sobota, 29 stycznia 2011

Opowiadanie . 8 Zakupy

Ale wczoraj było Zajebiscie mam nową zajebistą przyjaciółkę i cudownego chłopaka no i jeszcze jednego przyjaciela Justina . O maj gat spojrzałam na wyświetlacz telefonu już 13.29? ale mi się pospało no trudno zaraz mam zamiar zadzwonić do przyjaciółki i zaproponować jej wypad na zakupy . Ale najpierw zejdę na śniadanko
. Zbiegłam szybko po schodach i zrobiłam sobie kanapki z Nutellą i Cappucino wchłonelam to szybko jak zwykle poszłam do góry ubrałam się i ogarnęłam się zrobiłam lekki makijaż i gotowe . Teraz tylko zadzwonie do przyjaciółki .   
 - Hej Natalie mam do ciebie pytanie .
 - Hej Oluś nom jakie masz pytanie słucham .
 - Może wybrałybyśmy się na zakupy za 15 minut jak masz czas .

- Ok wpadne po ciebie zaraz i oczywiście że mam czas dla najlepszej przyjaciółki < 33 
 - Ok Pa Skarbie <3 Powiedziałam 
 - Pa Słoneczko < 3   PO chwili Natalie zadzwoniła do dzrzwi otworzyłam jej i powiedziałam żeby weszła do salonu i poczekała na mnie . Poczłapałam szybko na góre do mojego pokoju wziełam swoją niebieska bluzę zapiełam się i zeszłam na dół do torebki spakowałam jak zwykle : Mp 4 , telefon , lusterko , pieniądze i błyszczyk . I wyszłyśmy chodziłyśmy po 50 sklepach . Natalie wszędzie mnie ciągneła w  końcu miałam dość !  Zaproponowałam żebyśmy już wracały przyjaciółka tylko kiwnęła głową i wyszłyśmy . Po drodze spotkałyśmy Christiana i Justina jak zawzięcie o czymś gadali więc podeszłyśmy i spytałaśmy o czym rozmawiają powiedzieli że tylko mi powiedzą więc poszłam i zaczęli mówić .
- Za tydzień są urodziny Natalie oznajmił Justin .
  - O ja pierdole i co zrobimy ?
 - Jeszcze nie wiemy właśnie coś kombinujemy .
 - Możemy zrobić tą imprezkę u mnie bo moi starzy wyjechali do końca wakacji Do Egiptu więc Chata wolna .

Oni powiedzieli że świetnie musiłam już odejść bo nie moge zostawić przyjaciółki . Natali oczywiście wypytawała a co oni od ciebie chcieli ? a po kim mówili ? a o co chodzi ? Itp itp. Powiedziałam że ich wogóel nie sluchalam i nie wiem co gadali przyjaciółka mi uwiezryłą i dała mi spokój .Po chwili ruszyłam do swojego domu a Przyjaciółka do swojego . Zadzowniłam do Christiana :   

- Hej christian moge cie o coś prosić ?
- No pewnie o co chodzi ?
- Chcem dzisiaj zrobić noc filmową z Tobą , Justinem i Natalie zgadzasz się mi pomóc?
 - No penwie to o której ?    
 - Przyjdź o 21 .30 bo film się zacznie o 22 tylko ich sie spytaj czy chcą przyjść .  
 -Ok .
 - A i kup 8 popcornów 3 duże cole 4 tigery  2 paczki dużych chipsów a i żelki bo my z Natalie bez nbich nie wytrzymamy Dziękuję . 
 -Ok Nie ma za co Papa < 3  
- Papa :*  
  Cały ten wieczór siedziałam w domu przy kompie i przed telewizorem i tak cały czas nagle słysze dzwonek dzowni do dzrzwi patrze a tu Christian . JUż przyszedł mi pomóc ! cały był obładowany colami popcornami żelkami i chipsami itp. wszytko zaniósł do kuchni i zaczelismy rozpakowywać wszytsko i nasypywać do misek i lać picie do szklanek . Nagle Christian zapytał:  
 - Ola Minął już tydzień pamietasz moja propozycję ?  
 - Nom pamietam zastanawiałam się nad tym i jestem na tak :D
 - Christian się wyszczerzył i zaczął namiętnie całować po szyji a potem wpił się w moje usta gdy nagle przeszkodzili na Justin i Natalie wpadli do domu i zobaczyl mne i Christiania Jb powiedział : 
 - Niby się przyjaźnicie Hah i t ma być przyjaźń .
  My z Christianem powiedzieliśmy My nie jesteśmy juz Przyjaciółmi jesteśmy parą .. Justin i Natalie zrobili to swoje Awww. i wtedy zaczeło się  znowu horror ! Ja siedziełam na kolanach u Christiana a Natalie u JB . Gdy byłomi zimno i Christian mnie przytulał czułam jak biło od niego ciepło więc wtuliłam się zauważyłam ze Natalie też czuje ciepło ale od Justina . Gdy film się skończył zaproponował Justinowi i Natalie żeby u mnie spali zgodzili się oni spali na dole w salonie a my na górze w moim pokoju .  Przebrałam się w piżdżame i położyłam się do łóżka z Christianem ten zaczął mnie całować aż po chwil zachciało mi sie pić zeszłam na dół . A tam Justin siedział na Natalie i całował ją po szyji . J atylko powiedziałam Uuu a Jb NO co ? A ja nic nic .
Napiłam się i poszłam na górę do Christiana i znowu zaczęliśmy sie całować potem tylko pocałował mnie w policzek i powiedział Miłych snów Księżniczkoo <3<3 Dobranoc Księciu <33 odpowiedziałam objął mnie w pasie i zasnęłam . No i jest kolejny rozdział dla Natt <3 bo bardzo chciała :* Kocham cię < 3 Moja ty

1 komentarz: