?
- Niee a za co?
- No że rozmawialiśmy >
- Nie no spoko wiem że nie chcieliście mnie obudzić :)
- No i położył się koło mnie pytając jak się czujesz ?
- Źle :(
- ojj biedactwo przyciagnął mnie do siebie i pocałował w usta a potem w czoło a ja powiedziałam :
- Christian bo się zarazisz !
- Nie bój się nie zarażę się!
- Napewno ?
- Napewno ! '
Powiedziałam że idę spać wtuliłam się mocno w Christiana i usnęłam a Natalie wtuliła się w Justina i powiedziała :
- Dobranoc mężuniu ♥
- Dobranoc żono ♥
Christian powiedzial:
-Dobranoc Pani Beadles ! ♥ Kocham cie i pocałował mnie
- Dobranoc Kochanie ♥ Też cię kocham ♥
Rano obudziłam się i zobaczyłam że Christian widocznie nie śpi nadal bylo mi nie dobrze i wsyztko mnie bolało powiedziałam do Christiana :
- Dziękuje za wczoraj ♥ Kocham cię najmocniej na świecie !!
- Nie ma sprawy ja ciebie też kochamm < 3
Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam juz ..................
***
Rozdział by Naatalie mojaa <3 Przeczytaj wiem że głupi i krótki ale głowa mnie boli i nie mogłam nic lepszego wymyslic tylko mnie nie bij proszee !! <3 KOcham cię Natalie ♥
Rozdział pisany przy : Miley Cyrus Who owns my heart , Cheryl cole Parachute .
niedziela, 30 stycznia 2011
Bohaterowie ♥
Chrisian Beadles . Piętnastolatek . Lubi jazde na deskorolce . Jego przyjaciółmi są : Ola , Justin i Natalie .Natalie Bieber . Szalona dziewczyna . Uwielbia imprezować i oglądać filmy . Lubi także spacery . Jej przyjaciółmi są :Justin , Christian i Ola .
.
Ola Beadles . Mieszkała w Polsce ale wyprowadziła się do kanady ! . Lubi imprezy horrory i kocha chłopaków jest szaloną nastolatką . Ma 14 lat . Jej przyjaciółmi są : Karolina , Christian , Natalie i Justin Karolina Zielińska . Jest wyluzowaną 14 latką . Lubi jeść pizze . Kocha śpiewać i tańczyć . Jej przyjaciółmi są: Ola i Dominik . To tyle co do bohaterów ! ♥
Opowiadanie. 13 Chcem być z tobą do końca życia.
Obudziłam się rano i przypomniało mi się o tym że Christian chce za mnie wyjść ! A i mam iść dzisiaj z Justinem na plaże? Tak na plaże . Wstałam z łóżka wzięłam do ręki telefon aby zobaczyć która jest godzina była dopiero 10:00 coraz wcześniej wstaje ! Brawa dla mnie ! Zeszłam na dół i w kuchni jak zwykle ujrzałam Justina coś tam robiącego . I spytałam go :
- To co o której idziemy na plaże . - spytałam
- Możemy iść o 18 ? Pasuje ci ? - spytał Justin .
- Pewnie .
- To super do zobaczenia powiedziawszy to udał się na górę . W pewnym momencie zauważyłam jak Christian zmierza w moją stronę . Gdy był w kuchni zapytał :
- O czym gadałaś z Justinem ?
- A no bo idę z nim na spacer o 18 nie obrazisz się chyba ?
- Obrażę się . I zrobił focha.
Pocałowałam go w usta a on na to:
- Dobra już się nie gniewam ale mnie kochasz spytał Christian
- Jeszcze się pytasz oczywiście że tak .
- Aha .
- Może chcesz coś do jedzenia ?
- Pewnie a co proponujesz ?
- Hymmm . Może naleśniki ?
- Ok . To ja idę na górę się ubrać i zaraz przyjdę .
- Ok .
Wyciągnęłam potrzebne składniki i zrobiłam naleśniki . Wyciągnęłam jeszcze tylko syrop klonowy i naleśniki były gotowe . Po chwili słyszałam jak ktoś zbiegał po schodach byli to Christian , Natalie i Justin . Gdy nakładała im naleśniki widziałam jak im ślina leci . Wszyscy polali naleśniki syropem klonowym i wchłonęliśmy posiłek w ciągu 2 minut . Po posiłku poszłam na górę do łazienki umyć się i ogarnąć . Polokowałam włosy lokówką zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Zostało mi tylko się ubrać poszłam do szafy i wyciągnęłam z niej niebieską bluzką na krótki rękaw z bolerkiem i ciemne jeansy . Postanowiłam wejść na laptopa. Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera .
Posłuchałam trochę piosenek poodpowiadałam na pytania i poklikałam se na twitterze . Potem zeszłam z laptopa . Gdy nagle dosiadł się do mnie Mój kochany Christian . I spytał :
- Może obejrzymy dzisiaj film jakiś horror ?
-Wiesz nie wiem zobaczymy
-Ok .
- Ok
Już 17:30 ? What ? za niedługo idę z Justinem pogadać Muszę się powoli ubierać . Podeszłam i otworzyłam szafe z której wyjęłam moją ulubioną bluzę wzięłam torebkę a do niej wrzuciłam Oczywiście Mp 4 , telefon , błyszczyk i lusterko . Poszłam do pokoju Justina I Natalie .i spytałam :
- Gotowy ???
- Pewnie chodźmy Papa Natalie kocham cię ♥ odpowiedział Justin a Natalie na to
- Papa tez cie kocham ♥
- Dobra nie moge już znieść tych waszych czułości
- A ty jak z Christianem tak gadacie to jest dobrze .
- Hah tak dobra chodź już .
- Ok.
Wyszliśmy z domu przerwałam cisze :
- A gdzie jest Christian ?
- A mówił że musi iść się dotlenić .
- Aha okay.
Akurat doszliśmy na plaże i nagle Justin powiedział że musi iść się odlać wiec poczekałam . Nagle zza krzaka wyszedł Justin ? Nie to był Christian co on tu robi tak się o mnie martwi ?
- Hej Skarbie powiedział
- Hej kocie a co ty tu robisz ?
- Przyszedłem żeby ci to dać . Uklęknął przede mną wręczając mi pierścionek zaręczynowy i spytał :
- Ola wyjdziesz za mnie .? Proooszęę .
- Chwilka pomyślę po 3 minutach myślenia zgodziłam się . Christian założył mi piękny pierścionek zaręczynowy i powiedział :
- Dziękuję Pani Beadles ♥ a ja tylko się szeroko uśmiechnęłam i pocałowałam Christiana . Wtedy Jb przyszedł i cieszył się razem z nami . Poczłapaliśmy do domu i powiedzieliśmy o wszystkim Natalie a ta skakała ze mną ze szczęścia przy okazji gratulując mi :) Po tych zaręczynach hah ! Położyliśmy się spać Ja z Christianem a Natalie z Justinem. Justin pocałował na dobranoc Natalie w czoło i powiedział :
- Dobranoc Żono ♥
- DObranoc mężu ♥
Christian objął mnie w pasie i powiedział :
- Dobranoc pani Beadles !
- Dobranoc < 3
I usnęłam na Christianie <3
Rano obudził mnie dźwięk dzwonka telefonu i było napisane że to jest miesiąc chodzenia z Christianem a bo zapisałam ta datę dopiero sobie przypomniałam .Szybko pobiegłam do przyjaciółki pokoju i powiedziałam Natalie dzisiaj jest miesiąc chodzenia
- Oo to trzeba to uczcić powiedziała przyjaciółka
- No pewnie. Tylko jak ?
- Juz ja coś wykombinuje z Justinem .
- Ok dziękuje <3 kochana jesteś ♥
- Tak tak wiem
-Pa ide na śniadanie
-Pa
Zeszłam na dół na śniadanie i opowiedziałam mu o rocznicy i że zaczęłam . A on mówił że się spyta Christiana czy wie jakie dzisiaj święto a jak nie będzie wiedział to że Justin ma mu powiedzieć . Justin poszedł do pokoju Christiana i powiedział stary wiesz jaki dzisiaj dzień ?
- Um piątek .
- Ta tyle to ja też wiem ale dzisiaj jest rocznica
- Czyja?
- Twoja i Oli głobię c
- O jezu zapomniałem co by jej kupić ?
- Hah ona kiedyś mówiła że ona by chciała na rocznice obejrzeć jakiś horror z toba tylko Cii nie mów ze ci mowilem .
- Ok .Ale i tak jej kupie sukienkę i piękny łańcuszek z literką ,,C''
- Świetny pomysł .
- Tak wiem .
A teraz idę do sklepu i poszedł .
o 18 zaczęliśmy impreze . tańczyliśmy i wogóle Najpierw podszedł Christian i wręczył mi sukienkę którą chciałam taką piękną zieloną i nasyzjnik z literą ,,C,, Awww ♥
- Dziękuje ♥ I pocałowałam go . Potem ja dałam Christianowi naszyjnik z literą ,,O'' i kupiłam mu piłkę do nogi podpisaną przez Christiano Ronaldo jego ulubionego piłkarza . Natalie dała mi Mi piękne buty na obcasie i naszyjnik z literą ,,N''. A christianowi dała jakiegoś misia z bardzo cię lubię hah . Justin dał mi i Christianowi zdjęcie nie którym się całujemy było obrobione w serduszkową ramkę . Oboje powiedzieliśmy - Awww♥ . Po imprezie obejrzeliśmy horror ja wtulałam się w Christiana a Natalie w Justina . Po filmnie poszliśmy spać przed snem Christian powiedział -Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy kochanie<3
- Nawzajem skarbie :*
- Dobranoc Kociee <3
- DObranoc ŚLICNZOTKO :)
Wtuliłma się w Christiana i zasnęłam . ♥ To jak ? Do następnego rozdział By Natt <3
- To co o której idziemy na plaże . - spytałam
- Możemy iść o 18 ? Pasuje ci ? - spytał Justin .
- Pewnie .
- To super do zobaczenia powiedziawszy to udał się na górę . W pewnym momencie zauważyłam jak Christian zmierza w moją stronę . Gdy był w kuchni zapytał :
- O czym gadałaś z Justinem ?
- A no bo idę z nim na spacer o 18 nie obrazisz się chyba ?
- Obrażę się . I zrobił focha.
Pocałowałam go w usta a on na to:
- Dobra już się nie gniewam ale mnie kochasz spytał Christian
- Jeszcze się pytasz oczywiście że tak .
- Aha .
- Może chcesz coś do jedzenia ?
- Pewnie a co proponujesz ?
- Hymmm . Może naleśniki ?
- Ok . To ja idę na górę się ubrać i zaraz przyjdę .
- Ok .
Wyciągnęłam potrzebne składniki i zrobiłam naleśniki . Wyciągnęłam jeszcze tylko syrop klonowy i naleśniki były gotowe . Po chwili słyszałam jak ktoś zbiegał po schodach byli to Christian , Natalie i Justin . Gdy nakładała im naleśniki widziałam jak im ślina leci . Wszyscy polali naleśniki syropem klonowym i wchłonęliśmy posiłek w ciągu 2 minut . Po posiłku poszłam na górę do łazienki umyć się i ogarnąć . Polokowałam włosy lokówką zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Zostało mi tylko się ubrać poszłam do szafy i wyciągnęłam z niej niebieską bluzką na krótki rękaw z bolerkiem i ciemne jeansy . Postanowiłam wejść na laptopa. Weszłam na You tube , Formspringa i Twittera .
Posłuchałam trochę piosenek poodpowiadałam na pytania i poklikałam se na twitterze . Potem zeszłam z laptopa . Gdy nagle dosiadł się do mnie Mój kochany Christian . I spytał :
- Może obejrzymy dzisiaj film jakiś horror ?
-Wiesz nie wiem zobaczymy
-Ok .
- Ok
Już 17:30 ? What ? za niedługo idę z Justinem pogadać Muszę się powoli ubierać . Podeszłam i otworzyłam szafe z której wyjęłam moją ulubioną bluzę wzięłam torebkę a do niej wrzuciłam Oczywiście Mp 4 , telefon , błyszczyk i lusterko . Poszłam do pokoju Justina I Natalie .i spytałam :
- Gotowy ???
- Pewnie chodźmy Papa Natalie kocham cię ♥ odpowiedział Justin a Natalie na to
- Papa tez cie kocham ♥
- Dobra nie moge już znieść tych waszych czułości
- A ty jak z Christianem tak gadacie to jest dobrze .
- Hah tak dobra chodź już .
- Ok.
Wyszliśmy z domu przerwałam cisze :
- A gdzie jest Christian ?
- A mówił że musi iść się dotlenić .
- Aha okay.
Akurat doszliśmy na plaże i nagle Justin powiedział że musi iść się odlać wiec poczekałam . Nagle zza krzaka wyszedł Justin ? Nie to był Christian co on tu robi tak się o mnie martwi ?
- Hej Skarbie powiedział
- Hej kocie a co ty tu robisz ?
- Przyszedłem żeby ci to dać . Uklęknął przede mną wręczając mi pierścionek zaręczynowy i spytał :
- Ola wyjdziesz za mnie .? Proooszęę .
- Chwilka pomyślę po 3 minutach myślenia zgodziłam się . Christian założył mi piękny pierścionek zaręczynowy i powiedział :
- Dziękuję Pani Beadles ♥ a ja tylko się szeroko uśmiechnęłam i pocałowałam Christiana . Wtedy Jb przyszedł i cieszył się razem z nami . Poczłapaliśmy do domu i powiedzieliśmy o wszystkim Natalie a ta skakała ze mną ze szczęścia przy okazji gratulując mi :) Po tych zaręczynach hah ! Położyliśmy się spać Ja z Christianem a Natalie z Justinem. Justin pocałował na dobranoc Natalie w czoło i powiedział :
- Dobranoc Żono ♥
- DObranoc mężu ♥
Christian objął mnie w pasie i powiedział :
- Dobranoc pani Beadles !
- Dobranoc < 3
I usnęłam na Christianie <3
Rano obudził mnie dźwięk dzwonka telefonu i było napisane że to jest miesiąc chodzenia z Christianem a bo zapisałam ta datę dopiero sobie przypomniałam .Szybko pobiegłam do przyjaciółki pokoju i powiedziałam Natalie dzisiaj jest miesiąc chodzenia
- Oo to trzeba to uczcić powiedziała przyjaciółka
- No pewnie. Tylko jak ?
- Juz ja coś wykombinuje z Justinem .
- Ok dziękuje <3 kochana jesteś ♥
- Tak tak wiem
-Pa ide na śniadanie
-Pa
Zeszłam na dół na śniadanie i opowiedziałam mu o rocznicy i że zaczęłam . A on mówił że się spyta Christiana czy wie jakie dzisiaj święto a jak nie będzie wiedział to że Justin ma mu powiedzieć . Justin poszedł do pokoju Christiana i powiedział stary wiesz jaki dzisiaj dzień ?
- Um piątek .
- Ta tyle to ja też wiem ale dzisiaj jest rocznica
- Czyja?
- Twoja i Oli głobię c
- O jezu zapomniałem co by jej kupić ?
- Hah ona kiedyś mówiła że ona by chciała na rocznice obejrzeć jakiś horror z toba tylko Cii nie mów ze ci mowilem .
- Ok .Ale i tak jej kupie sukienkę i piękny łańcuszek z literką ,,C''
- Świetny pomysł .
- Tak wiem .
A teraz idę do sklepu i poszedł .
o 18 zaczęliśmy impreze . tańczyliśmy i wogóle Najpierw podszedł Christian i wręczył mi sukienkę którą chciałam taką piękną zieloną i nasyzjnik z literą ,,C,, Awww ♥
- Dziękuje ♥ I pocałowałam go . Potem ja dałam Christianowi naszyjnik z literą ,,O'' i kupiłam mu piłkę do nogi podpisaną przez Christiano Ronaldo jego ulubionego piłkarza . Natalie dała mi Mi piękne buty na obcasie i naszyjnik z literą ,,N''. A christianowi dała jakiegoś misia z bardzo cię lubię hah . Justin dał mi i Christianowi zdjęcie nie którym się całujemy było obrobione w serduszkową ramkę . Oboje powiedzieliśmy - Awww♥ . Po imprezie obejrzeliśmy horror ja wtulałam się w Christiana a Natalie w Justina . Po filmnie poszliśmy spać przed snem Christian powiedział -Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy kochanie<3
- Nawzajem skarbie :*
- Dobranoc Kociee <3
- DObranoc ŚLICNZOTKO :)
Wtuliłma się w Christiana i zasnęłam . ♥ To jak ? Do następnego rozdział By Natt <3
Opowiadanie . 12 Ślub .
Wstałam rano wzięłam telefon do ręki i patrzę a tu 11 ? Nawet wcześnie wstałam . Christian sobie pięknie spał . Postanowiłam zejść na dół . Dostrzegłam że Justin I Natalie już nie śpią podeszłam wyjęłam z lodówki mleko i wsypałam do niej moje ulubione płatki . Zjadłam szybko wstawiłam miskę do zmywarki i poszłam do mojego pokoju . Patrzę a Christian się obudził WOW ! Powiedziałam tylko :
- Heej Kochanie < 3
- Hej skarbie odpowiedział Christian .
Przyciągnął mnie do siebie i powiedział : - Hah teraz mi nie uciekniesz mam cię !
- Sorki kocie ale muszę iść się ubrać . Christian spuścił głowe więc podeszłam i pocałowałam go namiętnie po tym pocałunku weszłam do łazienki wykąpałam się w gorącej wodzie . Wyszłam z wanny wytarłam się ręcznikiem ubrała się podeszłam do lustra zrobiłam lekki makijaż spięłam włosy w kucyka i gotowe ! . Schodząc na dół postrzegłam Jak Justin klęczy przed Natalie z pierścionkiem zaręczynowym WOW .
Popatrzyłam się na nich i posłuchałam troche rozmowy . :
- Wyjdziesz za mnie ? Spytał Justin z iskierkami w oczach .
- Justin to dzieje się tak szybko .
- Proszę błagam ja chcem być z tobą do końca życia .
- Napewno ?
- Tak .
- Umm . No dobra . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie gdy nagle do akcji wkroczyłam ja i powiedziałam :
- Gratuluję :)
- Olaa podsłuchiwałaś zapytała Natalie zabijając mnie wzrokiem .
- Nie no dobra troszeczke . Hah no dobra podsłuchiwałam Kiedy ślub ?
- Jeszcze nie wiemy odpowiedział Justin
- Aha ide po Christiana a wy tu zaczekajcie !
- Ok . Odpowiedzieli równocześnie .
Pobiegłam szybko do pokoju i powiedziałam :
- Christian szybko schodzimy na dół !
- A co się stało ?
- Natalie i Justin się zaręczyli ! .
- już ?
- Tak chodź szybko !
- DObra . Pociągnęłam Christiana za rękę i pobiegliśmy na dół złożyć gratulacje .
Po tym wszystkim poszłam na górę z Christianem a on się spytał :
- A kiedy czas na nasze zaręczyny spytał .
- Oh nie wiem kocie .
- Ahaa :(
- Może wkrótce powiedziałam z nadzieją
A Christian się tylko uśmiechnął . Natalie wpadła do nas do domu i powiedziała że jutro jest ślub razem z Natalie skakałyśmy z radości . Potem Natalie wyszła z mojego pokoju i gdzieś poszła . Christian oznajmił mi że idziesz pogadać do Justina . Zostałam sama weszłam na Twittera i coś tam pisałam potem słuchałam muzyki gdy nagle do pokoju wpadł Justin i powiedział :
- Ola mam prośbe .
- No jaką ?
- Christian chce sie z toba zareczyć .
- Wiem o tym .
- Aha . Pogadamy jeszcze jutro dobra ?
- Ehe dobra .
- Pa
- Pa
Nie wiem ale zaraz po tym zasnęłam było wcześnie ale chciało mi się spać . Obudziłam się następnego dnia o 8.00? Miałam zamiar jeszcze iść spać ale nie chciało mi się. Zdjęłam ze mnie kołdrę nakryłam Christiana nią bo był bez kołdry . Poszłam na dół zjeść sobie coś . Schodzę patrzę a tam Justin już na dole się szlaja a ja do niego :
- Co ty już wstałeś ?
- Tak musimy dokończyć naszą rozmowę .
- No dobra więc co chciałeś ?
- Może jutro spotkamy się na plaży wszystko ci wytłumaczę i będziesz mieć niespodziankę .
- No dobra ale Natalie się nie obrazi ?
- Nie nie . Już ją poinformowałem o tym wczoraj jak zasnęłaś .
- Aha .
Zrobiłam sobie kanapki z masłem orzechowym zjadłam i pobiegłam na górę . Wzięłam ubrania z szafy i poczłapałam szybko do łazienki . Umyłam się pod prysznicem ubrałam się . Podkręciłam włosy lokówką i zrobiłam lekki makijaż i już . Wyszłam z łazienki poczłapałam na dół do kuchni i spytałam Justina :
- A o której jest ślub ?
- O 16 na plaży .
- Awww. ale romantyczne powiedziałam
- Wiem wiem mój pomysł
- Nom fajnie ja idę się gdzieś przejść. Pa
- Pa.
Wziełam moja torebkę a do niej spakowałam : Mp 4 , telefon , błyszczyk , portfel i lusterko . Wyszłam z domu poszłam do pobliskiego parku i usiadłam na ławce na której po raz pierwszy spotkałam Christiana . Myślałam o tamtym wydarzeniu . Gdy nagle moje myśli przerwał dzwonek w telefonie odebrałam .
-Halo?
- Hej skarbie tu Christian gdzie jesteś ?
- Na spacerze sama zaraz wrócę odpowiedziałam i rozłączyłam sie .
Zaraz po rozmowie poszłam do domu i uwaliłam się w salonie na kanapie coś tam oglądając chyba usnęłam nagle Natalie obudziła mnie i powiedziała :
- Ola wstawaj wstawaj ! za 1 godzinę i 30 minut mój ślub powiedziała Natalie .
Szybko zerwałam się z kanapy i poszłam na górę . Wyciągnełam z garderoby fioletową sukienkę w cekiny tą co miałam na urodzinach Natalie . Ubrałam ją i poszłam do łazienki zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy znowu polokowałam włosy i zeszłam na dół . Wszyscy na mnie czekali zostało 30 minut do ślubu ale już musieliśmy jechać żeby Justin wszystko przygotował . Natalie kazaliśmy zostać w domu bo Justin po nia przyjedzie . Wszystko było pięknie udekorowane . Było brak tylko panny młodej Justin szybko pojechał po Natalie i przywiózł ją . Ślub się zaczął ja szłam jako druhna Natalie a Christian trzymał obrączki na miękkiej poduszce . Szłam trzymając Natalie za welon . I była ta muzyczka tam tam tarar ta ta i tak dalej hah . Wkońcu ksiądz powiedział żeby wymienili się obrączkami Christian podał Justinowi obrączki a Justin włożył Obrączkę na palec Natalie a Natalie na palec Justina ,a potem się pocałowali i tak skończyła się ta uroczystość . Po ślubie była imprez kiedy Natalie rzucała kwiaty złapałam je ja ! WOW ! Christian miał zaciesza i podszedł do mnie kiedy ślub ? A ja na to Nie wiem . Po imprezie poszliśmy do domu Natalie i jstin mieli noc poślubną hah . A Christian cały czas wypytywał o ślub a ja tylko nie wiem nie wiem . Potem wtuliłam się w Christiana i usnęłam . koniec Rozdział By Nat <3 Moje kochanie :* ♥
***
- Heej Kochanie < 3
- Hej skarbie odpowiedział Christian .
Przyciągnął mnie do siebie i powiedział : - Hah teraz mi nie uciekniesz mam cię !
- Sorki kocie ale muszę iść się ubrać . Christian spuścił głowe więc podeszłam i pocałowałam go namiętnie po tym pocałunku weszłam do łazienki wykąpałam się w gorącej wodzie . Wyszłam z wanny wytarłam się ręcznikiem ubrała się podeszłam do lustra zrobiłam lekki makijaż spięłam włosy w kucyka i gotowe ! . Schodząc na dół postrzegłam Jak Justin klęczy przed Natalie z pierścionkiem zaręczynowym WOW .
Popatrzyłam się na nich i posłuchałam troche rozmowy . :
- Wyjdziesz za mnie ? Spytał Justin z iskierkami w oczach .
- Justin to dzieje się tak szybko .
- Proszę błagam ja chcem być z tobą do końca życia .
- Napewno ?
- Tak .
- Umm . No dobra . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie gdy nagle do akcji wkroczyłam ja i powiedziałam :
- Gratuluję :)
- Olaa podsłuchiwałaś zapytała Natalie zabijając mnie wzrokiem .
- Nie no dobra troszeczke . Hah no dobra podsłuchiwałam Kiedy ślub ?
- Jeszcze nie wiemy odpowiedział Justin
- Aha ide po Christiana a wy tu zaczekajcie !
- Ok . Odpowiedzieli równocześnie .
Pobiegłam szybko do pokoju i powiedziałam :
- Christian szybko schodzimy na dół !
- A co się stało ?
- Natalie i Justin się zaręczyli ! .
- już ?
- Tak chodź szybko !
- DObra . Pociągnęłam Christiana za rękę i pobiegliśmy na dół złożyć gratulacje .
Po tym wszystkim poszłam na górę z Christianem a on się spytał :
- A kiedy czas na nasze zaręczyny spytał .
- Oh nie wiem kocie .
- Ahaa :(
- Może wkrótce powiedziałam z nadzieją
A Christian się tylko uśmiechnął . Natalie wpadła do nas do domu i powiedziała że jutro jest ślub razem z Natalie skakałyśmy z radości . Potem Natalie wyszła z mojego pokoju i gdzieś poszła . Christian oznajmił mi że idziesz pogadać do Justina . Zostałam sama weszłam na Twittera i coś tam pisałam potem słuchałam muzyki gdy nagle do pokoju wpadł Justin i powiedział :
- Ola mam prośbe .
- No jaką ?
- Christian chce sie z toba zareczyć .
- Wiem o tym .
- Aha . Pogadamy jeszcze jutro dobra ?
- Ehe dobra .
- Pa
- Pa
Nie wiem ale zaraz po tym zasnęłam było wcześnie ale chciało mi się spać . Obudziłam się następnego dnia o 8.00? Miałam zamiar jeszcze iść spać ale nie chciało mi się. Zdjęłam ze mnie kołdrę nakryłam Christiana nią bo był bez kołdry . Poszłam na dół zjeść sobie coś . Schodzę patrzę a tam Justin już na dole się szlaja a ja do niego :
- Co ty już wstałeś ?
- Tak musimy dokończyć naszą rozmowę .
- No dobra więc co chciałeś ?
- Może jutro spotkamy się na plaży wszystko ci wytłumaczę i będziesz mieć niespodziankę .
- No dobra ale Natalie się nie obrazi ?
- Nie nie . Już ją poinformowałem o tym wczoraj jak zasnęłaś .
- Aha .
Zrobiłam sobie kanapki z masłem orzechowym zjadłam i pobiegłam na górę . Wzięłam ubrania z szafy i poczłapałam szybko do łazienki . Umyłam się pod prysznicem ubrałam się . Podkręciłam włosy lokówką i zrobiłam lekki makijaż i już . Wyszłam z łazienki poczłapałam na dół do kuchni i spytałam Justina :
- A o której jest ślub ?
- O 16 na plaży .
- Awww. ale romantyczne powiedziałam
- Wiem wiem mój pomysł
- Nom fajnie ja idę się gdzieś przejść. Pa
- Pa.
Wziełam moja torebkę a do niej spakowałam : Mp 4 , telefon , błyszczyk , portfel i lusterko . Wyszłam z domu poszłam do pobliskiego parku i usiadłam na ławce na której po raz pierwszy spotkałam Christiana . Myślałam o tamtym wydarzeniu . Gdy nagle moje myśli przerwał dzwonek w telefonie odebrałam .
-Halo?
- Hej skarbie tu Christian gdzie jesteś ?
- Na spacerze sama zaraz wrócę odpowiedziałam i rozłączyłam sie .
Zaraz po rozmowie poszłam do domu i uwaliłam się w salonie na kanapie coś tam oglądając chyba usnęłam nagle Natalie obudziła mnie i powiedziała :
- Ola wstawaj wstawaj ! za 1 godzinę i 30 minut mój ślub powiedziała Natalie .
Szybko zerwałam się z kanapy i poszłam na górę . Wyciągnełam z garderoby fioletową sukienkę w cekiny tą co miałam na urodzinach Natalie . Ubrałam ją i poszłam do łazienki zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy znowu polokowałam włosy i zeszłam na dół . Wszyscy na mnie czekali zostało 30 minut do ślubu ale już musieliśmy jechać żeby Justin wszystko przygotował . Natalie kazaliśmy zostać w domu bo Justin po nia przyjedzie . Wszystko było pięknie udekorowane . Było brak tylko panny młodej Justin szybko pojechał po Natalie i przywiózł ją . Ślub się zaczął ja szłam jako druhna Natalie a Christian trzymał obrączki na miękkiej poduszce . Szłam trzymając Natalie za welon . I była ta muzyczka tam tam tarar ta ta i tak dalej hah . Wkońcu ksiądz powiedział żeby wymienili się obrączkami Christian podał Justinowi obrączki a Justin włożył Obrączkę na palec Natalie a Natalie na palec Justina ,a potem się pocałowali i tak skończyła się ta uroczystość . Po ślubie była imprez kiedy Natalie rzucała kwiaty złapałam je ja ! WOW ! Christian miał zaciesza i podszedł do mnie kiedy ślub ? A ja na to Nie wiem . Po imprezie poszliśmy do domu Natalie i jstin mieli noc poślubną hah . A Christian cały czas wypytywał o ślub a ja tylko nie wiem nie wiem . Potem wtuliłam się w Christiana i usnęłam . koniec Rozdział By Nat <3 Moje kochanie :* ♥
***
Opowiadanie . 11 Kłótnia
Obudziłam się patrzę a Christian patrzy coś na laptopie pytam się go
- Kotku co patrzysz ?
- Umm Natalie nie bedzie zadowolona .
- ale co się stało zobaczyłam na laptopa ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine tą suką !
- No właśnie i co my powiemy Natalie odpowiedział Christian .
- Wiesz to moja przyjaciółka nie moge jej okłamywać ale nie moge jej zrobić przykrości .
- Nom masz racje Odpowiedział Christian . Zeszłam na dół na śniadanie i ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine zrobiłam im zdjęcie przez telefon dobrze że mnie nie zauważyli pobiegłam szybko do pokoju Natalie i obudziłam ją i pokazałam jej zdjęcie . A ona na to :
- Jak on mógł . Zaczęłam pocieszać przyjaciółke zaraz do pokoju wpadł Christian i pocieszał razem ze mną Natalie. Po 2 godzinach wyszliśmy z jej pokoju bo zobaczyłam że do pokoju Zmierza Justin zostawiliśmy ich samych .
- Co się stało że płaczesz kochanie spytał Justin
- Domyśl się . Trzeba było się zastanowić przed tym jak zacząłeś całować Jasmie ty zboczeńcu pewnie tak z każdą robisz a myślałam że tylko mnie kochasz myliłam się co do ciebie .
- Ale o co ci chodzi powiedział Justin
- Oto . Natalie pokazała Justinowi zdjęcie odemnie z telefonu jak się całuje z tą Debilką .
- Yy ? Ale to było dawno odpowiedział Justin .
- Taa yhym to było dzisiaj w naszej kuchni wiem o tym ! Spierdalaj !
- Nara ! \
Natalie zaczęła płakać przybiegłam do niej i znowu pocieszałam . Obiecałam jej że pogadam z Justinem więc zeszłam na dół i powiedziałam :
- Justin mogę cię prosić na chwile
- Ehe .
- Dlaczego zdradzasz Natalie z tą idiotką ?!?!
- No bo bo ja nie chciałem spuścił głowę .
- Justin ! to mi tego nie mów tylko Natalie ! powiedziałam
- No dobra ale jak ona nie chce ze mną gadać !
- Mam pomysł. Dzisiaj pójdę z nią na plaże i ty będziesz tam wcześniej ale gdzieś się schowasz ja założe jej chuste na oczy i wtedy ty ją pocałujesz ona zdejmie i ją przeprosisz jasne ?
- Spoko . odpowiedział i odszedł . Ja pobiegłam na górę do przyjaciółki i zapytałam pukając Moge wejść ?
- Tak.
- Natalie może wybrałybyśmy się na plaże wieczorem same porozmawiały co ?
- No pewnie może mi ta rozmowa pomoże otarłam łzy przyjaciółki napływające jej z oczu przytuliłam ją i wyszłam . Powoli będe się przygotowywać poszłam do łazienki wzięłam prysznic wyszłam z łazienki zawinięta w ręczniku wzięłam ubrania i poczłapałam do łazienki . Zrobiłam lekki makijaż pokręciłam włosy lokówką i gotowe . Wyszłam z łazienki poszłam do przyjaciółki i spytałam .
- I co gotowa ?
- Nie do końca za 15 minut przyjdź po mnie . Ok?
- Ok . i wyszłam
Zbiegłam szybko na dół i powiedziałam żeby JB już szedł na plaże szybko wybiegł z domu i poszedł na plażę. Usiadłam na kanapie i oglądam 4 Fun tv . Leciało chyba z 4 albo 5 piosenek i moja przyjaciółka zeszła na dół i oznajmiła że możemy iść . Więc ruszyłyśmy za 15 minut dotarłyśmy na plaże usiadłyśmy na piasku i rozmawiałyśmy i pocieszałam ją gdy nagle związałam chustką oczy Natalie i powiedziałam żeby nie ściągała jej dopóki jej nie powiem przyjaciółka kiwnęła głową a ja poszła szybko po JB . JB podszedł do Natalie i złapał ją za ręce wtedy powiedziałam już możesz ściągnąć chuste Natalie szybko ściągnęła chuste i ujrzała JB i spytała go .
- Czego chcesz łamaczu serc .
- Natalie wiem że cię to boli przepraszam :( Odrzekł JB
- Myślisz że wystarczy tylko jedno słowo i wszystko w porządku ?
- Nie ale ja nie chciałem tego przepraszam że do tego doszło ja naprawde bym chciał siebie zabić za to obiecuje nigdy ci tego nie zrobić a jak zrobię to już nigdy się do mnie nie odezwiesz .
- Hyymm .
- Może tak uda mi się ciebie przekonać . Justin wziął Natalie za podbródek przyciągnął do siebie i całował ją namiętnie nagle Natalie oderwała się od Justina i powiedziała :
- Wybaczam ci i przytuliła się do niego ze łzami w oczach .
- Dziękuje ♥
- Obiecujesz że już nigdy mnie nie zranisz zapytała Natalie .
- Obiecuje aż do końca śmierci powiedział Justin . Ruszyliśmy do domu i opowiedzieliśmy wszystko Christianowi on się cieszył razem ze mną . Była dopiero 23 ? Wow poszłam na górę wzięłam laptopa i razem z CHristianem pisaliśmy do siebie z dwóch laptopów . O 1:00. Uzaliśmy że pójdziemy spać . Przykryłam się kołdrą Christian przyciągnął mnie do siebie i pocałował . i potem jeszcze raz pocałował tym razemw czoło i powiedział :
-Dobranoc najważniejsza osobo w moim życiu < 3< 3
- Awww.♥ Ty też jesteś moją najważniejszą osobą w życiu dobranoc Christian :*
- Dobrano Ola :*
Wtuliłam się w Christian i usnęłam .
Oczywiście rozdział By Nat <3 Kocham ją ! Do następnego < 3
***
- Kotku co patrzysz ?
- Umm Natalie nie bedzie zadowolona .
- ale co się stało zobaczyłam na laptopa ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine tą suką !
- No właśnie i co my powiemy Natalie odpowiedział Christian .
- Wiesz to moja przyjaciółka nie moge jej okłamywać ale nie moge jej zrobić przykrości .
- Nom masz racje Odpowiedział Christian . Zeszłam na dół na śniadanie i ujrzałam tam Justina całującego się z Jasmine zrobiłam im zdjęcie przez telefon dobrze że mnie nie zauważyli pobiegłam szybko do pokoju Natalie i obudziłam ją i pokazałam jej zdjęcie . A ona na to :
- Jak on mógł . Zaczęłam pocieszać przyjaciółke zaraz do pokoju wpadł Christian i pocieszał razem ze mną Natalie. Po 2 godzinach wyszliśmy z jej pokoju bo zobaczyłam że do pokoju Zmierza Justin zostawiliśmy ich samych .
- Co się stało że płaczesz kochanie spytał Justin
- Domyśl się . Trzeba było się zastanowić przed tym jak zacząłeś całować Jasmie ty zboczeńcu pewnie tak z każdą robisz a myślałam że tylko mnie kochasz myliłam się co do ciebie .
- Ale o co ci chodzi powiedział Justin
- Oto . Natalie pokazała Justinowi zdjęcie odemnie z telefonu jak się całuje z tą Debilką .
- Yy ? Ale to było dawno odpowiedział Justin .
- Taa yhym to było dzisiaj w naszej kuchni wiem o tym ! Spierdalaj !
- Nara ! \
Natalie zaczęła płakać przybiegłam do niej i znowu pocieszałam . Obiecałam jej że pogadam z Justinem więc zeszłam na dół i powiedziałam :
- Justin mogę cię prosić na chwile
- Ehe .
- Dlaczego zdradzasz Natalie z tą idiotką ?!?!
- No bo bo ja nie chciałem spuścił głowę .
- Justin ! to mi tego nie mów tylko Natalie ! powiedziałam
- No dobra ale jak ona nie chce ze mną gadać !
- Mam pomysł. Dzisiaj pójdę z nią na plaże i ty będziesz tam wcześniej ale gdzieś się schowasz ja założe jej chuste na oczy i wtedy ty ją pocałujesz ona zdejmie i ją przeprosisz jasne ?
- Spoko . odpowiedział i odszedł . Ja pobiegłam na górę do przyjaciółki i zapytałam pukając Moge wejść ?
- Tak.
- Natalie może wybrałybyśmy się na plaże wieczorem same porozmawiały co ?
- No pewnie może mi ta rozmowa pomoże otarłam łzy przyjaciółki napływające jej z oczu przytuliłam ją i wyszłam . Powoli będe się przygotowywać poszłam do łazienki wzięłam prysznic wyszłam z łazienki zawinięta w ręczniku wzięłam ubrania i poczłapałam do łazienki . Zrobiłam lekki makijaż pokręciłam włosy lokówką i gotowe . Wyszłam z łazienki poszłam do przyjaciółki i spytałam .
- I co gotowa ?
- Nie do końca za 15 minut przyjdź po mnie . Ok?
- Ok . i wyszłam
Zbiegłam szybko na dół i powiedziałam żeby JB już szedł na plaże szybko wybiegł z domu i poszedł na plażę. Usiadłam na kanapie i oglądam 4 Fun tv . Leciało chyba z 4 albo 5 piosenek i moja przyjaciółka zeszła na dół i oznajmiła że możemy iść . Więc ruszyłyśmy za 15 minut dotarłyśmy na plaże usiadłyśmy na piasku i rozmawiałyśmy i pocieszałam ją gdy nagle związałam chustką oczy Natalie i powiedziałam żeby nie ściągała jej dopóki jej nie powiem przyjaciółka kiwnęła głową a ja poszła szybko po JB . JB podszedł do Natalie i złapał ją za ręce wtedy powiedziałam już możesz ściągnąć chuste Natalie szybko ściągnęła chuste i ujrzała JB i spytała go .
- Czego chcesz łamaczu serc .
- Natalie wiem że cię to boli przepraszam :( Odrzekł JB
- Myślisz że wystarczy tylko jedno słowo i wszystko w porządku ?
- Nie ale ja nie chciałem tego przepraszam że do tego doszło ja naprawde bym chciał siebie zabić za to obiecuje nigdy ci tego nie zrobić a jak zrobię to już nigdy się do mnie nie odezwiesz .
- Hyymm .
- Może tak uda mi się ciebie przekonać . Justin wziął Natalie za podbródek przyciągnął do siebie i całował ją namiętnie nagle Natalie oderwała się od Justina i powiedziała :
- Wybaczam ci i przytuliła się do niego ze łzami w oczach .
- Dziękuje ♥
- Obiecujesz że już nigdy mnie nie zranisz zapytała Natalie .
- Obiecuje aż do końca śmierci powiedział Justin . Ruszyliśmy do domu i opowiedzieliśmy wszystko Christianowi on się cieszył razem ze mną . Była dopiero 23 ? Wow poszłam na górę wzięłam laptopa i razem z CHristianem pisaliśmy do siebie z dwóch laptopów . O 1:00. Uzaliśmy że pójdziemy spać . Przykryłam się kołdrą Christian przyciągnął mnie do siebie i pocałował . i potem jeszcze raz pocałował tym razemw czoło i powiedział :
-Dobranoc najważniejsza osobo w moim życiu < 3< 3
- Awww.♥ Ty też jesteś moją najważniejszą osobą w życiu dobranoc Christian :*
- Dobrano Ola :*
Wtuliłam się w Christian i usnęłam .
Oczywiście rozdział By Nat <3 Kocham ją ! Do następnego < 3
***
Opowiadanie.10 Urodziny Natalie na Bahamach
Obudziłam się rano u mojego boku leżał słodki Christian . Wzięłam telefon do ręki i patrze a tam godzina 10.00. to nic dziwnego że Christian pomyślałam że zejdę na dół zrobić sobie śniadanko tylko po cichu żeby nikogo nie obudzić . Schodzę na dół a tam Justin z Natalie już w kuchni pochłaniają śniadanie .Zapytałam :
- A co wy kurwa jeszcze nie śpicie ?
- Nie . odpowiedzieli równocześnie .
- Aha . Jak zwykle ja się budziłam ostatnia a teraz Christian odziedziczył to po mnie zaśmiałam się do siebie .- Haha nom zaczęli śmiać Justin i Natalie.
- Co chcesz do jedzenia spytał Justin .
- Hymm mam ochotę na jajecznicę odpowiedziałam .
- Ok.To my z Natalie zrobimy a ty idź się ubierz .ZA 15 minut będzie gotowa odpowiedział chłopak mojej przyjaciółki .
Poszłąm na górę wzięłam ubrania i chciałam iść do łazienki ale najpierw cmoknęłam Christiana w policzek a on przyciągnął mnie do siebie .
- A co ty już nie śpisz zapytałam chichocząc.
- Nie obudziłem się z 10 minut temu powiedział .
- Aha dobra ja muszę iść się ubrać . A i zejdź za jakieś 10 minut na śniadanie Ok?
- Ok skarbie < 3
Weszłam do łazienki ubrałam się w moją letnią przewiewną sukienkę w kwiaty uczęsałam włosy w kitkę zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Poszłam po Christiana żebyśmy zeszli na śniadanie .Christian wziął mnie za rękę i ruszyliśmy na dół do kuchni na śniadanie jajecznica była gotowa . Z Christianem wchłoneliśmy ją w 1 minute napiliśmy się herbaty i poszliśmy na górę . Pomyślałam że dawno nie byłam na laptopie więc położyłam się na łóżku i położyłam laptopa na kolana . Weszłam na Twitter i zobaczyłam że na twitterze siedzi moja przyjaciółka Natalie . Dobra wiem że mieszka z 4 pokoje odemnie ale i tak do niej napisze :
- Heej < 3
- Heej <3
- Jaki masz plan na dzisiejszy dzień spytałam przyjaciółkę .
- Hyym nie wiem a ty masz jakiś ?
- No jasne że mam . Możemy o 19 pójść na plaże podobno piękna plaża i oczywiście zachód słońca taki romantyczny .
- Ok ale idziemy z chłopakami ?
- No pewnie .
- Ok ja muszę już schodzić z twittera . napisała mi Natalie .
-No Ok to Papa < 3 I♥U !
- Papa Oluś < 3 I love you too .
Po Tej rozmowie powiedziałam Christianowi czy by nie mogli już iść na plaże wszystkiego przygotować bo zostały 4 godziny do 19 .
Ja nie mogłam iść z nimi musiałam pilnować Natalie czy by jej nie wpadło iść na plaże bo wtedy by zobaczyła co się szykuje .
Pomyślałam że jak już poszli chłopacy zapukałam do Natalie pokoju i spytałam Mogę wejść ?
- No jasne odpowiedziała .
weszłam i spytałam : - Może dzisiaj przez cały dzień będziemy opalać się i pływać w basenie i odpowczywać w jacuzzi ?
- Ok. to za 20 minut nad basenem ?
- Ok to ja idę się przebrać .
- Ok.
Weszłam do pokoju poszłam po mój stroj dwu częściowy ubrałam go poszłam do łazienki zmyć makijaż bo pomyślałam że jak będe się kąpać w basenie to mi się rozmaże po 20 minutach byłam gotowa wzięłam tylko ręcznik , Mp 4 i Balsam do opalania . No i wyszłam poszłam nad basen i moja Przyjaciółka już się opalała pomyślałam że też ułoże się na leżak i usnęłam poprostu . Obudziłam mnie Natalie i powiedziała że jest 17:30 zerwałam się szybko z leżaka i pociągnełam ją na górę Powiedziałam jej tylko że ma się jakoś ładnie ubrać .
Weszłam do swojego pokoju ubrałam fioletową sukienkę z cekinami na nogi buty na lekkim opcasie .
Poszłam do łazienki zrobiłam lekki makijaż podkręciłam włosy lokówką i gotowe . Wzięłam tylko moją torbę w zielone błyszczące ciekiny . Weszłam do pokoju przyjaciółki a ona była ubrana WOW! Była ubrana w zieloną sukienkę do kolan z dekoldem i była pięknie umalowana a włosy miała podkręcona jak ja .Powiedziałam jej tylko
- WOW ! Pięknie wygladzasz przyjaciółko .
- Ty też wyglądasz WOW Bosko przyjaciółko śmiałyśmy się przez chwile i wyruszyliśmy na plażę zobaczyłam na wyświetlacz komórki była za 18.45 No akurat dojdziemy w 15 minut pomyślałam .
Byłysmy juz na plaży Natalie spytała a gdzie chłopacy ?
- Tu jesteśmy wyskoczyli krzycząc wszystkiego najlepszego . '
- Sto lat Natalie powiedziałam
- Dziekuje kochani jesteście spojrzała na telefon 6 sierpnia ? Nawet nie wiedziałam że już są moje urodziny !
- Pierwszy podszedł Justin wręczył jej piękny i drogi pierścionek . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie w usta a ja zrobiłam im zdjęcie . Potem podeszłam ja wręczyłam Natalie naszyjnik z jedną połówką serca a druga była dla mnie na znak Naszej Przyjaźni . Cmoknęłam Natalie wpoliczek i powiedziałam wszytskiego naj . I ostanio podszedł Christian który wręczył Natalie śliczną sukienkę i buty . Natalie podziękowała Christianowi i uścisnęła go a ja zrobiłam zdjecie . a JB powiedział :
- Christian masz ją leciutko przytulać bo będe zazdrosny !
- JUSTIN NIE przesadzaj odrzekła Natalie przecież wiesz że jestem twoja . potem Christian podszedł do mnie i zaczął całować . Impra odbyła się dość długo piliśmy szampan tańczyliśmy i siedzieliśmy na molo i gadaliśmy potem patrze 23.00. Postanowiliśmy ruszyć do domu Natalie szła pierwsza z Justinem za ręke a ja Z CHristianem szliśmy za nimi też za rękę . Weszliśmy do domu Natalie wszystkich wycałowała i powiedziała że to jej najlepsze urodizny . Cieszyłam się że przyjaciółka cieszy się z urodzin . Poszłam z CHristianem na górę przebrałam się w piżame usnęłam w jego objęciach a on Powiedział :
- Dobranoc kochanie <3
- Dobranoc Kotku odrzekłam .
i usnęłam w jego objęciach a Natalie całowała się z Justinem i dziękowała za najwspanialsze urodziny w życiu powiedziała że chce być z Justinem do końca życia On cmoknął ją w policzek a ona wtuliła się w niego a on powiedział :
- Dobranoc solenizantko < 3
- Dobranoc mój ty książe < 3
Usnęliśmy wsyzscy szybko i z uśmiechami na twarzy . ROZDZIAŁ by Nat <3 bo to jej urodzinki :* Kocham cię Skarbie Natalie
- A co wy kurwa jeszcze nie śpicie ?
- Nie . odpowiedzieli równocześnie .
- Aha . Jak zwykle ja się budziłam ostatnia a teraz Christian odziedziczył to po mnie zaśmiałam się do siebie .- Haha nom zaczęli śmiać Justin i Natalie.
- Co chcesz do jedzenia spytał Justin .
- Hymm mam ochotę na jajecznicę odpowiedziałam .
- Ok.To my z Natalie zrobimy a ty idź się ubierz .ZA 15 minut będzie gotowa odpowiedział chłopak mojej przyjaciółki .
Poszłąm na górę wzięłam ubrania i chciałam iść do łazienki ale najpierw cmoknęłam Christiana w policzek a on przyciągnął mnie do siebie .
- A co ty już nie śpisz zapytałam chichocząc.
- Nie obudziłem się z 10 minut temu powiedział .
- Aha dobra ja muszę iść się ubrać . A i zejdź za jakieś 10 minut na śniadanie Ok?
- Ok skarbie < 3
Weszłam do łazienki ubrałam się w moją letnią przewiewną sukienkę w kwiaty uczęsałam włosy w kitkę zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Poszłam po Christiana żebyśmy zeszli na śniadanie .Christian wziął mnie za rękę i ruszyliśmy na dół do kuchni na śniadanie jajecznica była gotowa . Z Christianem wchłoneliśmy ją w 1 minute napiliśmy się herbaty i poszliśmy na górę . Pomyślałam że dawno nie byłam na laptopie więc położyłam się na łóżku i położyłam laptopa na kolana . Weszłam na Twitter i zobaczyłam że na twitterze siedzi moja przyjaciółka Natalie . Dobra wiem że mieszka z 4 pokoje odemnie ale i tak do niej napisze :
- Heej < 3
- Heej <3
- Jaki masz plan na dzisiejszy dzień spytałam przyjaciółkę .
- Hyym nie wiem a ty masz jakiś ?
- No jasne że mam . Możemy o 19 pójść na plaże podobno piękna plaża i oczywiście zachód słońca taki romantyczny .
- Ok ale idziemy z chłopakami ?
- No pewnie .
- Ok ja muszę już schodzić z twittera . napisała mi Natalie .
-No Ok to Papa < 3 I♥U !
- Papa Oluś < 3 I love you too .
Po Tej rozmowie powiedziałam Christianowi czy by nie mogli już iść na plaże wszystkiego przygotować bo zostały 4 godziny do 19 .
Ja nie mogłam iść z nimi musiałam pilnować Natalie czy by jej nie wpadło iść na plaże bo wtedy by zobaczyła co się szykuje .
Pomyślałam że jak już poszli chłopacy zapukałam do Natalie pokoju i spytałam Mogę wejść ?
- No jasne odpowiedziała .
weszłam i spytałam : - Może dzisiaj przez cały dzień będziemy opalać się i pływać w basenie i odpowczywać w jacuzzi ?
- Ok. to za 20 minut nad basenem ?
- Ok to ja idę się przebrać .
- Ok.
Weszłam do pokoju poszłam po mój stroj dwu częściowy ubrałam go poszłam do łazienki zmyć makijaż bo pomyślałam że jak będe się kąpać w basenie to mi się rozmaże po 20 minutach byłam gotowa wzięłam tylko ręcznik , Mp 4 i Balsam do opalania . No i wyszłam poszłam nad basen i moja Przyjaciółka już się opalała pomyślałam że też ułoże się na leżak i usnęłam poprostu . Obudziłam mnie Natalie i powiedziała że jest 17:30 zerwałam się szybko z leżaka i pociągnełam ją na górę Powiedziałam jej tylko że ma się jakoś ładnie ubrać .
Weszłam do swojego pokoju ubrałam fioletową sukienkę z cekinami na nogi buty na lekkim opcasie .
Poszłam do łazienki zrobiłam lekki makijaż podkręciłam włosy lokówką i gotowe . Wzięłam tylko moją torbę w zielone błyszczące ciekiny . Weszłam do pokoju przyjaciółki a ona była ubrana WOW! Była ubrana w zieloną sukienkę do kolan z dekoldem i była pięknie umalowana a włosy miała podkręcona jak ja .Powiedziałam jej tylko
- WOW ! Pięknie wygladzasz przyjaciółko .
- Ty też wyglądasz WOW Bosko przyjaciółko śmiałyśmy się przez chwile i wyruszyliśmy na plażę zobaczyłam na wyświetlacz komórki była za 18.45 No akurat dojdziemy w 15 minut pomyślałam .
Byłysmy juz na plaży Natalie spytała a gdzie chłopacy ?
- Tu jesteśmy wyskoczyli krzycząc wszystkiego najlepszego . '
- Sto lat Natalie powiedziałam
- Dziekuje kochani jesteście spojrzała na telefon 6 sierpnia ? Nawet nie wiedziałam że już są moje urodziny !
- Pierwszy podszedł Justin wręczył jej piękny i drogi pierścionek . Natalie i Justin pocałowali się namiętnie w usta a ja zrobiłam im zdjęcie . Potem podeszłam ja wręczyłam Natalie naszyjnik z jedną połówką serca a druga była dla mnie na znak Naszej Przyjaźni . Cmoknęłam Natalie wpoliczek i powiedziałam wszytskiego naj . I ostanio podszedł Christian który wręczył Natalie śliczną sukienkę i buty . Natalie podziękowała Christianowi i uścisnęła go a ja zrobiłam zdjecie . a JB powiedział :
- Christian masz ją leciutko przytulać bo będe zazdrosny !
- JUSTIN NIE przesadzaj odrzekła Natalie przecież wiesz że jestem twoja . potem Christian podszedł do mnie i zaczął całować . Impra odbyła się dość długo piliśmy szampan tańczyliśmy i siedzieliśmy na molo i gadaliśmy potem patrze 23.00. Postanowiliśmy ruszyć do domu Natalie szła pierwsza z Justinem za ręke a ja Z CHristianem szliśmy za nimi też za rękę . Weszliśmy do domu Natalie wszystkich wycałowała i powiedziała że to jej najlepsze urodizny . Cieszyłam się że przyjaciółka cieszy się z urodzin . Poszłam z CHristianem na górę przebrałam się w piżame usnęłam w jego objęciach a on Powiedział :
- Dobranoc kochanie <3
- Dobranoc Kotku odrzekłam .
i usnęłam w jego objęciach a Natalie całowała się z Justinem i dziękowała za najwspanialsze urodziny w życiu powiedziała że chce być z Justinem do końca życia On cmoknął ją w policzek a ona wtuliła się w niego a on powiedział :
- Dobranoc solenizantko < 3
- Dobranoc mój ty książe < 3
Usnęliśmy wsyzscy szybko i z uśmiechami na twarzy . ROZDZIAŁ by Nat <3 bo to jej urodzinki :* Kocham cię Skarbie Natalie
sobota, 29 stycznia 2011
Opowiadanie.9 Wakacje
Gdy się obudziłam u mojego boku leżał Christian <333 Ale on słodki jest i wogóle tak słodki śpi on jest Hot <3 Hah .Patrze na zegarek a tam 8.00. Dopiero ? Idę spać a co tam. Po kilku godzinach obudziłam się i zobaczyłam że Christian już nie śpi i widzę że chodzi z jednego końca pokoju do drugiego. Nagle spytałam :
- Co ty tak chodzisz z jednej do drugiej strony pokoju spytałam .
- A no bo muszę ci coś powiedzieć ...
- Taak ?
- No bo ja, ty , Justin i Natalie jedziemy dzisiaj na Bahamy .
- Że co Kur**? Ale ja kasy coraz mniej mam dopiero czekam aż rodzice przyjadą .
- To ja zapłace za ciebie .
- Ok ale jak moi rodzice przyjadą oddam ci te pieniądze .
- Nie nie oddawaj po co? ja zapłacę proszę <zrobił minę kota ze shreka>
- No dobra. Odpowiedziałam
- Yeaahh ! Jak się cieszę dziekuje odpowiedzial Christian
- Proszę cmoknęłam go lekko w polika i powiedziałam pomożesz mi się spakować ?
- No pewnie ruszajmy .
- Po 3 godzinach byłam spakowana. Poszłam do salonu i usiadłam na kanapie włączyłam Vive a na vivie leciała piosneka Rihanna What's my name gdy się skończyła Natalie dosiadłą się do mnie i spytała :
- I jak gotowa na Bahamy ?
- No pewnie a o której mamy samolot ?
- O 16 . Idź się już szykować .
- Ok pa .
-Pa.
Poszłam na górę wziąść szybki prysznic podkręciłam włosy moją lokówką i zrobiłam lekki makijaż i gotowe ! .Byłma już gotowa zeszłam na dół i spostrezgłam już moich przyjaciół zawsze na mnie czekali . Ruszyliśmy w drogę włożyliśmy bagażę do taksówki . Kiedy jechaliśmy taksówką słucham na MP 4 kilkanaście piosenke Justina aż w końcu dojechaliśmy . Poczekaliśmy z 5 minut i nasz samolot właśnie podlatiwał . Więc wzięliśmy bagaże w dłonie i ruszyliśmy do samolotu. Zajeliśmy miejsca i oczywiście ja i Natalie usnęłyśmy . Obudzili nas chłopacy i powiedzieli że do lądowania jeszcze zostało 5 minut . Poczekałyśmy wytrwale 5 minut wzięłyśmy bagaże i ruszyliśmy do nowego domu . Dom mieliśmy dla naszej czwórki to była willa z basenem i jaccuzzji były 3 łazienki kuchnia itp. Mój pokój był podobny do tamtego . Rozpakowanie zajęło nam sporo czasu gdy się rozpakowaliśmy wszyscy byli padnieci i zmęczeni że poszliśmy spać Na dobranoc Christian cmoknął mnie w usta a Justin cmoknął Natalie w usta !. Rozdział by Natt < 3
***
- Co ty tak chodzisz z jednej do drugiej strony pokoju spytałam .
- A no bo muszę ci coś powiedzieć ...
- Taak ?
- No bo ja, ty , Justin i Natalie jedziemy dzisiaj na Bahamy .
- Że co Kur**? Ale ja kasy coraz mniej mam dopiero czekam aż rodzice przyjadą .
- To ja zapłace za ciebie .
- Ok ale jak moi rodzice przyjadą oddam ci te pieniądze .
- Nie nie oddawaj po co? ja zapłacę proszę <zrobił minę kota ze shreka>
- No dobra. Odpowiedziałam
- Yeaahh ! Jak się cieszę dziekuje odpowiedzial Christian
- Proszę cmoknęłam go lekko w polika i powiedziałam pomożesz mi się spakować ?
- No pewnie ruszajmy .
- Po 3 godzinach byłam spakowana. Poszłam do salonu i usiadłam na kanapie włączyłam Vive a na vivie leciała piosneka Rihanna What's my name gdy się skończyła Natalie dosiadłą się do mnie i spytała :
- I jak gotowa na Bahamy ?
- No pewnie a o której mamy samolot ?
- O 16 . Idź się już szykować .
- Ok pa .
-Pa.
Poszłam na górę wziąść szybki prysznic podkręciłam włosy moją lokówką i zrobiłam lekki makijaż i gotowe ! .Byłma już gotowa zeszłam na dół i spostrezgłam już moich przyjaciół zawsze na mnie czekali . Ruszyliśmy w drogę włożyliśmy bagażę do taksówki . Kiedy jechaliśmy taksówką słucham na MP 4 kilkanaście piosenke Justina aż w końcu dojechaliśmy . Poczekaliśmy z 5 minut i nasz samolot właśnie podlatiwał . Więc wzięliśmy bagaże w dłonie i ruszyliśmy do samolotu. Zajeliśmy miejsca i oczywiście ja i Natalie usnęłyśmy . Obudzili nas chłopacy i powiedzieli że do lądowania jeszcze zostało 5 minut . Poczekałyśmy wytrwale 5 minut wzięłyśmy bagaże i ruszyliśmy do nowego domu . Dom mieliśmy dla naszej czwórki to była willa z basenem i jaccuzzji były 3 łazienki kuchnia itp. Mój pokój był podobny do tamtego . Rozpakowanie zajęło nam sporo czasu gdy się rozpakowaliśmy wszyscy byli padnieci i zmęczeni że poszliśmy spać Na dobranoc Christian cmoknął mnie w usta a Justin cmoknął Natalie w usta !. Rozdział by Natt < 3
***
Opowiadanie . 8 Zakupy
Ale wczoraj było Zajebiscie mam nową zajebistą przyjaciółkę i cudownego chłopaka no i jeszcze jednego przyjaciela Justina . O maj gat spojrzałam na wyświetlacz telefonu już 13.29? ale mi się pospało no trudno zaraz mam zamiar zadzwonić do przyjaciółki i zaproponować jej wypad na zakupy . Ale najpierw zejdę na śniadanko
. Zbiegłam szybko po schodach i zrobiłam sobie kanapki z Nutellą i Cappucino wchłonelam to szybko jak zwykle poszłam do góry ubrałam się i ogarnęłam się zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Teraz tylko zadzwonie do przyjaciółki .
- Hej Natalie mam do ciebie pytanie .
- Hej Oluś nom jakie masz pytanie słucham .
- Może wybrałybyśmy się na zakupy za 15 minut jak masz czas .
- Ok wpadne po ciebie zaraz i oczywiście że mam czas dla najlepszej przyjaciółki < 33
- Ok Pa Skarbie <3 Powiedziałam
- Pa Słoneczko < 3 PO chwili Natalie zadzwoniła do dzrzwi otworzyłam jej i powiedziałam żeby weszła do salonu i poczekała na mnie . Poczłapałam szybko na góre do mojego pokoju wziełam swoją niebieska bluzę zapiełam się i zeszłam na dół do torebki spakowałam jak zwykle : Mp 4 , telefon , lusterko , pieniądze i błyszczyk . I wyszłyśmy chodziłyśmy po 50 sklepach . Natalie wszędzie mnie ciągneła w końcu miałam dość ! Zaproponowałam żebyśmy już wracały przyjaciółka tylko kiwnęła głową i wyszłyśmy . Po drodze spotkałyśmy Christiana i Justina jak zawzięcie o czymś gadali więc podeszłyśmy i spytałaśmy o czym rozmawiają powiedzieli że tylko mi powiedzą więc poszłam i zaczęli mówić .
- Za tydzień są urodziny Natalie oznajmił Justin .
- O ja pierdole i co zrobimy ?
- Jeszcze nie wiemy właśnie coś kombinujemy .
- Możemy zrobić tą imprezkę u mnie bo moi starzy wyjechali do końca wakacji Do Egiptu więc Chata wolna .
Oni powiedzieli że świetnie musiłam już odejść bo nie moge zostawić przyjaciółki . Natali oczywiście wypytawała a co oni od ciebie chcieli ? a po kim mówili ? a o co chodzi ? Itp itp. Powiedziałam że ich wogóel nie sluchalam i nie wiem co gadali przyjaciółka mi uwiezryłą i dała mi spokój .Po chwili ruszyłam do swojego domu a Przyjaciółka do swojego . Zadzowniłam do Christiana :
- Hej christian moge cie o coś prosić ?
- No pewnie o co chodzi ?
- Chcem dzisiaj zrobić noc filmową z Tobą , Justinem i Natalie zgadzasz się mi pomóc?
- No penwie to o której ?
- Przyjdź o 21 .30 bo film się zacznie o 22 tylko ich sie spytaj czy chcą przyjść .
-Ok .
- A i kup 8 popcornów 3 duże cole 4 tigery 2 paczki dużych chipsów a i żelki bo my z Natalie bez nbich nie wytrzymamy Dziękuję .
-Ok Nie ma za co Papa < 3
- Papa :*
Cały ten wieczór siedziałam w domu przy kompie i przed telewizorem i tak cały czas nagle słysze dzwonek dzowni do dzrzwi patrze a tu Christian . JUż przyszedł mi pomóc ! cały był obładowany colami popcornami żelkami i chipsami itp. wszytko zaniósł do kuchni i zaczelismy rozpakowywać wszytsko i nasypywać do misek i lać picie do szklanek . Nagle Christian zapytał:
- Ola Minął już tydzień pamietasz moja propozycję ?
- Nom pamietam zastanawiałam się nad tym i jestem na tak :D
- Christian się wyszczerzył i zaczął namiętnie całować po szyji a potem wpił się w moje usta gdy nagle przeszkodzili na Justin i Natalie wpadli do domu i zobaczyl mne i Christiania Jb powiedział :
- Niby się przyjaźnicie Hah i t ma być przyjaźń .
My z Christianem powiedzieliśmy My nie jesteśmy juz Przyjaciółmi jesteśmy parą .. Justin i Natalie zrobili to swoje Awww. i wtedy zaczeło się znowu horror ! Ja siedziełam na kolanach u Christiana a Natalie u JB . Gdy byłomi zimno i Christian mnie przytulał czułam jak biło od niego ciepło więc wtuliłam się zauważyłam ze Natalie też czuje ciepło ale od Justina . Gdy film się skończył zaproponował Justinowi i Natalie żeby u mnie spali zgodzili się oni spali na dole w salonie a my na górze w moim pokoju . Przebrałam się w piżdżame i położyłam się do łóżka z Christianem ten zaczął mnie całować aż po chwil zachciało mi sie pić zeszłam na dół . A tam Justin siedział na Natalie i całował ją po szyji . J atylko powiedziałam Uuu a Jb NO co ? A ja nic nic .
Napiłam się i poszłam na górę do Christiana i znowu zaczęliśmy sie całować potem tylko pocałował mnie w policzek i powiedział Miłych snów Księżniczkoo <3<3 Dobranoc Księciu <33 odpowiedziałam objął mnie w pasie i zasnęłam . No i jest kolejny rozdział dla Natt <3 bo bardzo chciała :* Kocham cię < 3 Moja ty
. Zbiegłam szybko po schodach i zrobiłam sobie kanapki z Nutellą i Cappucino wchłonelam to szybko jak zwykle poszłam do góry ubrałam się i ogarnęłam się zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Teraz tylko zadzwonie do przyjaciółki .
- Hej Natalie mam do ciebie pytanie .
- Hej Oluś nom jakie masz pytanie słucham .
- Może wybrałybyśmy się na zakupy za 15 minut jak masz czas .
- Ok wpadne po ciebie zaraz i oczywiście że mam czas dla najlepszej przyjaciółki < 33
- Ok Pa Skarbie <3 Powiedziałam
- Pa Słoneczko < 3 PO chwili Natalie zadzwoniła do dzrzwi otworzyłam jej i powiedziałam żeby weszła do salonu i poczekała na mnie . Poczłapałam szybko na góre do mojego pokoju wziełam swoją niebieska bluzę zapiełam się i zeszłam na dół do torebki spakowałam jak zwykle : Mp 4 , telefon , lusterko , pieniądze i błyszczyk . I wyszłyśmy chodziłyśmy po 50 sklepach . Natalie wszędzie mnie ciągneła w końcu miałam dość ! Zaproponowałam żebyśmy już wracały przyjaciółka tylko kiwnęła głową i wyszłyśmy . Po drodze spotkałyśmy Christiana i Justina jak zawzięcie o czymś gadali więc podeszłyśmy i spytałaśmy o czym rozmawiają powiedzieli że tylko mi powiedzą więc poszłam i zaczęli mówić .
- Za tydzień są urodziny Natalie oznajmił Justin .
- O ja pierdole i co zrobimy ?
- Jeszcze nie wiemy właśnie coś kombinujemy .
- Możemy zrobić tą imprezkę u mnie bo moi starzy wyjechali do końca wakacji Do Egiptu więc Chata wolna .
Oni powiedzieli że świetnie musiłam już odejść bo nie moge zostawić przyjaciółki . Natali oczywiście wypytawała a co oni od ciebie chcieli ? a po kim mówili ? a o co chodzi ? Itp itp. Powiedziałam że ich wogóel nie sluchalam i nie wiem co gadali przyjaciółka mi uwiezryłą i dała mi spokój .Po chwili ruszyłam do swojego domu a Przyjaciółka do swojego . Zadzowniłam do Christiana :
- Hej christian moge cie o coś prosić ?
- No pewnie o co chodzi ?
- Chcem dzisiaj zrobić noc filmową z Tobą , Justinem i Natalie zgadzasz się mi pomóc?
- No penwie to o której ?
- Przyjdź o 21 .30 bo film się zacznie o 22 tylko ich sie spytaj czy chcą przyjść .
-Ok .
- A i kup 8 popcornów 3 duże cole 4 tigery 2 paczki dużych chipsów a i żelki bo my z Natalie bez nbich nie wytrzymamy Dziękuję .
-Ok Nie ma za co Papa < 3
- Papa :*
Cały ten wieczór siedziałam w domu przy kompie i przed telewizorem i tak cały czas nagle słysze dzwonek dzowni do dzrzwi patrze a tu Christian . JUż przyszedł mi pomóc ! cały był obładowany colami popcornami żelkami i chipsami itp. wszytko zaniósł do kuchni i zaczelismy rozpakowywać wszytsko i nasypywać do misek i lać picie do szklanek . Nagle Christian zapytał:
- Ola Minął już tydzień pamietasz moja propozycję ?
- Nom pamietam zastanawiałam się nad tym i jestem na tak :D
- Christian się wyszczerzył i zaczął namiętnie całować po szyji a potem wpił się w moje usta gdy nagle przeszkodzili na Justin i Natalie wpadli do domu i zobaczyl mne i Christiania Jb powiedział :
- Niby się przyjaźnicie Hah i t ma być przyjaźń .
My z Christianem powiedzieliśmy My nie jesteśmy juz Przyjaciółmi jesteśmy parą .. Justin i Natalie zrobili to swoje Awww. i wtedy zaczeło się znowu horror ! Ja siedziełam na kolanach u Christiana a Natalie u JB . Gdy byłomi zimno i Christian mnie przytulał czułam jak biło od niego ciepło więc wtuliłam się zauważyłam ze Natalie też czuje ciepło ale od Justina . Gdy film się skończył zaproponował Justinowi i Natalie żeby u mnie spali zgodzili się oni spali na dole w salonie a my na górze w moim pokoju . Przebrałam się w piżdżame i położyłam się do łóżka z Christianem ten zaczął mnie całować aż po chwil zachciało mi sie pić zeszłam na dół . A tam Justin siedział na Natalie i całował ją po szyji . J atylko powiedziałam Uuu a Jb NO co ? A ja nic nic .
Napiłam się i poszłam na górę do Christiana i znowu zaczęliśmy sie całować potem tylko pocałował mnie w policzek i powiedział Miłych snów Księżniczkoo <3<3 Dobranoc Księciu <33 odpowiedziałam objął mnie w pasie i zasnęłam . No i jest kolejny rozdział dla Natt <3 bo bardzo chciała :* Kocham cię < 3 Moja ty
Opowiadanie .7 Mam nową przyjaciólke !
Byłam strasznie zmęczona po tej nocy pisanai z Christianem ! :) Obudziłam się rano a właściwe obudził mnie dźwięk mojego dzwonka telefonu Odebrałam .
- Halo ? spytalam zaspana
- No hej Ola to ja Christian Obudziłem cię ?
- Nie no spoko .a właściwe dzwonisz ponieważ?
- Mam taką znajomą Natalie sie nazywa chciałem żebyście się poznały to jak ?
- No ok a o której gdzieś tak ?
- No bo jest 12 to gdzieś tak o 13 ci pasuje ?
- No spoko to przyjdź z nią po mnie .
- Ok to pa .
- Pa.
Zeszłam na dół zrobiłam sobie jajecznicę i pochłonełam ją dosłownie w kilka sekund i poszłam na górę wykąpać się po kąpieli związał włosy w warkocz zrobiłam lekki makijaż . Zeszłam na dół pooglądać Tv . Szczerze mówiąc dawno już nie oglądałam tv . Właczylam na 4 fun tv ! A tam JB ! Szczerze nie kocham go ale bardzo lubie ale nie przebije Christiana! Oczywiście leciało ,,Pray'' skończyła sie piosenka wyłączyłam TV i poszłam do kuchni się napić . Po chwili słysze dzwonek do dzrzwi a tam Christian stoi z Taką laską chyba Natalie o mój boże jaka ona ładna gadałam sobie sama ze sobą w myślach . Natalie wystawiła dłoń i powiedziała .
- No hej laska co tam ?
- Hej a nic a tam .
- Spoko to gdzie idziemy zapytała Natalie .
- Może pójdziemy do Restauracji zaproponował Christian .
- Obie równocześnie powiedziałyśmy Ok.
Szłam koło Christiania gdy nagle Natalie weszła mi w droge i odepchnęła mnie i wzięła Christiana pod rękę . Pomyślałam że podoba jej się Christian . Aaa czyli ten Beadles mnie okłamał że mu się podobam i wogóle no wiedziałam że tak będzie ! Wtedy powiedziałam do Christiana i Natalie :
- Sory muszę iść bo coś mi się przypmniało powiedziałam
Wtedy odbiegłam od nich ze łzami w oczach z myślą jak on mógł ? Czułam że ktoś łapie mnie za rękę nie chciałam się odwracać ponieważ wiedziałam że to Jest Christian ten Kłamca ! ale i tak się odwróciłam i spytałam :
- Czego chcesz ?
- Co się stało Ola ? czemu placzesz ?
- Bo temu nie powinnienś iść do swojej Natalie ?
- ona nie jest moja !
zaraz Przybiegłą do nas Natalie i mówi jestem twoja i wtedy już bez wahania odbiegłam do domu szybko wbiegłam na górę i oklapłam na łóżko wylałam z milion łez i pobrudziłam przy okazji poduszkę moim tuszem do rzęs . Po chwili zobaczyłam jak wpada do moejgo pokoju Christian i Natalie . Natalie oznajmiła :
- Przepraszam :( nie wiedziałam że Christian ci się podoba podeszła do mnie i mnie przytuliła
Później Christian podszedł do mnie i objął mnie i obiecał że to się już nigdy nie zdarzy . Nagle do pokoju wpadł Justin Bieber ? Że co ? co on robi u mnie na chacie ? Wtedu Jb powiedział :
- Siema Christian twoja mama powiedziała gdzie jesteś to przyszłem się przywitać i wtedy podszedł do Natalie i spytał :
- A ty jesteś ?
- Natalie .
- Piękne imię odpowiedział wpatrując się w ocz Natalie . Natalie odpłynęła w oczah JB . Wtedy z Christianem zaczęliśmy się śmiać xD nie wiem z czego . Później chłopacy nas zostawili i spytałąm się Natalie :
- Natalie może sie zaprzyjaźnimy ?
- No pewnie może się lepiej poznamy ?
- Ok podasz mi swój numer telefonu ?
- Ok . Wymieniłyśmy się numerami i zeszłyśmy na dół do chłopaków i planowaliśmy wypad do kina o 18.30 na horror pod tytułem Piła . aż mi ciarki pzechodziły ale cóż . Nie wiem jak ale jakoś zminął mi ten dzień byłyśmy z Natalie troche u mnie troche u niej . Nadszedł wieczór ubrałam się w niebieską sukienkę . Do mojego domu wparowali Justin , Christian i Natalie . Wyszliśmy do kina . No i się zaczęło najgorze horror ! Christian zobaczył że sie boję i przytulił mnie do siebie a Justin przytulił Natalie . No i się skończyło . zapalili światła i wyszliśmy po wyjściu z kina planowaliśmy wspólny spacer we czwórkę na plaże
. Poszliśmy na molo ja usiadłam z Christianem a Natalie z JB . Ja pzytulałam sie do Christiana a na Natlie do Jb i pożyczyli nawet nam swoje bluzy i sie całowaliśmy namiętnie heh . I odtąd mam nową przyjaciółkę powierzam jej wszytskie sekrety ona mi także ufamy sobie i się szanujemy kochamy sie jak siostry ale To nie znaczy że karolina nie jets moją przyjaciółką . Opowiadanie z dedykiem dla Natt < 3
- Halo ? spytalam zaspana
- No hej Ola to ja Christian Obudziłem cię ?
- Nie no spoko .a właściwe dzwonisz ponieważ?
- Mam taką znajomą Natalie sie nazywa chciałem żebyście się poznały to jak ?
- No ok a o której gdzieś tak ?
- No bo jest 12 to gdzieś tak o 13 ci pasuje ?
- No spoko to przyjdź z nią po mnie .
- Ok to pa .
- Pa.
Zeszłam na dół zrobiłam sobie jajecznicę i pochłonełam ją dosłownie w kilka sekund i poszłam na górę wykąpać się po kąpieli związał włosy w warkocz zrobiłam lekki makijaż . Zeszłam na dół pooglądać Tv . Szczerze mówiąc dawno już nie oglądałam tv . Właczylam na 4 fun tv ! A tam JB ! Szczerze nie kocham go ale bardzo lubie ale nie przebije Christiana! Oczywiście leciało ,,Pray'' skończyła sie piosenka wyłączyłam TV i poszłam do kuchni się napić . Po chwili słysze dzwonek do dzrzwi a tam Christian stoi z Taką laską chyba Natalie o mój boże jaka ona ładna gadałam sobie sama ze sobą w myślach . Natalie wystawiła dłoń i powiedziała .
- No hej laska co tam ?
- Hej a nic a tam .
- Spoko to gdzie idziemy zapytała Natalie .
- Może pójdziemy do Restauracji zaproponował Christian .
- Obie równocześnie powiedziałyśmy Ok.
Szłam koło Christiania gdy nagle Natalie weszła mi w droge i odepchnęła mnie i wzięła Christiana pod rękę . Pomyślałam że podoba jej się Christian . Aaa czyli ten Beadles mnie okłamał że mu się podobam i wogóle no wiedziałam że tak będzie ! Wtedy powiedziałam do Christiana i Natalie :
- Sory muszę iść bo coś mi się przypmniało powiedziałam
Wtedy odbiegłam od nich ze łzami w oczach z myślą jak on mógł ? Czułam że ktoś łapie mnie za rękę nie chciałam się odwracać ponieważ wiedziałam że to Jest Christian ten Kłamca ! ale i tak się odwróciłam i spytałam :
- Czego chcesz ?
- Co się stało Ola ? czemu placzesz ?
- Bo temu nie powinnienś iść do swojej Natalie ?
- ona nie jest moja !
zaraz Przybiegłą do nas Natalie i mówi jestem twoja i wtedy już bez wahania odbiegłam do domu szybko wbiegłam na górę i oklapłam na łóżko wylałam z milion łez i pobrudziłam przy okazji poduszkę moim tuszem do rzęs . Po chwili zobaczyłam jak wpada do moejgo pokoju Christian i Natalie . Natalie oznajmiła :
- Przepraszam :( nie wiedziałam że Christian ci się podoba podeszła do mnie i mnie przytuliła
Później Christian podszedł do mnie i objął mnie i obiecał że to się już nigdy nie zdarzy . Nagle do pokoju wpadł Justin Bieber ? Że co ? co on robi u mnie na chacie ? Wtedu Jb powiedział :
- Siema Christian twoja mama powiedziała gdzie jesteś to przyszłem się przywitać i wtedy podszedł do Natalie i spytał :
- A ty jesteś ?
- Natalie .
- Piękne imię odpowiedział wpatrując się w ocz Natalie . Natalie odpłynęła w oczah JB . Wtedy z Christianem zaczęliśmy się śmiać xD nie wiem z czego . Później chłopacy nas zostawili i spytałąm się Natalie :
- Natalie może sie zaprzyjaźnimy ?
- No pewnie może się lepiej poznamy ?
- Ok podasz mi swój numer telefonu ?
- Ok . Wymieniłyśmy się numerami i zeszłyśmy na dół do chłopaków i planowaliśmy wypad do kina o 18.30 na horror pod tytułem Piła . aż mi ciarki pzechodziły ale cóż . Nie wiem jak ale jakoś zminął mi ten dzień byłyśmy z Natalie troche u mnie troche u niej . Nadszedł wieczór ubrałam się w niebieską sukienkę . Do mojego domu wparowali Justin , Christian i Natalie . Wyszliśmy do kina . No i się zaczęło najgorze horror ! Christian zobaczył że sie boję i przytulił mnie do siebie a Justin przytulił Natalie . No i się skończyło . zapalili światła i wyszliśmy po wyjściu z kina planowaliśmy wspólny spacer we czwórkę na plaże
. Poszliśmy na molo ja usiadłam z Christianem a Natalie z JB . Ja pzytulałam sie do Christiana a na Natlie do Jb i pożyczyli nawet nam swoje bluzy i sie całowaliśmy namiętnie heh . I odtąd mam nową przyjaciółkę powierzam jej wszytskie sekrety ona mi także ufamy sobie i się szanujemy kochamy sie jak siostry ale To nie znaczy że karolina nie jets moją przyjaciółką . Opowiadanie z dedykiem dla Natt < 3
Opowiadanie .6 Spacer po mieście
Gdy skończyłam rozmawiać z Karoliną to nadal skakałam ze szczęścia ! Potem się uspokoiłam i pomyślałam ze zobacze która godzina bo nie chcem się spóźnić . Patrzę na mojej komórce dochodziła 17.00 . więc zdjęłam tamte ubrania co miałam po poludniu i nałożyłam też tunikę tylko że niebieską i w kratkę , założyłam buty na lekkim obcasie i czarne opcisłe rurki . Byłam juz ubrana wystarczyło tylko żeby się ogarnąć .Po chwili weszłam do łazienki spiełam włosy w kucyka zmyłam stary makijaż i zrobiłam nowy . Wyszłam z łazienki chciałam właśnie nacisnąć klamkę od mojego pokoju gdy nagle usłyszałam że dzwoni dzwonek do dzrzwi zbiegłam szybko na dół i ujrzałam w nich Christiana z różą ? Że jak ? Już tak szybko ? No trudno.. Christian powiedział .
- Hej Ola . To dla ciebie .
- Ohh dziekuje jesteś kochany powiedziałam włozyłam różę do wazonu i powiedziałam żeby Christian został w salonie . poszłam na góre po moją ulubioną fioletową bluzę założyłam ją na siebie i zeszłam na dół wyszłam z Christianem na miasto . Gdy szliśmy dłuszą chwilkę spytałam :
- Po co mi dałeś tą różę zapytałam
- No bo bo bo nie wiem jak to powiedzieć podobasz mi sie wiem że jestem głupi bo znam cię zaledwie 2 godziny . Ale poprostu chciałem zrobić wrażenie na tobie . Uśmiechnął się do mnie wystawiająć swój słodki aparacik .
- Awww. Ale słodki i kochany jesteś nie musiałeś ale serio ci się podobam spytałam .
- No pewnie . I wtedy spytał chcesz ze mną chodzić ?
- Yy CHristian wiem że sie we mnie zakochałeś jetsme twoją fanką i marzę o tym aby być z tobą ale należy się lepiej poznać co ty na to ?
- Masz rację uśmiechnąl się to może dam ci jeszcze tydzień na przemyślenie tej propozycji zapytał .
- No pewnie . A teraz może gdzieś pójdziemy przynajmniej kilka miejsc mi pokażesz jakiś ?
- No dobra to może pójdziemy do Restauracji potem na nasz ogromny rynek i do parku co ty na to ?
- No dobra . A to jest randka ?
- Mi pasuje a tobie?
- Mi też odpowiedziałam .
Ruszyliśmy do pobliskiej restauracji usiedliśmyprzy stoliku 23 i czekaliśmy aż kelner przyjdzie po zamówienie . Po chwili zjawił sie kelner i spytyał co podać ?
- Dla mnie poproszę Spaghetti . odpowiedziałam
- Dla mnie to samo poproszę .
Czekaliśmy ja na swoje spaghetti i Christian na swoje . Wtedy Christian zapytał
- Ola ja ci się podobam ? Wyjąkał.
- No oczywiście że tak podobasz mi się już od 10 miesięcy bo poznałam cię dzięki mojej przyjaciółce która lUBI jUSTINA i popatrzyłam sobie twoje filmiki na YT i tak cię poznałam :)
- Masz twittera?
- Tak mam a co ?
- A zaprosiłabyś mnie na Twitterze ?
- Już to zrobiłam 2 miesiące temu odpowiedziałam
- Aha to dzisiaj cię follnę Ok?
- OK . Akurat skończyliśmy rozmawiać z Christianem i kelner przyszedł z spagetti . Zaczęłam z Christianem wchłaniać je w ciągu 5 minut . Napiliśmy sie coli i wyszliśmy z reastauracji teraz mieliśmy iść na ich duży rynek . Szliśmy i szliśmy po 5 minutach Christian złapał mnie za rękę . Uśmiechnęłam się do siebie . I postanowiłam napisać esa do Karoliny a brzmiał on tak :
,, Christian właśnie oprowadza mnie po mieście i pytał się czy zechcem z nim chodzić a teraz złapał mnie za reke udany dzień !! Jak tam Dominik ? .
Na tym skończyłam mojego smsa i doszliśmy z Christianem do tego rynku . siedzieliśmy na ławce i spoglodaliśmy co chwile na fontanne albo na samych siebie aż w końcu wybuchliśmy śmiechem . Postanowiliśmy wyruszyć do parku . W parku dostałam smsa od Karoliny więc szybko go odczytałam a brzmiał on tak :
,, Oo ! co ten Christian się tak śpieszy ? Nie moja sprawa :) Życzę szczęscia A Dominik dobrze całowałam się z nim 2 razy doba muszę kończyć Papa słońce < 33 ;* tęsknię :(
Odpisałam jej tak :
Nom dziękuje tobie też szczęścia z Dominikiem papa kochanie < 333 :* ja też tęsknię:( Wtedy Christian spytał :
- Co robisz ?
- a pisałam smsa do mojej przyjaciółki chyba się nie obrazisz spytałam .
- Nie no coś ty może się już zbieramy spytał .
- Ok odpowiedziałam . Gdy byliśmy przy moim domie Christian cmoknął mnie delikatnie ale namietnie w usta . I wtedy powiedziałam do niego :
- Papa Christian :* jak coś to dzwoń
- Ok to papa odpowiedział :*
Weszłam do domu rodziców nadal nie było patrzę na zegarek 21 mam jeszcze dwie godziny bez rodziców !
Weszłam do mojego pokoju i usłyszałam że mój telefon dzwoni odebrałam i był to Christian
- Tak ?
- No hej Ola masz teraz czas żeby wejść na Twittera?
- Nom mam zaraz wejde odpowiedziałam
-Pa . < 3
- Pa :*
- Hej Ola . To dla ciebie .
- Ohh dziekuje jesteś kochany powiedziałam włozyłam różę do wazonu i powiedziałam żeby Christian został w salonie . poszłam na góre po moją ulubioną fioletową bluzę założyłam ją na siebie i zeszłam na dół wyszłam z Christianem na miasto . Gdy szliśmy dłuszą chwilkę spytałam :
- Po co mi dałeś tą różę zapytałam
- No bo bo bo nie wiem jak to powiedzieć podobasz mi sie wiem że jestem głupi bo znam cię zaledwie 2 godziny . Ale poprostu chciałem zrobić wrażenie na tobie . Uśmiechnął się do mnie wystawiająć swój słodki aparacik .
- Awww. Ale słodki i kochany jesteś nie musiałeś ale serio ci się podobam spytałam .
- No pewnie . I wtedy spytał chcesz ze mną chodzić ?
- Yy CHristian wiem że sie we mnie zakochałeś jetsme twoją fanką i marzę o tym aby być z tobą ale należy się lepiej poznać co ty na to ?
- Masz rację uśmiechnąl się to może dam ci jeszcze tydzień na przemyślenie tej propozycji zapytał .
- No pewnie . A teraz może gdzieś pójdziemy przynajmniej kilka miejsc mi pokażesz jakiś ?
- No dobra to może pójdziemy do Restauracji potem na nasz ogromny rynek i do parku co ty na to ?
- No dobra . A to jest randka ?
- Mi pasuje a tobie?
- Mi też odpowiedziałam .
Ruszyliśmy do pobliskiej restauracji usiedliśmyprzy stoliku 23 i czekaliśmy aż kelner przyjdzie po zamówienie . Po chwili zjawił sie kelner i spytyał co podać ?
- Dla mnie poproszę Spaghetti . odpowiedziałam
- Dla mnie to samo poproszę .
Czekaliśmy ja na swoje spaghetti i Christian na swoje . Wtedy Christian zapytał
- Ola ja ci się podobam ? Wyjąkał.
- No oczywiście że tak podobasz mi się już od 10 miesięcy bo poznałam cię dzięki mojej przyjaciółce która lUBI jUSTINA i popatrzyłam sobie twoje filmiki na YT i tak cię poznałam :)
- Masz twittera?
- Tak mam a co ?
- A zaprosiłabyś mnie na Twitterze ?
- Już to zrobiłam 2 miesiące temu odpowiedziałam
- Aha to dzisiaj cię follnę Ok?
- OK . Akurat skończyliśmy rozmawiać z Christianem i kelner przyszedł z spagetti . Zaczęłam z Christianem wchłaniać je w ciągu 5 minut . Napiliśmy sie coli i wyszliśmy z reastauracji teraz mieliśmy iść na ich duży rynek . Szliśmy i szliśmy po 5 minutach Christian złapał mnie za rękę . Uśmiechnęłam się do siebie . I postanowiłam napisać esa do Karoliny a brzmiał on tak :
,, Christian właśnie oprowadza mnie po mieście i pytał się czy zechcem z nim chodzić a teraz złapał mnie za reke udany dzień !! Jak tam Dominik ? .
Na tym skończyłam mojego smsa i doszliśmy z Christianem do tego rynku . siedzieliśmy na ławce i spoglodaliśmy co chwile na fontanne albo na samych siebie aż w końcu wybuchliśmy śmiechem . Postanowiliśmy wyruszyć do parku . W parku dostałam smsa od Karoliny więc szybko go odczytałam a brzmiał on tak :
,, Oo ! co ten Christian się tak śpieszy ? Nie moja sprawa :) Życzę szczęscia A Dominik dobrze całowałam się z nim 2 razy doba muszę kończyć Papa słońce < 33 ;* tęsknię :(
Odpisałam jej tak :
Nom dziękuje tobie też szczęścia z Dominikiem papa kochanie < 333 :* ja też tęsknię:( Wtedy Christian spytał :
- Co robisz ?
- a pisałam smsa do mojej przyjaciółki chyba się nie obrazisz spytałam .
- Nie no coś ty może się już zbieramy spytał .
- Ok odpowiedziałam . Gdy byliśmy przy moim domie Christian cmoknął mnie delikatnie ale namietnie w usta . I wtedy powiedziałam do niego :
- Papa Christian :* jak coś to dzwoń
- Ok to papa odpowiedział :*
Weszłam do domu rodziców nadal nie było patrzę na zegarek 21 mam jeszcze dwie godziny bez rodziców !
Weszłam do mojego pokoju i usłyszałam że mój telefon dzwoni odebrałam i był to Christian
- Tak ?
- No hej Ola masz teraz czas żeby wejść na Twittera?
- Nom mam zaraz wejde odpowiedziałam
-Pa . < 3
- Pa :*
Opowiadanie. 5 Poznałam go !
Obudziłam się rano o godzinie 12.30 ? Tak dokładne 12:30 . Poleżałam z 5 minut i rozmyślałam o Moim przyszłym mężu hah żartuje o moim idolu Christianie Beadlesie . Po 5 minutach zeszłam na dół na śniadanko do kuchni patrze mamy nie ma hymm ? wzruszyłam ramionami . Nagle spostrzegłam na stole jakąś kartkę podeszłam i otworzyłam , a na niej Było napisane : Córciu jak się obudzisz i zejdziesz do kuchni zrób sobie tosty przygotowałam ci ser chleb tostowy i herbate więc zrób tosty wrócimy z tatą o 23 z pracy całuje mama .''
Extraa pomyślałam ciekawe co ja będe robić przez ten czas ? Nagle na blacie kuchennym spostrzegłam że mój telefon wibruje czyli że ktoś dzwoni patrzę na wyświetlaczu Mama . Obieram i mówię :
- Cześć mamuś .
- Cześć córuś napisałam ci kartkę że wrócimy o 23 przez ten czas radzę tobie pochodzić trochę po mieście może znajdzie paru znajomych ,a potem oczywiśćie kolacja i spać .
- Dobrze Mamo ! To idę się ubrać . O jezuu ! Wystraszyłam się.
- Co się stało zapytała mnie mama .
- Zapomniałam że miałam zadzwonić do Karoliny .
- To idź szybko się ubierz i idź na miasto i oczywiście zadzwoń do Karoliny pozdrów ją odemnie i od taty .
-Ok . Pa mamo !
-Pa córuś kocham cię .
- Ja ciebie też mamo .
Postanowiłam wybrać się na miasto tak jak mi mama doradziła . Błyskawicznie pobiegłam na górę Ubrałam Moją nowiutką tunikę , czarne leginsy , trampki i Czarne okulary . Po chwili weszłam do łazienki zrobić lekki makijaż i się ogarnąć . Po 15 minutach byłam gotowa tylko jeszcze muszę spakować do torebki: Mp 4 , telefon , pieniądze i Lusterko . Gdy wykonałam czynność wyszłam z domu zamknęłam je na klucz i poszłam na miasto . Po drodze zobaczyłam na godzine byłą 15 ? Że co ? To ile ja się szykowałam ? Mniejsza o to postanowiłam zadzownić do mojej przyjaciółki Karoliny u nich to gdzieś jest godzina około 9 lub 10 to napewno nie śpi bo o 8 wstaje zazwyczaj wybrałam numer po 4 sygnałach odebrała moja przyjaciółka .
- Ola?
-Nom co tam Karolina ?
- a no spoko jakoś wytrzymuje bez ciebie a u ciebie ?
- a u mnie wporząku właśnie chodzę sobie po mieście .
- a to fajnie i co poznałaś już Christiana ?
- Nie no co ty dopiero wczoraj czy tam 2 dni temu przyjechałam i nie miałam jeszcze okazji go poznać .
- Ahaa mam nadzieje że fo niedługo ponzasz ! Życzę szczęścia
- Nom dzięki tobie też a bym zapomniała moi rodzice każą cię pozdrowić .
- Dziękuję bardzo i nawzajem .
- Dobra musze kończyć papa Karolina tęsknię:(
-Pa Oluś JA TEŻ tęsknię :( Gdy już tak sobie szłam dobre 15 minut postanowiłam usiąść na ławke jak powiedziałam to tak zrobiłam zaraz jak usiadłam do mnie przysiadł się jakiś chłopak . Chłopak ten był brunetem , miał czekoladowe oczy i malinowe usta . Był dosyć wysoki i przystojny . Gdy tajemniczy chłopak się przysiadł zdjął okulary i powiedział :
-Hej . Jestem Christian a ty jesteś ?
- Hej jestem Ola wydukałam z podniecenia że to on
- To ty jesteś Christian Beadles ?
- Tak tak to ja ruszył brwiami
- A co cię do mnie sprowadza spytałam zaciekawiona
- A no nic poprostu widzę cię tu pierwszy raz jesteś nowa ?
- Tak . Przyjechałam tu z Polski z rodzicami bo dostali tu pracę .
- Aha . to super . Może chcesz żebym oprowadził cię po mieście ?
- No jasne odpowiedziałam
Spojrzałam na wyświetlacz telefonu była 16 . powiedziałam do Christiana tak :
- To może o 18 ?
- No spoko a ty mieszkasz tutaj zaraz za tym dużym czerwonym domem pokazał .
- Tak a skąd wiedziałeś ?
- Nie wiem zgadywałem chyba poruszył brwiami i spytał o numer telefonu . Wymieniliśmy się numerami telefonów . I wtedy Christian zaproponował.
-Mogę cię odprowadzić pod dom spytał
- No jasne . odpowiedziałam
Gdy byliśmy pod domem Christian powiedział że było bardzo miło i że nie może doczekać się o 18 powiedziawszy to Christian cmoknął mnie lekko w mój policzek i odszedł co chwile mi machając.
Wparowałam do domu jak opętana rzuciłam torebkę do salonu na kanapie i pobiegłam na górę do mojego pokoju . Walnęłam się na łóżko i zaczęłam skakać po łóżku i wydzierać się i potem pomyślałam że jestem największą szczęściarą . O przypomniałam sobie Muszę zadzwonić do Karoliny choć już dzwoniłam ale muszę opowiedzieć jej o mnie i o Christiane . Wybrałam numer . Czekałam i po 2 sygnałach odebrałą Karolina .
- Hej Karolina nie uwierzysz .
- No hej Ola to ty nie uwierzysz jak ci coś powiem .
- Dobra ty pierwsza powiedziałam
- Ok . wiesz co chodzę z Dominikiem i zaczęła mi sie drzeć do ucha
- Oo to szczęścia ale następnym razem proszę cię żebyś mi nie darła się do ucha .
- Ok ok a tak wogóle co chciałaś mi powiedzieć ???
- No bo wiesz dzisiaj spotkałam Christiana we własnej osobie i pytał się mnie czy chcem żeby on mnie oprowadził po mieście o 18 no i się zgodziłam odprowadził mnie pod dom i cmoknął mnie lekko w policzek i cały czas mi machał jak szedł !!
- To extraa ! razem z przyjaciółką cieszyłyśmy się że ona chodzi z Dominikiem i że ja poznałam moejgo idola Christian Beadlesa .
- Muszę już kończyć bo zaraz mam iść się spotkać z Dominikiem . Powiedziała Karolina
- No to leć tam szczęścia i pozdrów go Papa słońce . tęsknię :((
- Papa Ola ! Ja też tęsknie kochanie :(
***
.
Extraa pomyślałam ciekawe co ja będe robić przez ten czas ? Nagle na blacie kuchennym spostrzegłam że mój telefon wibruje czyli że ktoś dzwoni patrzę na wyświetlaczu Mama . Obieram i mówię :
- Cześć mamuś .
- Cześć córuś napisałam ci kartkę że wrócimy o 23 przez ten czas radzę tobie pochodzić trochę po mieście może znajdzie paru znajomych ,a potem oczywiśćie kolacja i spać .
- Dobrze Mamo ! To idę się ubrać . O jezuu ! Wystraszyłam się.
- Co się stało zapytała mnie mama .
- Zapomniałam że miałam zadzwonić do Karoliny .
- To idź szybko się ubierz i idź na miasto i oczywiście zadzwoń do Karoliny pozdrów ją odemnie i od taty .
-Ok . Pa mamo !
-Pa córuś kocham cię .
- Ja ciebie też mamo .
Postanowiłam wybrać się na miasto tak jak mi mama doradziła . Błyskawicznie pobiegłam na górę Ubrałam Moją nowiutką tunikę , czarne leginsy , trampki i Czarne okulary . Po chwili weszłam do łazienki zrobić lekki makijaż i się ogarnąć . Po 15 minutach byłam gotowa tylko jeszcze muszę spakować do torebki: Mp 4 , telefon , pieniądze i Lusterko . Gdy wykonałam czynność wyszłam z domu zamknęłam je na klucz i poszłam na miasto . Po drodze zobaczyłam na godzine byłą 15 ? Że co ? To ile ja się szykowałam ? Mniejsza o to postanowiłam zadzownić do mojej przyjaciółki Karoliny u nich to gdzieś jest godzina około 9 lub 10 to napewno nie śpi bo o 8 wstaje zazwyczaj wybrałam numer po 4 sygnałach odebrała moja przyjaciółka .
- Ola?
-Nom co tam Karolina ?
- a no spoko jakoś wytrzymuje bez ciebie a u ciebie ?
- a u mnie wporząku właśnie chodzę sobie po mieście .
- a to fajnie i co poznałaś już Christiana ?
- Nie no co ty dopiero wczoraj czy tam 2 dni temu przyjechałam i nie miałam jeszcze okazji go poznać .
- Ahaa mam nadzieje że fo niedługo ponzasz ! Życzę szczęścia
- Nom dzięki tobie też a bym zapomniała moi rodzice każą cię pozdrowić .
- Dziękuję bardzo i nawzajem .
- Dobra musze kończyć papa Karolina tęsknię:(
-Pa Oluś JA TEŻ tęsknię :( Gdy już tak sobie szłam dobre 15 minut postanowiłam usiąść na ławke jak powiedziałam to tak zrobiłam zaraz jak usiadłam do mnie przysiadł się jakiś chłopak . Chłopak ten był brunetem , miał czekoladowe oczy i malinowe usta . Był dosyć wysoki i przystojny . Gdy tajemniczy chłopak się przysiadł zdjął okulary i powiedział :
-Hej . Jestem Christian a ty jesteś ?
- Hej jestem Ola wydukałam z podniecenia że to on
- To ty jesteś Christian Beadles ?
- Tak tak to ja ruszył brwiami
- A co cię do mnie sprowadza spytałam zaciekawiona
- A no nic poprostu widzę cię tu pierwszy raz jesteś nowa ?
- Tak . Przyjechałam tu z Polski z rodzicami bo dostali tu pracę .
- Aha . to super . Może chcesz żebym oprowadził cię po mieście ?
- No jasne odpowiedziałam
Spojrzałam na wyświetlacz telefonu była 16 . powiedziałam do Christiana tak :
- To może o 18 ?
- No spoko a ty mieszkasz tutaj zaraz za tym dużym czerwonym domem pokazał .
- Tak a skąd wiedziałeś ?
- Nie wiem zgadywałem chyba poruszył brwiami i spytał o numer telefonu . Wymieniliśmy się numerami telefonów . I wtedy Christian zaproponował.
-Mogę cię odprowadzić pod dom spytał
- No jasne . odpowiedziałam
Gdy byliśmy pod domem Christian powiedział że było bardzo miło i że nie może doczekać się o 18 powiedziawszy to Christian cmoknął mnie lekko w mój policzek i odszedł co chwile mi machając.
Wparowałam do domu jak opętana rzuciłam torebkę do salonu na kanapie i pobiegłam na górę do mojego pokoju . Walnęłam się na łóżko i zaczęłam skakać po łóżku i wydzierać się i potem pomyślałam że jestem największą szczęściarą . O przypomniałam sobie Muszę zadzwonić do Karoliny choć już dzwoniłam ale muszę opowiedzieć jej o mnie i o Christiane . Wybrałam numer . Czekałam i po 2 sygnałach odebrałą Karolina .
- Hej Karolina nie uwierzysz .
- No hej Ola to ty nie uwierzysz jak ci coś powiem .
- Dobra ty pierwsza powiedziałam
- Ok . wiesz co chodzę z Dominikiem i zaczęła mi sie drzeć do ucha
- Oo to szczęścia ale następnym razem proszę cię żebyś mi nie darła się do ucha .
- Ok ok a tak wogóle co chciałaś mi powiedzieć ???
- No bo wiesz dzisiaj spotkałam Christiana we własnej osobie i pytał się mnie czy chcem żeby on mnie oprowadził po mieście o 18 no i się zgodziłam odprowadził mnie pod dom i cmoknął mnie lekko w policzek i cały czas mi machał jak szedł !!
- To extraa ! razem z przyjaciółką cieszyłyśmy się że ona chodzi z Dominikiem i że ja poznałam moejgo idola Christian Beadlesa .
- Muszę już kończyć bo zaraz mam iść się spotkać z Dominikiem . Powiedziała Karolina
- No to leć tam szczęścia i pozdrów go Papa słońce . tęsknię :((
- Papa Ola ! Ja też tęsknie kochanie :(
***
.
Opowiadanie .4 Kanado witaj !
Dochodziła godzina 12.30 zaczelismy wszystko pakować do taksówki która po ans podjechała a równo o 12.30 wyjechaliśmy na lotnisko . Gdy jechaliśmy taksówką wyjełam mój telefon i włożyłam słuchawki do uszy Słuchałam piosenki Christian Beadles Yes i Can , Justin Bieber Never Let you go , Alex Gaudion I'm in love (I wanna do it ) , Ewa farna Ewakuacja i jeszcze kilku jakiś piosenek nagle taksówka zatrzymała się i wychodziliśmy z taksówki wyciągneliśmy tylko nasze bagaże i ruszyliśmy na lotnisko . czekaliśmy dosłownie 3 minuty i wtedy zjawił się nasz samolot wsiedlismy do niego i zaraz miał odbyć się nasz lot do Kanady . Więc znowu włożyłam słuchawki do uszy i zaczełam słuchać muzy . po 4 godzinach znudziło mi się to wieć wyjełam moją ulubioną książke i zaczełam czytać a potem po 1 godzinie weszłam na twittera i dodałam nowy wpis :
,, Żegnaj Polsko :(( ,a Kanado witaj ! :) Tęsknie za wami i za Karoliną kocham was i polskę ale musze lecieć do kanady napewno będzie fajnie PaPa:* . '' . Po tym wpisie na Twitterze wyłączyłam Twitter i weszłam na gg na 10 minut nikogo nie było trudno wyłączyłam laptopa i usnęłam chyba a racezj napewno .
Śniło mi się jak to bedzie fajnie w Kanadzie i że poznam tam Chrisa i będzie to mój .. Nagle mój piękny sen przerwała mama Obudziła mnie i powiedziała
-Córciu za 10 minut lądujemy .
- Dobrze dobrze już wstaję . Wstałam zjadłam moje kochane żelki i grałam jeszcze na komórce .
Minęło 10 minut wylądowaliśmy . Szybko wzięliśmy nasz bagaże i rusyzliśmy do nowego domu . Po 20 minitach dotarliśmy przed dom . Dom był jak willa ale troche mniejszy niż willa był koloru białego . Miałam wileki ogródek a w nim Basen i jacuzzi . Wnętrze domu składało się z kuchni , sypialni , salonu itp. Tak jak mój stary dom w Polsce . W końcu weszłam do swojego pokoju WOW ! Kolory ścian oczywiście niebieskie miałam wielie łóżko dwuosobowe szafe swoją własną łazienkę miałam także biurko . Zaczęłam skakać po łóżku ze szczęścia i darłam się na całą chatę potem pomodliłam się przed snem do Boga i dziękowałam mu za to wszytsko . Patrze na wyświetlacz telefonu 2.00 O jejju! Poszłam więc spać żeby jutro wcześniej wstać .
***
,, Żegnaj Polsko :(( ,a Kanado witaj ! :) Tęsknie za wami i za Karoliną kocham was i polskę ale musze lecieć do kanady napewno będzie fajnie PaPa:* . '' . Po tym wpisie na Twitterze wyłączyłam Twitter i weszłam na gg na 10 minut nikogo nie było trudno wyłączyłam laptopa i usnęłam chyba a racezj napewno .
Śniło mi się jak to bedzie fajnie w Kanadzie i że poznam tam Chrisa i będzie to mój .. Nagle mój piękny sen przerwała mama Obudziła mnie i powiedziała
-Córciu za 10 minut lądujemy .
- Dobrze dobrze już wstaję . Wstałam zjadłam moje kochane żelki i grałam jeszcze na komórce .
Minęło 10 minut wylądowaliśmy . Szybko wzięliśmy nasz bagaże i rusyzliśmy do nowego domu . Po 20 minitach dotarliśmy przed dom . Dom był jak willa ale troche mniejszy niż willa był koloru białego . Miałam wileki ogródek a w nim Basen i jacuzzi . Wnętrze domu składało się z kuchni , sypialni , salonu itp. Tak jak mój stary dom w Polsce . W końcu weszłam do swojego pokoju WOW ! Kolory ścian oczywiście niebieskie miałam wielie łóżko dwuosobowe szafe swoją własną łazienkę miałam także biurko . Zaczęłam skakać po łóżku ze szczęścia i darłam się na całą chatę potem pomodliłam się przed snem do Boga i dziękowałam mu za to wszytsko . Patrze na wyświetlacz telefonu 2.00 O jejju! Poszłam więc spać żeby jutro wcześniej wstać .
***
Opowiadanie .3 Lotnisko .
Sory że krótkie ale dopiero zaczynam :(
* 2 dni później ...
Dzisiaj ten dzień na który zawsze czekałam !! Dzisiaj wyjeżdżam do Kanady a raczej wylatuję .
Na lotnisku z rodzicami muszę być o 13.00 a jest 10.00 rano . Postanowiłam zejść na dół i zjeść śniadanie jak zawsze . Na dole mama już robiła mi pyszne śniadanko . Dzisiaj były Omlety.. Mm pycha . Wchodząc do kuchni nie mogłam dojść do kuchni przez walizki i różne pakunki wkońcu jakoś się poczłapałam podeszłam do mamy dałam buziaka w polika i pochłonełam moje 4 omlety widać że głodna byłam . Gdy skończyłam śniadanie pobiegłam do mojego pokoju wziąśc ubrania i pójść do łazienki . Ubrałam się Wyprostowałam włosy i zrobiłam lekki makijaż . Poszłam do pokoju spakować jeszcze kilka moich drobiazków kiedy zadzwonił telefon to Karolina ! Odebrałam
- No hej co tam .
- Hej Ola wiesz co musisz być o 13 na lotniksu więc chciałam sie zapytać czy moge do ciebie wpadnąć się pożegnać ? .
- No jasne Karolina .
- Ok. Już idę Papa .
- Papa . Po rozmowie z Karoliną spakowłam mojego laptopa , książke , kosmetyki miałam jeszcze spakować kołdry i poduszki gdy nagle usłyszałam dzwonek zbiegłam syzbciutko na dół . Ujrzałam w drzwiach moją zapłakaną przyjaciółkę Karolinę . Powiedziałam
-No hej karolina co się stało ?
- No bo wyjeżdżaszz . wydukała przyjaciółka .
- Ojj . Nie płacz już słoneczko pocieszałam przyjaciółke przytulając ją ona uśmiechnęła się po chwili .
- No dobra już nie płacze otarła łzy napływające jej z oczów . Ale pamiętaj zawsze jesteśmy razem i masz dzwonić codziennie .
- Tak tak pamiętam a może tak wejdziesz ?
-Pewnie .
Na powitanie przywitała nas moja mama z omletami ale że ja już zjadłam to dałam Karolinie ta w ciągu 2 sekund pochłoneła 3 omlety . Haha. Poszłyśmy do mnie na górę .
- Karolina pomożesz mi się spakować spytałam przyjaciółkę .
-Jasne . a co zostało do spakowania ?
- W zasadzie tylko kołdry i poduszki .
- Ok to nie mamy czasu do stracenia .
Wtedy do mojej walizki spakowałyśmy kołdry a do drugiej poduszki . Zobaczyłam na zegarek w telefonie no kurde czemu aj cały czas na godzinę w telefonie się patrze? mniejsza o to była 12 . Za pół godziny muszę wyjechać na lotnisko żeby dotrzeć tam na 13.00.
Z przyjaciółką cmoknełyśmy sie w policzek i przytulałyśmy i płakałyśmy aż w konću poszła . Powiedziałam tylko
-Papa trzymaj się Karolina .
-Papapa ty też się trzymaj Ola .
***
* 2 dni później ...
Dzisiaj ten dzień na który zawsze czekałam !! Dzisiaj wyjeżdżam do Kanady a raczej wylatuję .
Na lotnisku z rodzicami muszę być o 13.00 a jest 10.00 rano . Postanowiłam zejść na dół i zjeść śniadanie jak zawsze . Na dole mama już robiła mi pyszne śniadanko . Dzisiaj były Omlety.. Mm pycha . Wchodząc do kuchni nie mogłam dojść do kuchni przez walizki i różne pakunki wkońcu jakoś się poczłapałam podeszłam do mamy dałam buziaka w polika i pochłonełam moje 4 omlety widać że głodna byłam . Gdy skończyłam śniadanie pobiegłam do mojego pokoju wziąśc ubrania i pójść do łazienki . Ubrałam się Wyprostowałam włosy i zrobiłam lekki makijaż . Poszłam do pokoju spakować jeszcze kilka moich drobiazków kiedy zadzwonił telefon to Karolina ! Odebrałam
- No hej co tam .
- Hej Ola wiesz co musisz być o 13 na lotniksu więc chciałam sie zapytać czy moge do ciebie wpadnąć się pożegnać ? .
- No jasne Karolina .
- Ok. Już idę Papa .
- Papa . Po rozmowie z Karoliną spakowłam mojego laptopa , książke , kosmetyki miałam jeszcze spakować kołdry i poduszki gdy nagle usłyszałam dzwonek zbiegłam syzbciutko na dół . Ujrzałam w drzwiach moją zapłakaną przyjaciółkę Karolinę . Powiedziałam
-No hej karolina co się stało ?
- No bo wyjeżdżaszz . wydukała przyjaciółka .
- Ojj . Nie płacz już słoneczko pocieszałam przyjaciółke przytulając ją ona uśmiechnęła się po chwili .
- No dobra już nie płacze otarła łzy napływające jej z oczów . Ale pamiętaj zawsze jesteśmy razem i masz dzwonić codziennie .
- Tak tak pamiętam a może tak wejdziesz ?
-Pewnie .
Na powitanie przywitała nas moja mama z omletami ale że ja już zjadłam to dałam Karolinie ta w ciągu 2 sekund pochłoneła 3 omlety . Haha. Poszłyśmy do mnie na górę .
- Karolina pomożesz mi się spakować spytałam przyjaciółkę .
-Jasne . a co zostało do spakowania ?
- W zasadzie tylko kołdry i poduszki .
- Ok to nie mamy czasu do stracenia .
Wtedy do mojej walizki spakowałyśmy kołdry a do drugiej poduszki . Zobaczyłam na zegarek w telefonie no kurde czemu aj cały czas na godzinę w telefonie się patrze? mniejsza o to była 12 . Za pół godziny muszę wyjechać na lotnisko żeby dotrzeć tam na 13.00.
Z przyjaciółką cmoknełyśmy sie w policzek i przytulałyśmy i płakałyśmy aż w konću poszła . Powiedziałam tylko
-Papa trzymaj się Karolina .
-Papapa ty też się trzymaj Ola .
***
Opowiadanie . 2 Wyjeżdżam
Po tej rozmowie z Karoliną poszłam do łazienki się ogarnąć i ubrać . O! Nagle zadzwonił dzwonek do moich dzwi jak najszybciej zbiegłam na dół . Ujrzałam w nich oczywiście moją przyjaciółkę Karolinę .
- Hej .
- Hej to o czym chciałaś mi powiedzieć ?
- Dowiesz się w swoim czasie . Powiedziawszy to ruszałam moimi seksownymi brwami . Spakowałam Mp4 , Telefon , błyszczyk i lusterko do torebki i ruszyłyśmy . po 15 minutach doszłyśmy do Skate parku.
Usiadłyśmy na ławce i zaczęlam mowić przyjaciółce o wyjeździe .
-No ja chciałam ci powiedzieć że ja wyjeżdżam do Kanady .
- Że co ?? Kiedy ? Jak i gdzie? Nie wytrzymam bez ciebie .
-Wyjeżdzam za 2 dni . Wyjeżdzam , bo mój tata dostał tam prace i lepiej zarobi i wyjeżdzam do Ontario . Tam gdzie mieszka CHRISTIAN BEADLES !!
-aha . To jedź ciesze sie ze wyjeżdżasz ale będe tesknić :( Masz dzwonić codziennie !
- Wiedziałam że się nie obrazisz ! Będe dzwonić codziennie obiecuje . Gdy skończyliśmy rozmawiać spojrzałam na wyświetlacz telefoni i powiedziłam -WOW ! już 16:30 ? Muszę już iść do domu wejdź na twittera . -Pa cmoknęłam przyjaciółkę w policzek -Pa :*
- Hej .
- Hej to o czym chciałaś mi powiedzieć ?
- Dowiesz się w swoim czasie . Powiedziawszy to ruszałam moimi seksownymi brwami . Spakowałam Mp4 , Telefon , błyszczyk i lusterko do torebki i ruszyłyśmy . po 15 minutach doszłyśmy do Skate parku.
Usiadłyśmy na ławce i zaczęlam mowić przyjaciółce o wyjeździe .
-No ja chciałam ci powiedzieć że ja wyjeżdżam do Kanady .
- Że co ?? Kiedy ? Jak i gdzie? Nie wytrzymam bez ciebie .
-Wyjeżdzam za 2 dni . Wyjeżdzam , bo mój tata dostał tam prace i lepiej zarobi i wyjeżdzam do Ontario . Tam gdzie mieszka CHRISTIAN BEADLES !!
-aha . To jedź ciesze sie ze wyjeżdżasz ale będe tesknić :( Masz dzwonić codziennie !
- Wiedziałam że się nie obrazisz ! Będe dzwonić codziennie obiecuje . Gdy skończyliśmy rozmawiać spojrzałam na wyświetlacz telefoni i powiedziłam -WOW ! już 16:30 ? Muszę już iść do domu wejdź na twittera . -Pa cmoknęłam przyjaciółkę w policzek -Pa :*
Opowiadanie . 1 Do Kanady?
Gdu obudziłam się rano spojrzałąm na zegarek . Wydarłam się na cały dom -Że co Kurwa 14.00? Tak długo spałam ? Trudno szybko wstałam z łóżka zeszłam na dół na śniadanie nikogo nie było więc postanowiłam zrobić sobie płatki . Nagle słysze ktoś dzwoni patrze na wyświetlaczu moejgo telefonu Mama . Odebrałam - Halo ?
-O cześć córuś mam dla ciebie ważną wiadomość .
- Tak ?
-Za 2 dni chcemy z ojcem wyprowadzić się do Kanady .
-Do Kanady ?
-Tak myślę że cię to cieszy może poznasz tego swojego idola .
- Mam nadzieję dziękuje mamo . Musze kończyć Kocham cię .
- Papa córuś też cię kocham . Koniec rozmowy z mamą .
Gdy już skończyłam rozmawiać z moją najukochańszą mamą na świecie postanowiłam się przebrać i zadzwonić do mojej najlepszej przyjaciółki Karoliny Tak jak powiedziałam tak też zrobiłam .
-Hej SłOońce < 3
-Hej kochanie mam prośbę do ciebie .
-Nom?
-Pójdziemy dziś do skate parku ? Muszę ci coś opowiedzieć ..
- Ok . Przyjdę po ciebie za pół godziny Papa:*
-Ok. Pa Karolina .
***
-O cześć córuś mam dla ciebie ważną wiadomość .
- Tak ?
-Za 2 dni chcemy z ojcem wyprowadzić się do Kanady .
-Do Kanady ?
-Tak myślę że cię to cieszy może poznasz tego swojego idola .
- Mam nadzieję dziękuje mamo . Musze kończyć Kocham cię .
- Papa córuś też cię kocham . Koniec rozmowy z mamą .
Gdy już skończyłam rozmawiać z moją najukochańszą mamą na świecie postanowiłam się przebrać i zadzwonić do mojej najlepszej przyjaciółki Karoliny Tak jak powiedziałam tak też zrobiłam .
-Hej SłOońce < 3
-Hej kochanie mam prośbę do ciebie .
-Nom?
-Pójdziemy dziś do skate parku ? Muszę ci coś opowiedzieć ..
- Ok . Przyjdę po ciebie za pół godziny Papa:*
-Ok. Pa Karolina .
***
Subskrybuj:
Posty (Atom)

